CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
21. led 2009

Leni, jestli dneska MS dorazila, tak je 1.DC, čili v pátek 3.DC, jak píšeš 🙂

lenickan
21. led 2009

tak to jo... to je len vid? minulej měsíc 50DC a tentokrát 26DC
Ale je fakt že jsem si utroš tentokrát dala už 20DC předtím jsem čekala na 33DC - dávala jsem tělu šanci na ovulku...
Ale i tak vždy mi to přišlo tak 5 dní po vysazení utroše a ted už druhý den po vysazení...
Mám radost... že nebudu čekat do nekonečna

amallie
21. led 2009

leni: jasně 😉 no tak to budeš hodně napřed ode mě, aspoň mi dáš vědět, jestli clostil zabírá, já jsem strašně z toho nervní

jo, mělas štěstí, já jen řekla, že chci k řežábkovi a ona řekla březen, tak říkám, jestli někdo jiný má volno dřív a prej 4.2. jediná možnost, jenže to je brzo, musela bych se zeptat muže, kterej ovšem ale už 2 dny umírá na rýmičku a jenom spí 😒

no a pak jsem měla starost, že to zrovna jako budud brát ten clostil, tak jestli jo, nebo ne, ježíš, já nevím

lenickan
21. led 2009

dej si clostil, uvidíš zda zabírá a potom i s tím výsledkem si půjdeš v březnu do car.. já to mám taky tak... tento cykluk jestě stimulace a pak už mne mají ve své moci v Apolináři

amallie
21. led 2009

to máš recht, 9.2. se dozvím, zda clostil zabírá, kdyby jo, vynutím si další na gyndě a kdyby ne, tak si vybutím vyšší dávku a uvidíme.

Akorát tam nebudu 3 DC, jak raděj, takže se to protáhne s vyšetřeníma až na duben, no, no, to zešílím 😨

lenickan
21. led 2009

amal: to je ale fakt kumšt se trefit do 3DC to neřeš bud ráda že už tam budeš.... budeš mít pocit že se něco děje

zubajda
21. led 2009

ahojky, jsem zpět... to byla ale rychlovka... a teď vyčkávat 🙂

len
21. led 2009

Zubajdo, gratulace 🙂 A víš co? Teď už na to nemysli 😀 Dostalas Utrogestan nebo jiný podobný svinstvo?

zubajda
21. led 2009

ahojky len, jojo dostala jsem Utrogestan ... pry zavádět, ale to se mi moc nechce... no... doufám, že to nebude jak Duphaston, po kterém jsem málem umřela ☹.. hnus jalovej... ty jo to byla ale rychlost, nechápu...

len
21. led 2009

No, v podstatě z celýho toho oplozovacího procesu, ke kterýmu doma potřebujeme hodinu mazlení, ponechali jenom to podstatný - transport spermií do dělohy 😀 Teď už určitě číhají ve vejcovodech 😉
Utrogestan jsem snášela extrémně blbě, ale já jsem vůbec sama docela extrém 😉 Jaký máš dávky?

lenickan
21. led 2009

já jsem po utroši total unavená

zubajda
21. led 2009

len... ráno a večer... teď by mě jen zajímalo, kdy ten folajs praskne, 🙂)))....

lenickan
21. led 2009

zub dali ty pregnyl?

lenickan
21. led 2009

teda začíná mne pěkně rajblovat v bříše... tak snad to bude mrcha jak má být🙂 a žádné slabé chvění🙂 a já proč se mi nadělalo tolik bedarů🙂)))

zubajda
21. led 2009

leni.. nedali... sla jsem uplne bez.. vcera videli 18mm folík a dneska jsem šla...

saralinda
autor
21. led 2009

Ahojky holky, taky dorazím na srazík. To nás tedy bude! super. už se mooc těším.

len
21. led 2009

Kolik ráno a kolik večer? 😉 Po jednom kousku?
Já měla nejextrémnější dávku 2-2-2.

saralinda
autor
21. led 2009

Zubajda, držím palečky.

zubajda
21. led 2009

len.. 1-0-1... jen.... po jednom kousku...

saralindo. díky moc.... ještě není absolutně nic vyhráno... prostě jen sexík s injekcí 🙂

lenickan
21. led 2009

holky mám ještě jeden dotaz na kontrolu folikulometrii mám jít 10-12DC a doktrka je tam jen PO a ČT tzn.
v pondělí budu 9DC a ve čtvrtek 12DC který den byste zvolili? Len? Prosím

lenickan
21. led 2009

tedy pardon ve čtvtek 13DC

lenickan
21. led 2009

9DC ve čtvrtek a 13 DC v pondělí...
Bojím se že 9DC by byl brzy...?

zubajda
21. led 2009

lenic.. já bych šla toho 9DC..to může být brzo, ale ne pozde....

len
21. led 2009

Leni, ten první - radši dříve než později. Pokud budou moc malé, je možná ještě další kontrola ve čtvrtek 🙂

lenickan
21. led 2009

jo? tak dobře objednám se na 9DC🙂 děkuji ještě že vás mám🙂 tak já mažu na jednání papapa zítra

kralka
21. led 2009

Asi se blbě ptám, ale k čemu je dobrý Utrogestan? Myslela jsem na růst sliznice, ale je mi divný, že ho dostáváte všechny. To pro jistotu?

zubajda
21. led 2009

kralko.. je to přírodní progesteron (ženský pohl.hormon, který se podílí na přípravě těhotenství a jeho udržení) shodný s progesteronem vylučovným ženskými vaječníky.... 😉

kralka
21. led 2009

Děkuji za info.....a jsem zase o něco chytřejší 😝

len
21. led 2009

Každopádně všichni ho nedostávají, já když dost důrazně trvala na tom, že mi vážně nedělá dobře, tak to bylo najednou - ale vždyť vy ho vlastně ani nepotřebujete 😉

amallie
21. led 2009

leni: já bych šla možná až 13 DC, protože na tom clostilu je napsáno, že dochází k ovu mezi 11DC a 15 DC, ale zas, nic nezkazíš, půjdeš-li dříve 🙂

Zubaj: strašně moc moc držím palečky, aby to dopadlo!!!! bylo to tedy v poho, to jsem ráda 😉

já mám duphaston už 3. cyklus a zatím mi nic zlého nedělá