CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

tulipanekps
15. led 2009

to jo, len, doufám teď při krátkým ve větší úrodu, páč mi z toho jinak jebne..

tulipanekps
15. led 2009

takovejch nervů za tak krátkou dobu, to by z toho cvaklo i většímu hrdinovi..

zubajda
15. led 2009

holky obdivuju vas... ty nervy... ja to mam teprve pred sebou... 🙂 je fakt, ze to doda kopu trpelivosti

tulipanekps
15. led 2009

zubajdo, když ti nic jinýho nezbývá a biologický hodiny řvou na poplach, tak podstoupíš i tohle.. já jsem nedočítala, tebe čeká teda krátkej začátkem února?

len
15. led 2009

Tuli, vidíš, mně řekli, že budu mít i příště dlouhý, že to dopadlo dobře - přitom máme prakticky stejný výsledky 😉 co se nervů týče, teď si gratuluju, že to odkládáme až na ten červen. Jenom aby nám nenašli nic na tý genetice a neřekli, že my dva nikdy dítě nezplodíme 😀

janach3
15. led 2009

Larri, měla jsem 7 a z těch sedmi byly použitelný pouze 2. Tak doufám, že to teď při krátkým protokolu bude lepší.

tulipanekps
15. led 2009

len, tak to si nepřipouštím, že by se nám to nepovedlo... já bych to nejradši taky odložila, ale odkládala jsem návštěvu apolináře 2 roky, tak teď to odložit nesmím.

janach a ty začínáš kdy? nemám dočteno, tak v tom plavu..

janach3
15. led 2009

Tuli, budu začínat tak kolem 3.2. Taky doufám, že se nám tentokrát zadaří. Tuli, Ty jdeš podruhé?

zubajda
15. led 2009

tulipanekps... mě teprve čeká první IUI...ani nevím kdy... včera jsem byla v CARu poprvé... v úterý příští jdu na utz..tak uvidím, budou i výsledky krve...

tulipanekps
15. led 2009

janach3, jo jdu už po druhé... :-/ a doufám že naposledy, teda pokud nepůjdeme pro brášku nebo sestřičku 🙂 a ty taky po druhé?

zubajdo, tak to tě vše teprve čeká, držím palce.

zubajda
15. led 2009

tuli... diky moc.... tobě také... ať ten druhý pokus je poslední... 😉

janach3
15. led 2009

tuli, jdu taky podruhé. A taky doufám, že naposledy a když ne, že aspoň zbydou nějaká embrya. Minule jsem měla jenom 2.

tulipanekps
15. led 2009

si tady budeme držet palce. 🙂 já bych měla jít začátkem února už na opu, teda pokud mi nebude mrška stávkovat...

aknyt
15. led 2009

Janko 12, CAR spolupracuje s imunoložkou, můžeš se k ní objednat přímo bez žádanky z CARu a výsledky ti tam sama předá. Pracuje na poliklinice na Karláku, takže je to kousek. telefon má 224 966 341.

Jinak zdravím, jsem tu nová, u Apolináře ale už 2 roky a čeká nás 4.IVF.

janach3
15. led 2009

Držím palce i pěsti, všechno co se dá 🙂

zubajda
15. led 2009

ahoj aknyt.... 4 IVF.. uff...musí to být nápor na psychiku.. co máš za problém, jestli to není tajemství...

tulipanekps
15. led 2009

ahoj aknyt, tak držím palce, snad to teď na tu bramborovou medajli vyjde!!!

aknyt
15. led 2009

problém v horším spermiu, máme ICSI, spermijky nepronikají do vajíčka samy. Taky jsem bez jednoho vejcovodu, po 2. IVF jsem měla mimoděložní. Teď chystáme v únoru akci, končí mi čekání po missed abort z 3. IVF. Docela mě tím dostávají, že v CARu tvrdí, tak jsme úspěšní... ☹

aknyt
15. led 2009

Ještě jsem zapomněla napsat, že paní imunoložka se jmenuje Malíčková a je fajn. My se k ní objednali přímo bez CARu, protože tam se moc neměli k tomu, aby nás poslali. Ale řekla jsem jí, že jsem z CARu, tak poslala kopii výsledků rovnou tam.

larri
15. led 2009

Aknyt,pevne nervy.Ja se teda priznam,ze jsem nejak v pohode.Vubec nejsem nervozni,teda zatim,ale urcite to prijde.Takze tili zacina,pak janach a ja jdu jako posledni.Ale jeste tady chybi Sara,ze jo? Rikala,ze mi bude davat info,ale ja ji tady nevidim ☹

zubajda
15. led 2009

aknyt.... to teda pevné nervy, ...... ☹

tulipanekps
15. led 2009

aknyt, tak to držím palce, teď už to musí vyjít. a mrazáčky jste neměli? a kdy začínáš a jaký protokol?

larri, to bude nakonec fofr, jen teď se to vleče...

aknyt
15. led 2009

Máme jednoho mražáčka (ze všech 3 IVF) a chtěla bych se pokusit domrazit ještě jednoho, aby byla větší šance, že KETík proběhne. Protokol budu mít asi dlouhý, na změnu na krátký moc neslyšeli, ale rozumně mi to nezdůvodnili. 27. ledna bych měla dostat Zoladex, pokud Jarošovou ještě neukecám na krátký protokol. Kámoškám změna protokolu pomohla k mražáčkům, tak třeba by to pomohlo i u nás...

len
15. led 2009

Jo, Aknyt, mně taky všichni gratulujou k úspěchu - MA 😉 Prostě úspěch je těhotenství viditelné na utz, zbytek už neleží na jejich bedrech. Ale dostává mě to, to jo, když někam přijdeš a řekneš - MA po IVF a oni hned - a víte, jaké jste měli štěstí? 😝 😀

kralka
15. led 2009

Děkuji za info. Manželovi to raději předem neřeknu. Snad se mnou pak bude mluvit 🙄 . Za chvíli vyrážím a musím říct, že jsem nervózní, ale na druhou stranu ráda, že se něco začne dít. Podle vašich reakcí je to u Apolináře dost akční. Já prozatím doufám, že bude stačit nějaká stimulace vaječníků. Nemám ovulaci a neroste mi děložní sliznice na kterou prozatím užívám Proveru.

zubajda
15. led 2009

kralka.. tak snad budeš spokojená.. a vše proběhne v pořádku... tak se pak ozvi, jak jste dopadli..

kralka
15. led 2009

zubajda...děkuju. 😎

larri
15. led 2009

Nedelaji odbery jenom rano? Ten muj musel prijit rano,tak bude muset asi prijit asi jiny den.

Kralko,ten muj je cizinec a u apoli si chvalil sestricky,protoze nekde se k nemu jako k cizinci chovaji desne.A to ani nemusis byt cizinec.....Az tam vlezete,urcite to z vas spadne,u mne to tak bylo a to jsem nervak 🙂

len
15. led 2009

Mně tuhle brali krev v jednu odpoledne...

aknyt
15. led 2009

Chtěla jsem se zeptat, máte nějaké zkušenosti se změnou protokolu u Apolináře? Pomohlo vám to?