CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mufinka26
4. srp 2011

@mirunka_cz to já tobě budu taky moc držet palečky 😀 Znás prostě těhulky budou a basta 😀 😀 😀 😀

mirunka_cz
4. srp 2011

@mufinka26 Dekuji 🙂 mas pravdu budeme at se deje co se deje 😀

mufinka26
4. srp 2011

@mirunka_cz jak já říkám, ikdyby čert na koze jezdil 😀 😀 😀 mě se to krátí, za 4dny mě čeká UZ a tam se dozvíme kdy nás čeká ten KETík, akorád my přijde, že to utíká strašně pomalu 😅

mirunka_cz
5. srp 2011

@mufinka26 Ahoj vydrz za chvili to utece🙂 Chtela jsem se zeptat,dnes jsem volala do caru.A tak mi rekla sestra az dostanu dalsi menstruaci,mam pocitat 20-21 dni a prijit tam.Vubec nechapu kdy mam tedy zavolat jsme gumova stoho:( prej na nejeky rospis na Ivf.

mufinka26
5. srp 2011

@mirunka_cz až to dostaneš tak tam zavolej a obědnej se na ten 20 den ciklu. Oni ti tam daji zelený papír kde ti řeknou jak budeš brát injekce, podívej se do mého alba, tam mám fotku toho rozpisu. Já začala druhý dem mrchy 🙂 vyfasuješ hormony a začne to. Vůbec se ničeho neboj, vše ti pořádně vysvětlí 😉 držím palečky 😉

mirunka_cz
5. srp 2011

@mufinka26 Uf tak to jsem zvedava jak se vtom vyznam 😀 mela bych tam jit asi tak v polovine zari🙂 no uz ted se docela bojim co me bude cekat.

mufinka26
5. srp 2011

@mirunka_cz ničeho se neboj zlatí, ono to ted vypadá strašně složitě, ale až budeš mít injekce doma tak ti to tak složitý nepřijde 🙂 neboj se, pro miminka vydržíme hodně 🙂 daji ti i na výběr, jestly si chceš injekce píchat sama nebo jestly budeš docházet k nim 🙂 já radši docházela, ale ted 2. IVF si je budu píchat sama, člověk pak zjistí, že to neni vůbec složitý 😀 😀

mirunka_cz
5. srp 2011

@mufinka26 To si to budu muset pichat sama.Jezdit do Prahy kazdy den s Teplic to asi ne🙂 manzel mi to pichne nebo sama.Kolik si platila?

mufinka26
5. srp 2011

@mirunka_cz zezačátku jen 30 kč poplatek 😀 , ale já potřebovala vyšší dávky těch hormonů a na ně sem doplácela 4000kč. Jelikož sem překročila dávky hrazené od pojištovny 🙂 A ted pokud nevyjde KET tak 2.IVF si budu ty hormony platit všechny sama a to nás vyjde na 15000kč. Jsou holky, které si za hormony nedoplácely ani při 3.IVF. Záleží na tom jaké dávbky hormonů budeš potřebovat, tím, že u mě neni ovulace vůbec, tak sem je měla vysoké, ale co bych pro mímo neudělala 😀

mirunka_cz
5. srp 2011

@mufinka Aha tak dekuji za info🙂 snad nebudu potrebovat vetsi davky🙂

mufinka26
7. srp 2011

koukám, že poslední dobou nás tady moc neni 😒
zítra mě čeká konečně ten UZ a dozvíme se kdy nám vrátí naše bobíšky do bříška, začalo my to konečně trochu utíkat 😀 už se jich nemůžu dočkat 😀

mirunka_cz
8. srp 2011

@mufinka26 to mas pravdu moc lidi uz tu neni:( no vidis ze ti to uteklo.Dej vedet kdy ti je tam daji ok🙂

mufinka26
8. srp 2011

@mirunka_cz ahojky dopadla sem dneska špatně ☹ sliznice je sice dobrá hodně vyrostla, ale panu doktoru Řežábkovi se tam něco nezdálo, že to vypadá jako bych už brala utrogestan a měla to brzy dostat, takže nejspíš transfér ted nebude, vzaly mi krev a ve středu se dozvím verdikt. Pokud nebude ted KET tak mám nasadit na sedm dní proveru, pak mám vysadit a odmenstruovat, 3DC mám UZ jestly sem se vyčistila od sliznice a pak by by byl teprve KET. No ale věřím, že když se to takhle posunulo, tak to prostě pak vyjít musí 😀

mirunka_cz
9. srp 2011

@mufinka26 Ahoj to me mrzi:( ale verim taky ze se ti to ted urcite povede🙂

mufinka26
10. srp 2011

@mirunka_cz ahojky, tak krev je prý v pořádku, ted musím čekat do poledne na ortel od doktora ☹ Mám strach, že to i přes ty dobrý vísledky stopne ☹

mirunka_cz
10. srp 2011

@mufinka26 Neboj dopadne to dobre.Jak dlouho ses uspana pri ivf?

