CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

zzf
13. kvě 2010

ahoj holky,
tak jsem tu zas. Studenti vyřízení 😀

zzf
13. kvě 2010

Holky vím, že jsem teprve na začátku, ale už teď jsem na tom psychicky dost mizerně. Nevíte o mějakym psychologovi. Fakt ho potřebuju

bora87
13. kvě 2010

ahoj holky,

zdravím Vás již podruhé 🙂 Moc děkuji za informace, hrozně mi pomohlo, že ji někdo znáte osobně. Dostala jsem na ni doporučení od mého gynekologa a docházím za ni i do centra jak v CARu, tak i v soukromé ordinaci 🙂 . Člověku dodává takovou jistotu a trošku i radost. Když jsem ji volala kvůli menses, tak jsem měla pocit, že má radost i z tohoto 🙂 Jak už tu někdo z Vás psal, i české dráhy jsou spolehlivější, než já a mé cykly 🙂 Uvidíme, čekám na ten UTZ a pak by se snad od 22.dne měl začít dlouhý protokol ... sice tomu moc nerozumím, proč nééé ten kratší, ale jistě se vše dozvím

Jinak, pro těhulku hodně zdravíčka a ať to vydrží zahryznuté, jinak všem ostatním držím pěsti při dalších pokusech a snažílkování.

Papa Barča

eustoma
13. kvě 2010

Holky pouzivali ste crinone? Zacala som ho pouzivat dnes,je to na podporu uhniezdenia.

len
14. kvě 2010

Holky, sorry, nestíhám a nedočítám 😀
Eustoma, Crinone jsem měla, je to to samý co Utrogestan (progesteron), akorát jiná aplikace a osobně jsem na něj nereagovala tak děsivě jako právě na Utr. 😉 Akorát nakup zásobu intimek, vytejká to vydatně.

gabikri
14. kvě 2010

eustoma : já ho právě beru..............a je to pak hnus, co z tebe jde. Minule, když jsem byla na prvním IVF, jsem ho taky brala.......a pak za dlouho.to už jsem ho dávno vysadila...ze mě v koupelně vypadl takový velký bílý cucek.......šíleně jsem se vyděsila co to je.....no hnus..........no a bylo mi řečeno, že to se mi tam nasrážel ten Crinone. Tak se nelekej, kdyby se ti to stalo 😉

aknyt
14. kvě 2010

Ahojky,
nějak jsem teď trochu mimo, řeším spoustu jiných věcí, ale přece jen něco sem napíšu...

Gabi, myslím, že můžeme být rády, že do toho nějaké holčiny jako dárkyně jdou. Ta, co to popisovala, tak určitě neměla až tak standardní reakci na stimulaci, fakt neznám nikoho, kdo by měl 25 dávek... což nesnižuje samozřejmě jejich výkon.

Holkám na transfer moc držím palečky, ať jsou to ta správná miminkovská embryjka!!!
Jinde dávají 3, ale co tak vím, tak jen když nejsou embryjka moc kvalitní a je mizivá šance, že by byla na zamražení. A občas pak překvapí a chytnou se včechna a to je pak mazec 😉

Valmark - KET pojišťovna nehradí ani jednou, platí to vždycky pár. Ale zase tam ta pálka není až taková jako u IVF, když ho máš hradit 😉

Jinak včera jsem byla na OGTT (glukózový test na případnou cukrovku) a bylo to poučné a "zábavné"... Takže poučení předávám dál. Kdybyste na to musely jít a dostaly povel přinést si hořký čaj, tak doporučuji nejlépe termohrnek a lžičku (nebo lahev s teplým čajem, hrnek a lžičku), protože se ta glukoza v tom množství (100 g) dost špatně rozpouští (v teplém lépe) a hlavně se špatně sype do hrdla PET lahve...
No, budu mít příští týden možnost být chytřejší a udělat to tak, neb se mi první pokus nevydařil (ani ne po hodině jsem milou glukózu vyblinkala), tak sestra zavelela, že se to bude muset zopakovat.

