CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
16. led 2009

Sar, jak jsou ambulance. Prakticky jako CAR, akorát zrcadlově - dáš se chodbou vpravo a pak zahneš doleva. V nejhorším se poptáš na vrátnici 😉

IP je super, je to kousek od Apolináře 😀

saralinda
autor
16. led 2009

Jj, tak to vím, kde to je. Tam chodím na onkologii.Díky moc

len
16. led 2009

Jo, tak hned v té první ambulanci je pohotovost 🙂

saralinda
autor
16. led 2009

Super. Přítel teď ještě někoho shání, kdo ho to naučí píchat a dá nám injekce, tak uvidím. Jojo, je statečnej.
Dnes jsem zjistila, že jenda kolegyně z práce je původně zdravotní sestřička (klidně by mi to píchla, ale to neřeší víkend) a říkala, že má známé, kdy manžel píchal manželce právě hormony sám. Prý to nic není. Vysvětlila mi kam to míchnout, jak hluboko a tak, Tak věřím, že to vládneme. Pak dám vědět, jak to dopadlo. Třeba rozjedu vlnu píchat si doma i normální injekce bez doplatku 🙂
Když i Jaržembovská říkala, že jsou takové případy.
Nenapadlo by mě to, ale četla jsme i tady na koníkovi, že to tak někdo praktikuje.

len
16. led 2009

Hm, já se na to ptala a bylo mi řečeno, že nee. nejspíš to na nás bylo vidět, že manžela vůbec vyděsilo, že jsou k tomu peru přiložený jehly 😀

saralinda
autor
16. led 2009

Já se přítele ptala a říkal, že se na to cítí a to je to hlavní.
Říkám si, že když zvládá každý feťák a to i při absťáku si píchnout do žíly, která je malá. Tak se mi snad trefí do zadku, což je fakt kus plochy. 😀

len
16. led 2009

😀
Ten můj špek - pardon, kožní řasa - taky nebyl těžkej na strefování 😉

saralinda
autor
16. led 2009

Mně řekla, že do špeku ne, že tyhle injekce musí být do svalu.

len
16. led 2009

Jasně, já měla pera a ty byly do špeku 😉 Jen jsem chtěla říct, že to maj dobře vymyšlený, že se my, laici, nemusíme strefovat nijak přesně 😉

saralinda
autor
16. led 2009

Jj. a to je dobře. Do mýho zadku by se trefil i slepej 😀

janach3
16. led 2009

saralindo, mám teď taky Fostimon, prvně jsem měla Puregon pero, to bylo úplně v pohodě. V týdnu budu chodit do CARu si je nechat píchnout a když to vyjde na vikend, tak to zvládne manžel, už má zkušenosti s Pregnylem a zvládnul to skvěle. V CARu jsem si rovnou řekla o stříkačky a jehly a bez problému mi je dali.

jasmina309
16. led 2009

Zubejdo, ano poznala si rasu psa výborně! 🙂 Je to Jorkšírek. Super, že máte holčičiku! 🙂 Je to strašně miloučká rasa. Hodnější neznám...
Když sme přišli z vycházky v přírodě, tak byl jako koule bahna 🙂

zubajda
16. led 2009

jasmin... jojo, ta moje je taky zlata... je to prdolka.. je hrozne hodna.. akorat je strasne malickata, ma jen 1,6kg a vubec se mi nedari ji vykrmit... cim vic ji davam zradla, tim vic ma hovinek 😀... premyslela jsem o stenatkach, ale bojim se, ze bych ji tim ublizila, i kdyz uz mame vybraneho napadnika, stejne malinkeho jako je ona....

jasmina309
16. led 2009

Len, tos mě moc nepotěšila s tou genetikou, ale co naplat, když to jinak nejde...
Moc nás v rodině není, ale nestýkáme se a proto bude pro mě velkej problém si vybavit, kterej měsíc jsou narození všechny.Rok narození bych věděla.
S tou plodností, to nevím... V rodině mám jednu tetu(mamky sestru) a ta děti nikdy neměla, ale i když si strejdou dítě přáli, tak to nechali osudu a když tetě bylo 34let, tak si vzali mimi z kojenáku a byl to kluk(kterej s přibývajícím věkem byl nemocnější a nemocnější až ho ve 12 letech museli dát do ústavu, ptž byl agresivní a dnes je totální mentálně postiženej a je mu tak 37let).
Jiný neplodný příbuzný nemáme.
No, jak píšeš že se vyplnují dotazníky, tak to mě opravdu nebaví, fuj

jasmina309
16. led 2009

Zubajdo, no to je křehotinka, opravdu!
My máme toho většího, co má vážit 3kg, ale můj příta mu pořád dopřává a tak má 4kg 🙂 . Ale je tak akorát.
Toho připuštění bych se nebála, ptž jako lidi potřebujou jeden druhého, tak i psy 🙂 Víš jak...No ale to záleží na vás, je to piplačka prý...myslím až budou štěnátka 🙂

zubajda
16. led 2009

jasmina.. jojo, vim ze by to byla piplacka.. zkusim se zeptat jeste veterinare, jestli ji to neublizi.. no a kdyby se zadarilo, tak bych obdarila rodinu pejskama. nasim urcite.. ty nazyvaji mou fenecku, ze to je jejich vnouce..😀..
to by bylo, ona březí, já těhotná, když se zadaří.. 😀.... taková povedená dvojka..

