CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mufinka26
31. kvě 2011

holky prosím, nevíte kolik se platí u apolináře za KET ???

sponiarka
31. kvě 2011

@mufinka26 3000 to je za rozmražení a za zavedení

mufinka26
31. kvě 2011

@sponiarka děkuju... 😀 😀 😀

sponiarka
31. kvě 2011

@mufinka26 nemáž zač

mufinka26
31. kvě 2011

@sponiarka a jak se cítíš?? 🙂

sponiarka
31. kvě 2011

@mufinka26 Dobře někdy mi píchne v podbřišku 🙂

mufinka26
31. kvě 2011

@sponiarka moc ti držím palečky, aby si měla // 😀 😀

sponiarka
31. kvě 2011

@mufinka26 děkuji tetka tomu věříme že to vyjde 😀

mufinka26
31. kvě 2011

@sponiarka to je moc dobře 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mirunka_cz
31. kvě 2011

Ahoj,tak vam vsem preji at vam to vyjde 🙂

mirunka_cz
6. čer 2011

Ahoj holky,chtela bych se zeptat...byla jste nektera na profukovani?Byla jsem pred 2 tydny a porad spinim:( nevim jestli je to spravny takhle dlouho spinit.

mufinka26
7. čer 2011

@mirunka_cz ahoj, já na profukách byla a špinila sem dva dny... to my i pan doktor řekl, že můžu ty dva dny špinit.. pro klid si radši zavolej do caru, protože dva týdny se my zdá docela dost 😒

verru
7. čer 2011

@mirunka_cz Já nešpinila vůbec, fakt tam radši zavolej!

mirunka_cz
8. čer 2011

Ahoj dekuji vam radeji zavolam.

veronika1980
8. čer 2011

Zdravím všechny, já jsem taky vůbec nešpinila po profukách.

veronika1980
10. čer 2011

Holky můžete mi prosím poradit, jak velké by měli být folíky, aby proběhla ovulace?

evulatko
10. čer 2011

@veronika1980, myslim, ze tak 20-22mm🙂

mufinka26
12. čer 2011

ahojky děvčata, tak sem v pátek vyfasovala estrofem... za čtrnáct dní mám dostat menstruaci a začínáme hnedka druhý den stymulovat na KET 😀 😀 tentokrát budeme mít dva bobíšky do bříška 😀 😀 už se nemůžu dočkat, až je budu mít u sebe 😀 😀

mufinka26
12. čer 2011

@sponiarka ahojky, tak ja k si dopadla??? doufám, že // 😉 😉

sponiarka
13. čer 2011

@mufinka26 Ahoj tak to nedopadlo ☹ zase jsem to dostala 😢

mufinka26
13. čer 2011

@sponiarka to mě moc mrzí ☹ ☹ myslela sem na tebe... a jak budete pokračovat dál?

sponiarka
14. čer 2011

@mufinka26 dáme si pauzu musíme ještě něco našetřit

mirunka_cz
15. čer 2011

Ahoj holky,ach jo co to ctu:( to me moc mrzi:( Priste ti to urcite vyjde.

mufinka26
19. čer 2011

Ahoj holky, tak dneska dorazila mrška 😀 😀 o týden dřív než měla... 😀 od zítra stymulace na KET 😀 a 30.6 UZ.. Jenom doufám, že sliznice krásně poroste a bobíškové se pěkně rozmrazí a budu je mít brzy spátky v bříšku 😀

fori
20. čer 2011

Ahoj, dneska jsme byli poprve v caru. byli jsme u dr. Bláhové, moc příjemná. nabrali nám krev , přítel dal sperma, to bylo ok. a 29.6. jdu na ultrazvuk k dr. Jarošový. jsem ráda, že se pohnem snad ku předu.

mirunka_cz
21. čer 2011

@mufinka26 Ahoj tak to ti drzim palecky🙂 ja byla v patek,a delal mi ultrazvuk.Dostala jsem Pregnil v injekci a vcera jsem si to nechala pichnout.Dnes,zitra to mame skouset.

mufinka26
21. čer 2011

@fori ahojky, taky sme při první konzultaci měly doktorku Bláhovou je moc hodná 😀 ale oni jsou u aplináře hodní všichni 😀 😀
@mirunka_cz jej tak to držím palečky, zkoušíte to přirozeně?

mirunka_cz
21. čer 2011

Ano prirozene dneska a zitra.Dostala jsem Pregnyl tak jsem zvedava.Ale nejak tomu moc neverim 😒

petapal
21. čer 2011

ahojky holky dneska jsem 14den po ket a test bily jak snih včera jsem volala k apolinari,že jsem testila už 13den podle nich se mam testovat až 17den. Tak mi rekli at nevesim hlavu a zkousim do toho 17dne a pak se objednam na krev i kdyby to bylo negativni mam strach už nedoufam, prsa boli bricho na menses ne ,ale zas beru naplasti dvakrat tydne a vkladam utrogestan 3krat denne dve kuličky.

mufinka26
22. čer 2011

@mirunka_cz musíš věřit... budu držet pěstičky 😉
@petapal tak testni až opravdu ten 17. den.. každý má jinak vysokou hladinu hormonu hcg, tak bych to ještě nevzdávala 😉

jinka já má už třetí den estrofem a sem jak spící pana, nějak na mě tyhle polikací hormony účinkujou, jako prášky na spaní, no snad to k něčemu bude 😀 😀