Na srazík se už těším, jen škoda, že budu muset vynechat sangrii...

eustoma
14. kvě 2010

ahojky, tak mam v sebe jedno ackove emryjko 😉 - je 8 bunecne, to ackove zname ze uplne super 😉. to druhe sa zastavilo na 1 bunecnom vyvoji. no holky super pocit, mat v sebe drobca. 5 dni mame zakazane vsetko mozne. joj, ale bude to krasnych 9 mesiacov 😉. a bude to denisa 😉 😉 😉

gabikri
14. kvě 2010

eustoma : tak gratuluji a Denisku / Deniska si v bříšku hýčkej..................... 😵 😵 😵 😵 😵

eustoma
14. kvě 2010

inak robila mi to Beitlova, milucka bola.

zzf
14. kvě 2010

ja byla u ni asi před týdnem. proteže jsem to nedostala 🙂 taky byla milá.....konečně ženska, z chlapů mám občas pocit, že to nechapou. žensky když řekleš že použivaš jen jednu vložku tak hned ví, chlap na tebe kouka jak .... 😨 😀

zzf
14. kvě 2010

Eustoma: blahopreju k mimi at se mu dari v brisku

l1u1c1i
14. kvě 2010

ahoj holky, dneska je to 11. den po transferu dvou embryií a čárky na testu jsou dvě a od včerejška ještě zesílily. Kolem 24.5. jedu k Apolináři na UZ, tak snad už tam bude něco vidět. Jsem zvědavá zda to budou dvojčátka. 🙂

eustoma
14. kvě 2010

l1u1c1i: super

aknyt
14. kvě 2010

Luci, tak ať čárky hezky sílí a ať je vše v pořádku a za pár měsíců vozíš mimi 😉

gabikri
14. kvě 2010

luci : moc gratuluji 😵 😵 😵 😵

barbika
14. kvě 2010

Luci taky se připojuju ke gratulace a ať mimísci rostou!!! 😀

len
14. kvě 2010

No paráda, tak snad to tu Lucci rozjede, gratuluju 😎

valmark
14. kvě 2010

Ahojky, také mám dnes za sebou transfer. Rozmrazili nám dvě, ale jedno se rozpadlo a druhé se prý krásně vyvíjí. A my i chtěli dát jen jedno. Jen je toho druhého škoda... Ale máme ještě 3 🙂
Crinone mám už od pondělka a ještě k tomu Estrofem.
Transfer mi dělala Jarošová a byla skvělá. Podala mi pak při odchodu ruku a popřála, abych příště přišla jako těhulka.
A teď čekat těch 15 dní... 😉

eustoma
14. kvě 2010

valmark: tak to budeme testiti spolu. drzim peste aj na nohach.

ja mam iba ten crinone. ale to staci 😉. prcek sa zahrizne a hotovo 😉

eustoma
14. kvě 2010

inak moje sexi chute pretvavaju. tie hormony si asi robia svoje 😉. teraz mame 5 dni zakaz, uvidime ci ma hormony budu drzat aj potom 😉. ale sexi chute mam 😉

valmark
14. kvě 2010

eusty, i já tobě držím všechny palečky. 29.5. si tu sdělíme výsledek 😉
Mám i estrofem, jelikož jsem to neměla v klasickém IVF jako ty, ale jako KET. A cyklus mám nepravidelný, takže si to celé naprogramovali hormonama v tabletách 🙂

valmark
14. kvě 2010

eusty, tak to já to mám přesně naopak... Jsem dost protivná i sama sobě 🙂
A na nějaké sexování teda moc chutě nemám. Tak mi ani neva ta 5ti denní povinná pauza 😉

valmark
14. kvě 2010

aknyt, neboj nebudeš sama. Eusty i já musíme také sangrii vynechat 🙂

eustoma
14. kvě 2010

ja mam take chute odkedi si picham. no nemusi to byt priamo hormoni, mozno ty ze je jaro 😉.
este ktosi pisal, ze odkedy stimuloval tak na sexik ani pomyslenie.

gabikri
14. kvě 2010

valmark, eustoma : jakto, že jste se tam holky nepotkaly 😕 😕

valmark : moc držím palečky, ať se prďolka zahryzne 😵 😵 😵 😵

gabikri
14. kvě 2010

eustoma : to jsem byla já................... 😀 😀 😀 😀

valmark
14. kvě 2010

eusty, no tak když jsem si píchala puregon, tak sem na to fakt chuť vůbec neměla. Po týdnu mě začlo dost bolet břicho kvůli velkému množství folikulů. Odebrali mi jich asi 40. Takže se nebylo ani čemu divit 🙂

eustoma
14. kvě 2010

inak som bla milo prekvapena stale sa ma pytali na meno, priezvisko, datum narodenia, meno manzela, adresu... meno asi trikrat. paci sa mi ze dobre overovanie.

eustoma
14. kvě 2010

sme sa minuli o 2 hodky 😉
ja som sla hned po obede a valmark sla do obedu