CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
29. led 2010

No to víš, že jo, je potřeba si to užít, ne? 😉
Já tam poprvé přišla jak čerstvá šestadvacátnice, tak na mě koukali trochu jak na exota, co tam dělám, ale teď už pomalu dorůstám do jejich průměrných statistik 😉

gabikri
29. led 2010

market : beruško moc Ti držím palce ať je bobískovi u Tebe dobře a vydrží dalších devět měsíců!!!!!! 😵 😵
Psala mi Lenka, že jste se tam potkaly 😉

eustoma: ach jo, to je mi líto ☹

larri : tohle je křest ohněm každého vztahu, my se taky hádáme, nemysli si. Ale můžu za to spíš já, manžel si totiž život bez dětí dovede představit, ale já ne 😖

tulipánek : díky za podporu, tohle člověka hned nakopne 😵

Jinak Bláhová je moje nejoblíbenější doktorka v Caru, ta mě pořád uklidňuje, že to dobře dopadne 😵
Vokroj mi to řekl natvrdo..že moc šancí není..tak ho moc nemusím 😝

Jo a holky v CARu je nová sestřička, taková chemická blondýnka, mladinká..podle mě čerstvě po škole.
Manželovi ve středu brala krev že má teď úplně fialovo-zelenou ruku a skoro s ní nemůže hýbat 🙄
Když mi to dnes ukázal, málem jsem padla 😕
Já u ní taky byla na injekci Menopuru a malinké jelito jsem taky měla, ale co je to proti ruce mého drahouše 😝
Takže pozor na ni 😀

eustoma
29. led 2010

to je jasne 😉

chcelo by to nenavsetovat CAR dlho. len tak sup, sup a hotovo.

len
29. led 2010

Jsem někde četla statistiku, že když někdo neotěhotní do třech let, co je v CARu, šance rapidně klesá. Bezva, tři roky slavím ani ne za měsíc 😀

gabikri
29. led 2010

len : statistiky jsou na prd a zázraky se dějí 😉

eustoma : co má vymyšlené, to by mě tedy zajímalo 😀 😀 😀

eustoma
29. led 2010

ja si sestricky poriadne nevybavujem 😢. ako pametam si len dve. jednu taku vyssiu tmavovlasku ta je velmi mila. a druhu taku mensiu tmavovlasku a ta je taka ako keby jej niekto po nose presiel. inak viem ze boli mile, ale vobec si nevybavujem ako vyzeraju.

neviem co ma manza vymyslene, nepovedal. som sama zvedva, potom vam to napisem.

eustoma
29. led 2010

mne pride ze teraz tam bolo vela studakov. nemoze byt ze maju nejake praxe a tak? myslim medici. lebo vsade je nejak vela mladych sestriciek a lekarov.

gabikri
29. led 2010

eustoma: jestli to bude tady publikovatelné 😀

Ona tahle je taky milá..akorát levá jak šavle 😀

gabikri
29. led 2010

No když jsem byla na UTZ, tak tam byla medička, ale to se tě musí zeptat, jestli Ti to nevadí. A u sestřiček by to mělo taky tak být, ne? Ne ne, tahle už je podle mě po škole 😉

len
29. led 2010

Já tam měla mladýho medika, trošku vykulenýho 😀

Jinak vím, že statistiky jsou na dvě věci, protože statisticky jsem teď měla mít dvě malý děti 😎

eustoma
29. led 2010

ja som raz bola v inej nemocnici an vysetrenie prs, kvoli podozreniu na rakovinu. a to tam bolo asi 14 studakov. ja som zostala neskutocne hladiet, vobec som nevedela ako mam reagovat. ani netusim co sa ma lekarka pytala a uz vobec ne co som jej povedala. ale nebolo moc prijemne ked 14 ludi vam cumi na prsia.

zase viem ze niekde sa ucit musia. a asi hej, kebyze je studentka, tak by ju nenechali robit odbery a tak, takze mas pravdu to bude uz po skole.

inak jak som sedela u apolinar, maju tam peknych lekarov 😉, aj sanitarov 😉 😉 😉

len
29. led 2010

Jinak ze všeho nejhorší bylo, když jsem přišla v těhu na pohotovost se špiněním a dr. mi sděloval diagnózu MA za asistence dvou mladinkejch mediček 😝 A druhej den mi to potvrzovali na velkým utz zase za asistence tří mediků, opravdu paráda, já tam řvala jak želva a oni chudáci nevěděli, kam koukat, bylo nám to blbý všem 😒

eustoma
29. led 2010

aspon ze to robia v mensich skupinach.
no ale ja byt na ich mieste, tiez by som nevedela co sledovat a tak. teda na ich mieste by som byt nemohla, ja ked vidim krv tak odpadavam, dviha sa mi zaludok a tak. takze urcite medicina neni obor pre mna.

