CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mirunka_cz
8. črc 2011

@mufinka26 Dekuji 🙂

verunka42
11. črc 2011

Ahoj holky, prosím vás mám dotaz. Kolik se U Apolináře platí za ivf? Já teď chodím do Sanusu v Hradci Králové, ale tam je to dost drahý...Máme za sebou 3 neúspěšně IUI a já už to mimčo chci nebo se zblázním...Teď budu nastupovat na laparoskopii, budou zjišťovat průchodnost vejcovodů. Po operaci asi zkusím jedno iui a když nic, tak bych chtěla IVF. Sice to mám do Prahy asi 180 km, ale prý jsou tady dobří, co myslíte? 🙂

cell
11. črc 2011

@verunka42 : já platila za 1. ivf 30,- Kč a za 2. ivf 60,- 🙂

verunka42
11. črc 2011

Opravdu tak málo? V Sanusu to stojí od10 do 20 tisíc zhruba 😖

cell
12. črc 2011

@verunka42 : soukromé cary jsou vždycky o dost dražší 😒 . My jsme nepotřebovali pero na aplikaci léků (manžel je zdravotník, takže píchal sám), ani ICSI (výborný spermio) .... a k mrazáčkům jsme se ani jednou bohužel nedostali

verru
12. črc 2011

@verunka42 Ahoj my platili zamražení asi 2.800 a ISCI 6.000 Kč. Jinak taky nic, manža si s injekcema taky poradil. Teď nás zase čekají 3000 za rozmražení.

Co v tom Sanusu konkrétně stojí 10 000?

verunka42
12. črc 2011

Já přesně nevím, co kolik stojí, ale psaly to tam holky. No já jdu na laparku, tak se pozeptám i na to IVF aby mi dali nějaký ceník. Jinak díky

mirunka_cz
13. črc 2011

@mufinka26 Ahoj,tak jak se drzej?Doufam ze poradne 🙂

mufinka26
14. črc 2011

@mirunka_cz ahojky, no nevím holka, byly sme ted celárodinka v jižních čechách, občas mě píchne v podbřišku, občas mě bolí na straně, ale to je vše, prsa mám citlivá... no ale jinak sem jak když sem na ničem nebyla 😅 což je u mě až podezřelé protože mě vždycky bolí až do mrchy strašně břicho a ted noic 😅 😅

mirunka_cz
15. črc 2011

@mufinka26ahoj tak zeby... 😅 hlavne at ti to vyjde,a dej vedet.Ja kdyz byla tehotna nez jsem oto prisla taky jsem byla citliva jak kdyz to mam dostat a byla jsem v tom.Ale bohuzel to nevyslo.Vcera jsem byla v Caru sla jsem na ultrazvuk,a rekla mi doktorka ze mam podny den.Tak mi delali inseminaci,tak musim cekat....Je to dlouhy porad jen cekat vid. 😒

mufinka26
15. črc 2011

@mirunka_cz jé tak to třeba vyjde 😀 budu ti moc držet palečky 😀 no já nemůžu pomalu dopnout kalhoty ☹

mirunka_cz
15. črc 2011

@mufinka26 Jakto to tolik papas 🙂 jinak diky taky drzim palce 🙂

mufinka26
15. črc 2011

@mirunka_cz nepapám, ale mám nějak nafouklí podbřišek 😀

mirunka_cz
16. črc 2011

@mufinka26 Aha tak bude mimi 😅 😅

r.severanka
16. črc 2011

Ahoj všem, tak se zase po čase hlásím... Už máme za sebou druhou návštěvu u Apolináře, a zatím velká spokojenost! Chtěla jsem se vás zeptat - to číslo, které dostáváme už při první návštěvě, souvisí s datumem narození nebo je to něco, jako pořadové číslo? Děkuju za odpovědi 🙂

eimmy
17. črc 2011

@r.severanka to je číslo pod kterým si evidovaná. budou se tě na něj ptát když si budeš např. volat o výsledky krve apod.

r.severanka
17. črc 2011

@eimmy Díky za odpověď..., to chápu, že jsem pod ním evidovaná, a jeho účel 🙂, ale, souvisí to nějak s Tvým datumem narození? Pro vysvětlení - já jsem 8.3. narozená, a právě to mé evidenční číslo v CAR začíná 83.. , tak mě zajímá, jestli je to taková "náhoda"... Díky.

