CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

barbika
15. čer 2010

Jesterko, já když volala v pondělí k Apo, tak mi říkali, že laboratoř nebude fungovat 3 týdny v srpnu. Tak to určitě stihneš!! Držím palce!

Aknyt bylo by fajn, kdybych následovala kamarádku 😉

Jinak dnešní bilance je: 18 den po ET, 6 den po ukončení Crinone a na testu bílo (dělala jsem si ho včera a další mám v plánu až ve čtvrtek) a mrcha nikde.
Pořád mám takové to nutkání jako na velkou... Ale nic z toho.

saralinda
autor
16. čer 2010

Gratuluji k //

Týnko, tobě moc přeji, ať máš brzy zase klídek a pohodu. A Haničce ať se daří výborně a zdravíčko se jí jenom lepší.

Včera jsem byla na kontrolním onko-UTZ, zda náhodou cysty po MS neodešly. No, a co myslíte? Ano, modří již vědí – neodešly  Furt tam jsou. Dr. Se zdají jako normální cysty, ale protože se mě furt takto drží, tak se mám prý objednat na magnetickou rezonanci. Prý aby byla jistota, že tam vidí zase něco jiného než na UTZ. Tak jdu zase dneska k Apoli na onkologii, aby mi vypsali žádanku. Takže pro mě je IVF zabyté. Holky, moc Vám přeju, aby vám všem IVF vyšlo. Buďte rády za tu možnost, i když je to boj. Ale můžete bojovat. Já uvidím – jestli nebudou mít doktoři nic proti, tak zkusím na podzim darovaná vajíčka. A když to nevyjde, tak asi zažádáme o adopci. Teď je naštěstí trochu bláznivý čas (příští víkend se vdávám ), tak alespoň nemám tolik prostoru na přemýšlení. Jen doufám, že se mě na svatbě nebudou všichni příbuzní a známí (a že jich tam bude) ptát na děti. To by mi ten den asi docela zkazilo.

zzf
16. čer 2010

saralindo - blahopreju, svatba je uzasna vec ja ji mela ted v patek. No a na ty deti prislo ale jen letmo...takze to nebylo tak strasny. Horsi je ze jsem poprosila ty co jsou tehotny at nejezdi a oni se urazili 😒 . Ale stejne to bude nejkrasnejsi den tvyho zivota. Mozna zkus poucit svedkyni nebo kamaradku at ty otazky nejak v zakulisi odfiltruje 🙂 at mas klid. Jo a jeste jedna rada pokud zacinas s nejakou lecbou nezacinej ji ve svatebni den. Ja se vdavala v patek a mela jsem brat prasky uz od ctvrtka (domluvili jsme se s Dr. ze zacnu az v sobotu) ale vzala jsem si to az v sobotu a zvracela jsem celou noc 😀 . jeste ze me to nenapadlo vzit driv to by byla krasna svatebni noc... 😀. Manzel si ze me dela legraci ze pry v dobrem i zlem, ale to zle prislo nejak moc brzo 🙂 a ze si ho hned takle testuju 😎 😀 😎

barbika
16. čer 2010

Tak holky dneska ráno mě prrobudila mrcha. Takže jsem hned volala k Apoli a jsem objednaná na příští pátek, aby se na mě dr podíval a zjistil jestli můžeme jít hned na KET.

valmark
16. čer 2010

barbi, tak to je mi líto, ale aspoň máš konečně jasno. Ono když se to táhne a furt se neví, tak je to taky pěkný opruz.

Já jsem dneska sedmý den po KETu a zase začínám špinit. A hlavně mi je fakt jako na mrchu. Tak už mi začíná být smutno, jelikož to má stejný průběh jako první nezdařený pokus.
Ale uvidíme... na test je ještě brzy, tak prostě musím vydržet

Jo a nevíte náhodou, zda můžu jít na Power jogu? Potřebovala bych se trošku odreagovat a nemyslet furt na to jestli sem nebo nejsem těhotná. Nějak mi to vůbec nejde ☹

saralinda
autor
16. čer 2010

Barbika, přeji hodně síly do dalšího boje.

Valmark, přeji ti, aby to špinění bylo od zahnizďování vajíčka.

barbika
16. čer 2010

Holky děkuji. Já s tím byla fakt smířená, že to nevyjde. Prostě jsem to vnitřně cítila. Ale je jasný, že když jsem testovala, tak jsem se klepala jako ratlík.
Uvidíme jak dopadne KET...

Val, tak pokud je to jenom slabé špinění, tak bych to fakt mohlo být zahnizďování.... Držím palce, ať to tak je.

kralka
17. čer 2010

Valmark…já osobně jsem na Power Jogu raději nešla. Dr. říkala ať dávám pozor na zahřátí těla. Žádná sauna a teplá vana. A při Power Joze za mně tak leje, že jsem to raději neriskovala.

valmark
17. čer 2010

kralko, tak to já se při power joze skoro nezapotím 🙂 je fakt, že chodím na hodně klidnou, relaxační.
Ale asi máš pravdu nejen to zahřátí, také i to zatěžování břicha. Asi to ještě nechám...