gabikri
29. led 2010

eustoma: no obzvlášť jeden sanitář..ten se líbil Markétě 😀 😀 😀

len : tak to muselo být hrozné..mě třeba jen vadí, když jdu k obvoďačce a a sestra před celou čekárnou ze mě tahá, co mám za problém a s čím tam jdu 😒

len
29. led 2010

Gabi, tak sestru bych poslala do pr****, to je porušení lékařského tajemství.
Medici tam jsou s mým souhlasem a já jsem v tomhle dost benevolentní - někde se to naučit musí 😒

eustoma
29. led 2010

no presne niekde sa to naucit musia. tiez mi to nevadi, ale radsej v malych skupinakach.

no s tou sestrou, to poznam, aj preto nechodim k lekarovi, iba ked musim.

gabikri
29. led 2010

len: já taky jsem v tomto benevolentní, to je jasné, doktoři jsou potřeba 😉

marketchen
29. led 2010

Ahoj Holky, moc Vás zdravím.
Tak o sestřičkách jsme s gabikou taky mluvily.Ta mladá blondska je fatk případ holky, nechápu, že ji tam nechají "volně pobýhat", že to musím říct tak ošklivě, ale podle mě ta holčina vůbec neví, která bije.
Šla jsem se jí zeptat na podávání jednoho léku, koukala na mě, jako bych chtěla 2kg banánů.
Podle mě tohle nedělá dobrý dojem na pacientky.
Velice zkušená je dr.Chýlková:o))) 😀 😀 😀 Nevím, jak se jmenuje, ta vysoká s brýlemi a tmavé krátké vlasy a pak je tam jedna hoodně veliké sluníčko, s krátkými melíírovanými vlasy a s brýlemi.Ta je moc milá.

Jooo Hokly, sanitář, tak to je frajer...dnes jsem ho potkala, ale bohužel jsem neměla na sobě růžové papuče, podle kterých by mě jistě poznal.Já totoiž při OPU lezla na křeslo i s papučema, tak jsem ho asi pobavila 😀

Ale je opravdu roztomiloučkej 🙂
A sestřička na OPU taky fajn, sice malinko vulgární, ale veliká optimistka.

Gabi - s Leničkou jsme se potkaly dnes, bylo to milé, už mi psala mejlíka ☹ Pozdravuj mužíčka, ať ruka brzo dostane původní bravičku!

Krásný večer všem

gabikri
29. led 2010

Doktorka CHýlková..hi hi...vysvětlím 😉 Sestra Kolmanová ( nebo jak se přesně jmenuje)nám připadá Ivanku Chýlkovou jak hrála v " Kurvahošigutentag" Taková ta scéna jak sedí na tom obědě..a probírá se tam víra v boha.
No vždyť vy víte 😉 Tím se jí nechci nějak dotknout..jen ta podoba tam prostě je. Jinak patří taky k mým oblíbeným sestrám 🙂
A ta druhá je Vacková...ta je nejmilejší 😵 😵 Ale to se takhle říct nedá..jsou tam hodní všichni 😉

eustoma
29. led 2010

😉

marketchen
29. led 2010

Ano , hodní jsou opravdu všichnii.Kdybych měla CAR U Apolináře ohodnoti jako ve škole, byla by to 1-.
To mínus za tu zimu v čekárně a na záchodě, ta je nesnesitelná ☹
Ale jinak přístup doktorů nám byl příjemný, na řadu jsme chodili na čas a i když jsme pokaždé měli jiného doktora, všechny informace se o nás dočetli v kartě a nebo se zeptali.

gabikri
29. led 2010

a na záchodě věčně není papír a není si kam pověsit kabelka 😀 😀 Takže kabelka v zubech a papírové ubrousky v ruce 😀 😀

marketchen
29. led 2010

Gábinko, přesně a teď ale kterou rukou podržet dveře, ketré nejdou zavřít, že jo? 😀

martinka.a.honzik
29. led 2010

Holky já chodím na záchod vždy za roh na ultrazvuky, jsou tam zrekonstuované, zima tem tedy není a papír je tam vždy a hlavně krásně čisto a bez smrádku 😉 a od CARu je to kousíček.

martinka.a.honzik
29. led 2010

jo a dveře tam jdou taky zavírat a mám zato, že i zamknout 🙂

marketchen
29. led 2010

Tý jo, no tak to je super...to jsem nevěděla. 😉 Moc díky za info 🙂

martinka.a.honzik
29. led 2010

je to hned na kraji těch ultrazvuků, naproti ,,kartotéce,, jak se dávají žádanky

gabikri
29. led 2010

martinka: není na dobrou radu, dík 😉 😉

eustoma
29. led 2010

dobre vediet 😉 tie dvere mi tiez vadia. zimu zvladam. toaletak tiez. ale dvere su dost.

martinka.a.honzik
29. led 2010

Holky není zač, mě to tehdá někdo poradil, když ty před CARem byli zamčené a od té doby tedy fakt jinam nechodim. Na mě tam na ten záchod před CARem jednou vlítnul údržbář a normálně mi vyrval ty dveře z ruky, tak si to dovedete představit, ještě takový nechutný dědek, fuj.... 😒