CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

mirunka_cz
1. říj 2011

Holky chci se zeptat boli me porad podbrisku ☹ beru ultrogestan davam si vnitrne a rekla bych ze mi je hur.Jinak ten ultros jde zeme ven.Muzete mi nekdo poradit jestli je to ok?

mufinka26
2. říj 2011

@mirunka_cz to je v pohodě, je to normální, že s tebe jde ven, ale to nejdůležitější se tam udrží neboj. Taky mě po OPU bolel podbřišek a to festově, to je taky normální 😉

mufinka26
2. říj 2011

@petulak1988 ahojky celý víkend sem na tebe myslela, už si tetsovala?

petulak1988
2. říj 2011

@mufinka26 vcera duch na 25 a vecer zacalo spineni dnes slabsi duch na 10 a MS se rozjela ...akze prd..☹

mufinka26
2. říj 2011

@petulak1988 to mě moc mrzí ☹

petulak1988
2. říj 2011

@mufinka26 dobry musim jit dal

mufinka26
2. říj 2011

@petulak1988 to je jasný, bojovat se musí 😉

petulak1988
2. říj 2011

@mufinka26 jj nic jineho mi nezbyva

mufinka26
2. říj 2011

@petulak1988 holka to nám všem 😉 mě ted čeká 4ET a taky pořád věřím, že to vyjde 🙂

petulak1988
2. říj 2011

@mufinka26 E to je embryotransfer???A KET?

mufinka26
2. říj 2011

@petulak1988 ET je embrijotransfér
KET je embrijotransfér mrazáčka 😉

petulak1988
2. říj 2011

@mufinka26 pockej a jakej v tom je rozdil???To muze byt i nezmrazene??to jste byli znova na IVF?

mufinka26
2. říj 2011

@petulak1988 nezmražený ti daji po OPU a na mrazáčky ted chodím, ale je jednoduší psát, že se jde na ET 😉

mirunka_cz
2. říj 2011

@mufinka26 Dekuji a co ty uz se tesis vid brzy si pujdes opet pro broucky 🙂

mirunka_cz
3. říj 2011

Mufi prosimte mela jsi take bolesti prsou po embriotransferu?

mufinka26
3. říj 2011

@mirunka_cz jo je to dobré znamení, měla sem to jednou, sice to pak nedopadlo, ale to se u tebe určitě nestane 😉 jinak mě čeká ve středu UZ a tam se dozvím jestly toho 11.10 bude KET 😀 ni a snad se i ten náš bojovníček v pořádku rozmrazí 😀

ka_cenka87
3. říj 2011

Ahojky, omlouvám se, že se vám sem takhle vkrádám, ale dneska jsem se objednávala na první konzultaci do CARu a chtěla jsem se zeptat, co vám dělali. Od sestry vím, že manželovi budou dělat spermiogram, ale co bude se mnou, to netuším... Pro info mám syndrom PCO, zvýšený prolaktin a nízkou sliznici! Předem díky za odpověď 😉 🙂 😀

mufinka26
3. říj 2011

@ka_cenka87 no nám braly krev oboum na pohlavní nemoci atd.. to je rutina adělají to všude 🙂 Jinak manža spermio a já měla rovnou nějaký hormonální vyšetření z krve, jelikož sem zrovna menstruovala 😀

ka_cenka87
4. říj 2011

@mufinka26 Díky, ono je na to zatím ještě brzo, protože první návštěvu máme až 19.1.2012 ☹ 😒 Ale jsem zvědavá co se mnou budou dělat. Taky doufám, že budou stačit jen nějaké prášky na upravení cyklu, aby mi ovulka chodila tak jak má... 😉

mufinka26
4. říj 2011

@ka_cenka87 určitě, ti budou stačit jeno prášky 😉

mufinka26
4. říj 2011

😀 Tak holky, myslete na mě zítra v 8:30 mám ten UZ 😀 a to mě dneska od noci bolel šíleně zub, tak sem na to ani tolik nemyslela, vlastně vůbec jenom sem pořád měla v hlavě ten zub a to je dobře... Nějak moc rychle my to uteklo 😀 jdu k dr. Jarošoví, tak snad nám přinese štěstí a jenom dobré zprávy 😀

mirunka_cz
4. říj 2011

@mufinka26 _tak tfuf tfuj at ti to konecne dobre dopadne 🙂 🙂

mufinka26
5. říj 2011

Ahoj holky tak sme dneska dopadly na jedničku 😀 KET nám byl povolen, sliznice je krásně vyrostlá má 8,5mm 😀 takže v úterý 11.10 ve 12:15 bude naše akce, ted se jenom modlím, aby se nám ten brouček pořádně rozmrazil, jinak braly my znovu krev na imunologii a pokud nám nevyjde tento pokus tak před druhým IVF mě bude čekat test na cukrovku a nějaký zákrok, kde my budou kontrolovat dělohu nějakýma zrcadlama, úplně sem zapomněla jak se ten zákrok jmenuje 😉

mirunka_cz
5. říj 2011

@mufinka26 Mam velkou radost 🙂 a snad nebudes muset na ten zakrok 😒 drzim palecky moooc.

mufinka26
5. říj 2011

@mirunka_cz děkuji, uvidíme, ale já tentokrát sem nohama na zemi a vůbec bych se tomu všemu nebránila, třeba je tam nějaký skrytý problém a tímhle by se to vyřešilo a pak 2.IVF by vyšlo 😀

mufinka26
5. říj 2011

@mirunka_cz a co ty, jak se cítíš?

mirunka_cz
5. říj 2011

@mufinka26 Verim ze ti ti to uz ted vyjde.No nic moc porad mi boli hrozne bricho,a od vcera me obcas pichne takova bolest jako kdyz nzem ti nekdo bodne.Ale hned to prejde.Jinak prsa mam strasne bolavy a bradavky ani nemluvim ☹ jinak mam byt v klidu,ale bohuzel nejsem dost se hadam s mati ☹

mufinka26
5. říj 2011

@mirunka_cz a jé, tede by ses neměla moc nervovat a určitě ne z mámou, ba naopak by ti měla dát klid a pokoj

mirunka_cz
5. říj 2011

@mufinka26 no to by mela... 😒

mirunka_cz
6. říj 2011

Uz to nemuzu vydrzet myslite ze 7 den se uz neco ukaze 🙂 🙂