mirunka_cz
10. srp 2011

@mufinka26 Zlato dopadlo to dobre?

mufinka26
10. srp 2011

@mirunka_cz nedopadlo, stoply nám to. ☹ ☹ ☹ Při odběru vajíček cca 15min. a zavádění embrijek se dělá bez narkozi, to nebolí...

mirunka_cz
10. srp 2011

@mufinka26 Je to me mrzi:( ale uvidis az budes moc tak se to hned povede verim tomu.A ty bud v pohode ok 😉

fori
12. srp 2011

1 IUI nevyšlo tak jdem do 2IUI. 🙂

mufinka26
12. srp 2011

@fori tak držím palečky do 2.IUI 😀

mufinka26
13. srp 2011

koukám, že jsme přejmenovaníííí, no tak třeba to sem naláká víc holek z Apolináře 😀 😀 😀

ucitelkappaja
13. srp 2011

ahoj, v říjnu jdu poprve do caru k apolinari. tak si s vami rada budu povidat o nasem snazeni

mufinka26
13. srp 2011

@ucitelkappaja ahoj a vítej mezi náma 😀 😀

ucitelkappaja
13. srp 2011

ahoj

fori
15. srp 2011

ono je tu přejmenovaných víc diskuzí, nechápu proč to dělají......

aknyt
15. srp 2011

@fori Asi to přejmenovali, aby tuto diskuzi našlo víc lidí... ale mám dojem, že když někdo hledá info, tak hledá podle klíčových slov CAR Apolinář, ceník, zkušenosti, kontakt... ale asi je lepší po tom nepátrat 😉
Jinak vám tu držím palečky, ať se u Apolináře ohřejete co nejkratší dobu 😉

mufinka26
17. srp 2011

@mirunka_cz ahojky, tak jak pokračujete? mě pořád ne a ne dorazit mrcha, abych mohla na ten kontrolní UZ 3.DC ach jo, ale už půjdu příští týden do práce tak to bude alespon utíkat a nechávám to osudu 3ET tentokrát měním taktiku, budu doma jenom ty dva tři dny po transféru a pak se vracím do práce 😀 prostě, už žádná neschopenka na čtrnáct dní 😀

mirunka_cz
17. srp 2011

@mufinka26 Ahoj,ja taky cekam az to dostanu.A pak budu volat do caru,jeste 20 dni cekat.Potom si jet pro injekce.Je to dost zdlouhave uz me to stve:( jinak jsem bez prace od unora,ale vypada to ze bych mela opet nastoupit od zari do prace🙂 tak snad to vyjde uz se nemuzu dockat.Vubec mi to doma nebavi.Docela mam obyvy co kdyz to vyjde a ja otehotnim...co pak s praci kdyz nastoupim a pak jim reknu ze jsem tehotna 😒

mufinka26
17. srp 2011

@mirunka_cz tak v práci by to měly pochopit. já sem ted doma tři týdny a leze mi to na mozek, blbí je, že člověk je v takovym divnym stresu, abych slyšela zvonek, kdyby přišla kontrola. Nemám ofiko napsaný vycházky, ale radši se nehnu z baráku. moje gyndařka sice říkala, že když mi přijde kontrola, že mám za ní přijet a ona mi dá potvrzení, že sem byla u ní, ale to mi přijde zbytečné lítání, až bych zase někdy byla na neschopence tak si je nechám napsat a basta 😀 říkal mi pan doktor, že po vysazení provery by měla mrcha přijít do tří dnů, dneska je to čtvrtej den, musela sem jí vysadit dřív, šíleně mě po ní bolel podbřišek a pořád nic 😒 tak uvidíme, kdy ta mrška dorazí, neboj dvacet dní ti uteče jako voda a začnej pěkně stymulovat 😀