jasmina309
16. led 2009

Aknyt, jsem od litoměřic(ze severu). Ale když by kafe bylo plánovaně, tak se hlásím taky!
Jinak jsem na tom podobně jako Len, nepamatuji si moc lidi a tak ke mě se taky klidně hlašte! Budu jen ráda 🙂 🙂 🙂
Je málo pravděpodobný, že já poznám někoho z vás. Za tu dobu co chodím do Car sem se setkala se dvěma holkama na OPU náhodou ve stejný den a s Len na OPU a ET loni v říjnu 🙂

jasmina309
16. led 2009

Zubajdo, našeho Mimíska (pejska) někdy taky hlídá babička a ten u ní vydrží ležet a tulit se celý odpoledne 🙂 . Vždy mu moje"skorotchýně" říká- ty můj vnoučku 🙂 🙂 🙂
Ale veterináře bych se určo poptala také a pak bych rodině dodala štěnátka a jako bonus Mimíska do bříška 🙂

aknyt
16. led 2009

Holky, já si píchala sama všecko, i Fostimon i Pregnyl i Puregon v peru. Fostimon mi nechtěli dát, ale vymluvila jsem se, že mám sousedku zdravotní sestru. Je to sice pravda, ale nešla bych k ní... Mohu poskytnout návod, jak píchat do svalu, kdyby byl zájem. Zvlášť pokud máte známou sestřičku, tak to můžete poprvé zkusit pod dozorem 😉
Jo, když jsem jim pak sdělila, že jsem si to píchala sama, tak se jim to moc nelíbilo, ale příště mi dali zase a neřešili to.

aknyt
16. led 2009

Ale fakt na tom nic není, jen poprvé překonat ten divnej pocit, že se má člověk bodnout 😀 Učila mě to kámoška (zdravotní sestra) po Skypu... bez videa

larri
16. led 2009

Saro,ty zacinas ve stredu a ja asi 7.2..Mam menstruaci co 35 dni,tak musim cekat dele.Asi jsem prehledla,jaky mas protokol.Ja budu na injekce jezdit kazdy den k apoli.Ale mas u mne minus,slibila jsi mi,ze mne budes info. a vubec jsi tady nebyla.Ty,ty,ty.

Aknyt,vzdyt ja rikala,ze vypadas jako moje lekarka. 🙂

aknyt
16. led 2009

a jaký máš protokol? Já bych (pokud neukecám Jarošovou na krátký protokol) měla mít 27. ledna Zoladex a začít stimulovat tak kolem 10.2. Tak nás tu bude víc a můžeme se povzbuzovat 🙂 Kdyby vyšel ten krátký protokol, tak bych začla se stimulací 6. nebo 7.2.

larri - bohužel jsem ten typ, co mu nedělá problém bodnout sebe, ale když mám vyndavat děckám na táboře třísky, tak jdu téměř do vrtule (jezdím jako kuchařka-zdravotnice, když nemůže manželka hlavního vedoucího) 😖

larri
16. led 2009

Je Aknyt to by nam mohlo zacit stejne.Ja bych mela zacit toho 7.2. a mam kratky protokol.Nechci se opakovat,aknyt,muzu se zeptat kolik ti je roku? Nevim,jestli jsi to tady nepsala.

Aknyt,ty mne porad prekvapujes s tim zdravotnictvim.Mela jsem koegyni v praci a taky jezdila na tabory a ze vseho nejvic se ji libilo,ze se tyden nesprchovala.To jsem nikdy nepochopila,jsem na to citlivka.Neumyta neusnu,bohuzel 🙂

aknyt
16. led 2009

Věk jsem zatím zatajila - je mi 30. 😉
K tomu krátkému protokolu, ten začíná 2 den cyklu? Podle toho jsem totiž odhadovala ten začátek.

My máme luxusní stanový tábor - máme tam i dvě vany a teplou vodu z kohoutku, pokud nezapomeneme přikládat pod lázeňský kotel... a není skoro nic hezčího než se v noci, kdy je od děcek pokoj, naložit do vany s horkou vodou a koukat na hvězdy - ale musí být teplý červenec 😀

jasmina309
16. led 2009

Jééé Aknyt, tábory miluju!
Jezdila sem jako dítě 9krát na ten jeden a ten samej tábor, kde vařila moje babička. Brala nás vnioučata tehdy sebou. Na 3 týdny za nás naši platili 140kč 🙂 🙂 🙂
Já sem v domácnosti a tak se v létě úplně vidím, jak krájím cibuli na lavičce a je jí pod guláš tolik... 🙂
No, hupky do reality, konec snění...

larri
17. led 2009

Ahoj Aknyt,mas pravdu,kratky protokol zacina 2 den cyklu a ja bych mela MS dostat 6.2.,takze na druhy den bych zacala.Mam to celkem pravidelne,ale jsem zvedava,jak to bude ted.Mne je 35,takze jsi na tom lip.

aknyt
17. led 2009

larri, tak to máš stejně jako já, kdybych měla MS podle plánu... ale po revizi jsem měla regulérní jen jednu, takže si moc jistá nejsem, kdy dorazí (revize na konci října). A hlavně si vůbec nejsem jistá, že se mi je podaří ukecat na ten krátký protokol.

V kolik hodin by vám vyhovoval ten srazík? Šlo by to v 16 hodin?

larri
17. led 2009

V den srazu mam volno,takze zalezi na vas.Nemela bych mit ani zadneho lekare.

aknyt
17. led 2009

Já jsem objednaná na ten den do CARu na 14 hodinu, takže bych klidně mohla i dřív, ale holky, co budou v práci, by asi dřív nemohly...

larri
17. led 2009

Aknyt,vsimas si,ze jsme tady dneska jenom my dve? No jo ,vsechny vari asi 🙂 My jsme po obede,takze mam cac na konika.