mufinka26
17. črc 2011

@r.severanka přesně tak jak psala eimmy, je to evidenčníé číslo. Budou se tě na něj pořád ptát 😀 naštěstí sem se ho naučila brzy naspamět 😀

eimmy
17. črc 2011

@r.severanka ne nesouvisí to je to náhodné číslo

mirunka_cz
19. črc 2011

Ahoj mufinko26 tak jak jsi dopadla uz neco vis?

r.severanka
19. črc 2011

@mufinka26
@eimmy Ještě jednou moc díky za odpovědi... Tak to je gól, teda, ono celé to číslo je nějak "moje" 🙂...to je nějaký znamení určitě, snad dobrý znamení 🙂. Jojo, věř a vůle Tvá Tě....oplodní 😀.
Tak nám všem moc přeju, ať oplodní! 😉

mirunka_cz
21. črc 2011

Ahoj holky,chci se zeptat...minuli tyden ve ctvrtek jsem byla na inseminaci.Uz treti den mi porad boli bricho jak kdybych to mela dostat.Sice to mam dostat az 30.7 nevim jestli to je potom zakroku...jestli jste nekdo mel neco podobneho napiste mi dekuji.

verru
21. črc 2011

@mirunka_cz Ahoj, jestli jsi byla před týdnem na inseminaci, tak by to klidně mohlo být zahnizďování. Embryo se obvykle zahnizďuje 7-10 DPO, vyjimečně už od 5DPO, takže u tebe by to odpovídalo..držím palce 😉

mirunka_cz
21. črc 2011

@verru Ahoj Veruu to by bylo super🙂 ale nejak se bojim ze to opet nevyjde.Ta bolest bricha a dnes i zada je to sileny.

mirunka_cz
26. črc 2011

Ahoj holky snad jeste nekdo tu je.Dnes jsme si udelala test je to 12den po IUI a nevydrzela jsem to. 😕 ukazala se mi druha carka ale jen strasne slaboucka skoro nejde videt.Nedalo mi to udelala jsem si jeste jeden a natom nebylo nic 😒 tak ted jsem uplne na nervi.... ☹

verru
26. črc 2011

@mirunka_cz Ještě zkus vydržet, je ještě brzy. Jinak jestli testuješ mamatestem , tak pozor, mě dělá falešné duchy, když ho namočím o trochu dýl...držím palce a určitě dej vědět!

mirunka_cz
27. črc 2011

@verru Ahoj delala jsem si nejdrive Best test,a pak mamatest.Urcite dam vedet🙂

mufinka26
27. črc 2011

ahoj holky takže 2.ET nám opět nevyšel 😒 dneska sem volala do CARu, takže včera sem si už večer nebrala ani utroše a ani estrofem hnedka jak to dostanu začnu zase stymulovat estrofenem a 12.den jdu na UZ a pak hurá na naše poslední dva mrazáčky (poslední z 1.odběru vajíček) tak snad už to vyjde.

@mirunka_cz ahojky kočko, ještě je na testování brzy, zkus to ještě vydržet, já vím, říká se to snadno, hůř se to dělá, ale zkus to ještě tak dva dny vydržet a to minimálně, tentokrát už to bude určitě dobrý 😀

mirunka_cz
27. črc 2011

Ahoj mufinko tak to me mrzi snad se to do tretice povede budu drzet palce.Ja vim jenze to je strasny to cekani uf.Ted kdyz vidim tu slabouckou carecku ale to musis zamhourit oko abys to videla 😀 a ted ti porad vrta hlavou jsem nebo nejsem no to je neco. 😒

mufinka26
27. črc 2011

@mirunka_cz úplně tě chápu 😀 já sem měla pozityvní testík, jestly si viděla v mým albu, no ale bohužel místo aby čárka sílila tak slábla, až úplně zmizela 😒 ale já to nevzdávám, ted čekám na mrchu a hnedka začínám se stymulací na další KET, máme ještě dva mrazáčky, pokud se to nepovede tak nás čeká 2.IVF, což neni taková tragedie, my to prostě nevzdáme i kdyby čert na koze jezdil. 😀