CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

kralka
27. lis 2009

Ahoj holky, teda to jsou krásné zprávy co jsem se dočetla. Všem moc držím palce (samozřejmě i těm co ty zprávičky zatím nemají tak hezký). Včera jsme si na vás vzpomněla. Dnes jsem měla testit a včera ráno dorazila ms. Tentokrát jsem to prožívala o něco hůř než dřív a právě si vzpomněla na vás kolik už toho máte za sebou a já se hroutím po 2. IUI. Snažím se vymyslet jak všechen ten nápor na nervy zvládnout (zvlášť, když evidentně může být ještě hůř). Teď nás čeká přirozený cyklus – ani clotil nemám, protože na něj stejně nereaguji ☹ . Vydolovat ze sebe optimismus mi jde nějak hůř. Snad se mi uleví až přestanu mít rýmu a bude po ms. Tak to jsem se jen chtěla připomenout a popřát hodně štěstí 🙂 . Přeji krásný víkend

len
27. lis 2009

Sar 😀

Ahoj Haaribo, dlouhos tu nebyla 🙂

A ahoj Kralko, nemysli si, i IUI občas zabere 😉

haaribo
27. lis 2009

Ahojky Len!!! Nějak jsem neměla náladu, byla jsem dost psychicky K.O. Snad už je po všem. Co jsem chodila na Rodinu, tam všechny otěhotněly a to mi taky nepřidalo, navím se tam začaly probírat úplně jiné věci...které se mě jaksi netýkají. Bože, co já bych dala za mimi, Len... Teď jsem psala dotaz na pojišťovnu ohledně IVF, jestli má CAR právo mě takhle vyfakovat a jestli by mi žádost opravdu neschválili....tak uvidím příští týden, až mi odpoví.... 😠

haaribo
27. lis 2009

A jak vůbec bylo v lázních???

len
27. lis 2009

V lázních? Dokonale 😵

haaribo
27. lis 2009

No tak to je dobře, já teď mám týden dovolené, ale vzhledem k zájezdu služeb před ní a po ní, je to jak plyvnutí do moře....

len
27. lis 2009

Tak si to aspoň zkus maximálně užít 😉

saralinda
autor
27. lis 2009

Haaribo, užij si dovču 😉

haaribo
27. lis 2009

Jo, tak musím říct, že dovča je jinak v poho...pekla jsem cukroví jak o život!!! 😀
Ahoj Sar, děkuju!

saralinda
autor
27. lis 2009

Aknyt, jsem doma, tak jsem se konečně pohla podívat na ty tvoje //. Nádhera. Holky, tak ď se bobásci drží. Snad už se tu prolomila ta smůla. Teď je na řadě Gabi, Len a Larri (doufám, že jsem na nikoho nezapoměla). A do toho přijde občas někdo záhadně přirozeně 😀 Třeba Vlaďka, Haaribo a já a.... prostě všechny Apolenky.

Holky, a co nějaký ten srazík? Len už je zpět z lázní, tak nám asi nic nebrání, naopak, je tu šance být v plné sestavě 🙂

len
27. lis 2009

Já jsem pro srazík, navrhněte datum 🙂

saralinda
autor
27. lis 2009

Já můžu kdykoli navečer od pondělí do čtvrtka (včetně).

len
27. lis 2009

Já nemohu středu 2.12., jinak snad pořád 🙂

saralinda
autor
27. lis 2009

Larri, co ty? Jak jsi na tom se směnami?

saralinda
autor
27. lis 2009

Len, zítra na tebe budu myslet. Ať najdou hodně kvalitních vajuch a vůbec tě to nebolí. Holka naše, hodně štěstí.

len
27. lis 2009

Sar, děkuju moc 🙂 Snad už to bude vážně naposledy...

saralinda
autor
27. lis 2009

Bude, věř tomu.

len
27. lis 2009

Já se snad zítra ozvu, jak to dopadlo 🙂 Ale spíš bych se měla ozvat za devět měsíců, co? 😀

saralinda
autor
27. lis 2009

Ozvi se zítra a pak nás průběžně informuj celých 9 měsíců - //, vše je OK, registrace k porodu, čekáme holčičku/chlapečka, už jsme vybrali jméno, vše je OK, už se nemůžu dočkat až budu mít mimšo u sebe, tak už je na světě, první zoubky,............................... 😀 Už se moc těším. 😉

len
27. lis 2009

No a já se těším na tebe 😉
Jak budeme dělat ty fópá srazy, až se s pupkama a kočárama nevejdeme za stůl 😀

martinka.a.honzik
27. lis 2009

Len, zítra ti budu moc moc držet palečky a přeji ti hodně štěstíčka, aby našli dostatek kvalitních vajuch.