valmark
18. čer 2010

Krásné odpo všem,
tak jsem dneska nevydržela a udělala si testík. 10tý den po KETu.
Beru estrofem a crinone, tak by mi to nemělo nic ovlivňovat. Tedy aspoň doufám 😉
Výsledek najdete v mém fotoblogu.
Co si to tom myslíte? Naděje je, že ano 🙂

martinka.a.honzik
18. čer 2010

Ahojky všem 🙂,

valmark: No tak na to, že si ,,teprve,, 10.den po KET je ta druhá čárka luxusní. Pomalounku a hodně potichounku začínám gratulovat 🙂)

valmark
18. čer 2010

martí, moc děkuju... je mi jasné, že to ještě nemusí vůbec nic znamenat. Ale kéž by to vyšlo!

martinka.a.honzik
18. čer 2010

valmark: no to je jasný, jistota neni nikdy...ale každopádně je to hoooodně nadějný 🙂 😉 Moc ti přeji, aby bylo vše Ok 😉

band
18. čer 2010

valmark - nevim, co by to mělo zanamenat jiného 😀 Jé já ti úplně rozumim, tak se drž ať to s tebou nesekne a ať ti to čekání na sílení rychle utíká 😉

valmark
18. čer 2010

band - je vidět, že mluvíš z vlastní zkušetnosti... jak se jako mám v práci soustředit??? sakra 😀

martinka.a.honzik
18. čer 2010

To je tak hezký, tak se tu těhotní po dvou 🙂...stejně jako já s Aknyt 🙂 Holky držím Vám moc palce 😉 😵

band
18. čer 2010

Valmark -vidíš, čteš Martinku - takže to je na tuty 😉 ...Ona ta čárka pak fakt pomaloučku sílí, takže si budeš furt jistější...ale v práci se to moc vydržet nedá. Každopádně nedoporučuju čít diskuze na téma 2 čáky a tak dále jo - to máš zákaz! čti si třeba o kaktusech 😀

valmark
18. čer 2010

@band tak tos mě fakt pobavila 😀 😀 😀
najdu si tedy nějakou jinčí literaturu, třeba studování nových udělaných testů 😀

saralinda
autor
18. čer 2010

Val, je tam! Taky ji tam vidím. \držím pěsti, ať jenom sílí a prďola (nebo 2 prďolov0 😀) se drží tam, kde má být.

barbika
18. čer 2010

Val tak to je super. Ta druhá čárka je krásná! A věř tomu, že to budeš mít stejně jako já. Prvně to nevyšlo a po KETu se nám narodil Tobík. Já si teď taky počkám na KET a budu Tě následovat 😀
Zatím ještě gratulovat nebudu, ať se to nezakřikne, ale je to tam 😉

Band tak to je super, že to takhle krásně vyšlo!!! Obrovská gratulace a za 8 měsíců z Tebe už bude opravdová maminááá 😀 😀 😀

Tak ať je nás co nejvíc, vždyť u Apolináře vědí co dělají a jak to dělají 😉

bora87
19. čer 2010

ahojky holky,

ve středu jsem byla na punkci, ale opravdu se nezadařilo nic, takže budu čekat do září na další stimulaci nebo se prostě uvidí ... každopádně mám plán - udělám si řidičák, začnu sportovat a shodím ta kilča z hormonků 🙂 Jinak, všem, co si vesele těhotní, přeji hodně štěstíčka, ať to všechno dobře dopadne 🙂

saralinda
autor
19. čer 2010

Bora, to se občas stává, že není žádná úroda. není to nic neobvyklého. A tvůj přístup k tomu je skvělý. Prázdniny utečou rychle a půjdeš do dalšího - třeba již vítězného - boje.

valmark
21. čer 2010

Krásné pondělní dopo,
dnešní ranní testík vyšel nádherně. Dá se podle HCG zjistit, zda se chytlo jedno nebo dvě?
Vím, že bych měla jít až na UTZ, ale co když k Apoli zavolám, zda mi přeci jen neudělali odběry. Co myslíte?

saralinda
autor
21. čer 2010

Valmark, tak to je super! Bohužel odpovědi na tvoje otázky nevím. Snad poradí někdo jiný.
Pokud máš ale //, tak z krve toho o moc více nezjistíš. Jenom pokud by se udělaly alespoň 2 odběry krve, tak se pak dá poznat, podle nárustu hodnot, zda je mimčo tam, kde má.

barbika
21. čer 2010

Val to je krásááááá, fakt nádherná dálnice. Tak snad Tě budou následovat další a další a já budu skromě mězi nimi. No super, mám z Tebe obrovskou radost!!! 😀

valmark
21. čer 2010

sar, já si tam klidně zajedu dva dny po sobě 🙂 nemáme s tím problém...
Ale nevím, co na to řeknou u Apoli

valmark
21. čer 2010

barbi, to víš, že budou následovat. A ty budeš mezi prvními! 😉

band
21. čer 2010

valmark - jupíííííííííííííííí, tak to je krásný! Zavolej si k Apoliáři a šuky dupky na odběry. Ale to, jestli se chytli dva ti asi řeknou až na UTZ

valmark
21. čer 2010

band, ale já mám v papíru po KET, že se mám objednat až na UTZ. Že když je test pozitivní, že už krev neberou.
Ale asi tam fakt zavolám 🙂
Tys byla na krvi?

band
21. čer 2010

valmark, aha tak tam zavolej, kdy máš přijít na ten UTZ. Já byla na UTZ minulý týden ve četvrtek, ale prcek tam ještě nebyl vidět - jen se tam něco mihlo. Tak mi odebrali krev a jdu tam tento týden zvovu, ale to hlavně kvůli cystě, co se mi tam udělala...a jak se cítíš? 😉