Dneska nějak nestíhám net.

larri
27. lis 2009

Holky,ja jsem tak za vas stastnaaaaaaa.
Davate mi tolik energie,uz se moc tesim na OPU,ET a testovani.

Jen mam strach co to semnou udela,kdyz bude test negativni. ☹ ☹

Moc gratuluji a Len,na tebe budu moc a moc myslet.

Jo a nedavno jsem vam tady psala,ze budu dva dny 14 hodin v praci,tak tady nebudu koukat.Kdyby se neco duleziteho delo,at mi date vedet.
Tady jsou dve tehulky a vy na mne kaslete. ☹

Sar,ja delam pristi tyden streda,ctvrtek,ale v pondeli jdu na utz,tak se dozvim co a jak.

gabikri
28. lis 2009

Ahoj kočky 😵 😵 😵

Jeden den tu nejsem a takové novinky... 😵 😵 😵 😵

oběma těhulkám obrovská gratulace 😵 😵 😵

len : myslím na Tebe, ať je hodně kvalitních vajíček.. 😉 😉

Mě od včera nějak bolí v podbřišku, takové tlaky jak při MS ( jsem čtvrtý den po ET) ale to je asi normální, co, moc se pozoruju 😝

Jsem na chaloupce v jižních Čechách, odpoledne se půjdu projít do lesa, budu dělat adventní věnečky..pohodička.
Hlavně si tady vyčistím hlavu a přijdu na jiné myšlenky, v Praze mi hrabe 😒

saralinda
autor
28. lis 2009

Přeji pěknou sobotu. nakukuji co Len, ale asi je ještě brzy.

len
28. lis 2009

Ahoj ahoj, tak žádný dobrý zprávy 😒
Bylo tam 6 folikulů, z čehož 1 zcela nedorostlej, 2 dost malý a prázdný a 1 slušnej, ale s nezralým vejcem, takže z toho všeho mám dvě rozumně vypadající vajíčka 😒 Jsem si říkala, že na to snad ani nemá smysl pouštět ICSI, prostě buď to dopadne nebo ne, ale prý už je v laborce oholili, tak jsme zaplatili 4000 a čekám na zítřejší telefonát, co z toho 😒 Cejtím se totálně vyždímaná a přejetá a ani nemám sílu brečet. Já vím, že mě tu každej bude utěšovat, že ta dvě poslední vejce určitě budou supr čupr kvality, ale já už tu víru prostě postrádám a hodnotím experiment s krátkým protokolem za katastrofální 😝

haaribo
28. lis 2009

Len, to je mi líto ☹ , tak ještě počkej, co ti řekne laborka, třeba to bude OK a ne ak špatný, jak to teď vypadá...

len
28. lis 2009

Haaribo, nojo, ještě je samozřejmě pořád šance na dvojčata 😀 Ale když to vezmu, že doteď jsem vyprodukovala 16 vajec a z toho bylo jedno zamlklý těhotenství a jinak nic, nic a ještě jednou nic 😝 Jsem si říkala, že když jich je tak málo, nemuselo by jich být tolik prázdných - tak nic, no 😒

haaribo
28. lis 2009

Nojo, nemáme to jednoduchý...budu ti mooooc držet palce!!!!!!
Z toho mám taky strach, jasnou příčinu u nás nenašli, tak mám strach z těhle problémů....

martinka.a.honzik
28. lis 2009

Ahojky...
Len, tak to je mi opravdu líto ☹ ,tolik jsem ti držela palce. Doufám, že ty 2 vajucha budou pořádný bojivníčci a konečně ti vynahradí to veškeré trápení. Vím, že si do tohodle cyklu dávala hodně nadějí, lázně a tak ☹. Moc na tebe myslím a budu držet moc moc palce na zítřek, aby si v pondělí dostala zpátky 2 krásné bojovníčky.

aknyt
28. lis 2009

Len, to je mi líto... Kdyby teď nedošlo k ET, tak by ti pojišťovna proplatila ještě jedno kolo, ne? Kdyby ta vaše embryjka náhodou nebyla super, tak bych to zkusila spíš touto cestou. Budu držet palce, ať super jsou a nemusíš čekat na další kolo!!!