CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

pniki
16. únor 2012

@fori nebolí Tě prosim Tě hlava? Mně po každé bolela skoro obden, bylo to strašné. NEvydržela jsem a vždycky jsem si vzala prášek a teď se bojim, že to bude zase to samé a že se to tím nemůže nikdy uchytit. ☹

veera2
16. únor 2012

@pniki Děkuji, kamarádka se ptala za mne! Snad se nám podaří najít někde místečko.

pniki
16. únor 2012

@veera2 určtě jo, my zaparkovali pokaždé 😉

fori
16. únor 2012

@pniki hlava mě nebolela nikdy..... tak když si vezmeš sem tam jeden, tak to asi nevadí... plno ženských jí prášky na hlavu a ani neví že jsou těhotné, a nic jim není.

danuskajjj
16. únor 2012

@fori Tak je to třeba dobré znamení, že už je nebudeš potřebovat 🙂 a že se zadaří teď hned. Moje dvě zbylé se taky přestaly vyvíjet. Hlavně na to nemysli už.

andrea.ivf
16. únor 2012

@pniki Moc Ti děkuju 🙂

fori
17. únor 2012

Dobré ranko holčiny 😀 mě od rána píchá v podbřišku, snad je to dobré znamení.... asi se začínám pozorovat 😀 , jinak konečně pátek co?? dneska máme v práci oslavičku( ne mojí), tak to mi rychle učete a ve 13,00 pojedu domů. Teda spíš do Teska na nákup, potom upéct Krtkův dort, udělat pomazánku a vše si tak připravit na zítra, máme oslavičku mé maličkosti. 😀

danuskajjj
17. únor 2012

@fori Tak to si moc užij zítřejší oslavu, ale s mírou 🙂 A přeji všechno nejlepší. a ten největší dárek a máš u sebe v bříšku.

fori
17. únor 2012

@danuskajjj to doufám, dneska mě bolí břicho, celý den.....jsem 3 den po ET. nevím co to může být..

pniki
17. únor 2012

@fori to mě taky píchalo u ET, ale nevim co to znamenalo 😉 Tak a já jdu v úterý opět na ultrazvuk a snad ve čtvrtek nebo v pátek bude OPU, uvidíme jak to naroste, snad to naroste, roste to pomalu ☹

pniki
17. únor 2012

@fori jo a užij si zítra hezky oslavu a taky vše nejlepší, ať se Ti spní to největší přání.

danuskajjj
17. únor 2012

@fori Já už si to nějak nepamatuju, ale mam pocit, že mě bolelo břicho trochu ještě od odběru, takže jsm nerozeznala, jestli mě bolí po ET nebo ne. Ale jestli je to jen lehce, tak by to snad mělo být v pohodě. Ale radim, spíš zalehni a odpočiň si, oslava se zvladne i bez všech těch pochutin, důležitější je mimčo.

fori
17. únor 2012

@danuskajjj Ted jsem si 2 hodky schrupla a je mi líp. 😀

danuskajjj
17. únor 2012

@fori Tak super, aspoň tak. Já jsem si taky schrupla, a teď byla se psem, vyluxovat a zas mám leháro 🙂 odpočívej každou volnou chvilku. Je to teď hodně důležité.

pniki
20. únor 2012

@fori tak jak je? Dneska jsem byla na ultrazvuku a ve čtvrtek OPU, tak už začínám být nervní ☹ ale zároveň se i těšim.

pniki
20. únor 2012

@fori prosim Tě můžu se Tě zeptat? Funguješ po ET úplně normálně? JAko jezdíš autem, chodíš do práce, vaříš, pereš atd....? Já se totiž bojim, abych něco nezanedbala. Po svém prvním ET jsem jela na dovču a měla jsem pak výčitky.

danuskajjj
20. únor 2012

@pniki Sice si se ptala fori, ale tak ti písnu mou zkušenost. Já jsem dostala hned neschopenku vzhledem k práci, a pár instrukcí, co nedělat, a nebo né moc. Šetřit se určitě šetři, první týden určitě, jestli manžel ti umí uvařit, tak ať aspoň ten první týden vaří, úklid počká, nebo jen lehce. Moc se nedoporučuje dlouho stát. Zlehka chodit na procházky, a doktorka dokonce říkala, že se máme koukat jen na velmi pozitivní romantické filmy 🙂. Pak můžeš lehce začít být i aktivnější, ale všeho s mírou. Vař rychlovky, ať u toho dlouho nestojíš, prát můžeš, ale koš s prádlem si raději nech odnést, žehlit jen chvíli, zas to dlouhý stání.... A poslouchej své tělo, když tě řekne spi, tak spi. Nepřepínej se. Autem jsem jezdila, i řídila, respektive řídim, na nákup třeba, ale určitě ne na daleké cesty. Končim s radama 🙂 Kdybys něco chtěla vědět, určitě písni. Hodně štěstí.

fori
21. únor 2012

@pniki nebud nervozní, to dáš, já se na to těšila blázen 😀 jinak po ET jsem byla 1 den doma, a pak začla chodit do práce. normálka jezdím autem, atd. doktorka říkala že můžu normálně fungovat. akorát neluxuji a nevytírám, protože to namáháš břicho, ale jinak peru , vařím.... ale je fakt, že často polehávám. hlavně když přijedu z práce. jinak mě stále pobolívá břicho. oni ti řeknou.... neboj... akorát kdybych musela na 2 IVF. tak po OPU jsem doma až do ET. já šla po OPU na 1 den do práce a fakt to byl hnus.

fori
21. únor 2012

@pniki
@danuskajjj holk yuž to nůže vydržet, zítra ráno testuji... to budu 8 DPO, to už tam musí bý aspon duch ne??

mufinka26
21. únor 2012

@fori ahojky, to už by tam byl ne duch, ale pěkně se rýsující druhá čárka 🙂 podívej se ke mě do alba, já testila už šestý den 😀 moc ti držím palečky 😉

fori
21. únor 2012

@mufinka26 já mám hrozný strach...... hroznýýýýýý..... a měla jsi když jsi testovala ten 6 den už nějáké příznaky?? já nemáám nic....... ale to je asi moc brzo vid......

mufinka26
21. únor 2012

@fori hele já jediný co, tk sem 5.den měla šílený bolesti podbřišku, až sem už si byla jistá, že to musím každou vteřinou dostat, tak sem si ten 6.den udělala ten test s tím, že tam nic nebude, ještě ke všemu sem si test nedělala z první ranní moči, ale až dopoledne a pak sem nevěřila vlastním očím 😀 ale i ta moje princeznička tu druhou čárku viděla 😀

mufinka26
21. únor 2012

@fori strach je normální já se vždycky bála testovat, ale zároven sem byla strašně zvědavá jak to dopadlo, takový protichůdný pocity 😀

fori
21. únor 2012

@mufinka26 no bolesti podbřišku mám taky.... a navíc mi je normálně na bl..... ale to jsou nervy..... no tak uviíme no...... takže zítra ráno vám dám vědet.

pniki
21. únor 2012

@danuskajjj děkuju moc za rady. Já mám práve strach, abych něco nezavinili. Po prvním ET jsem jela na dovču, takže jsem nic nedělala, jen chodila na malé procházky a jezdila autem. A neovedlo se. Po KET jsem zůstala až do testu doma, jen jsem poléhávala a taky se nepovedlo. Podle mě je to individuální. V práci naštěstí celou dobu sedim, ale minimálně pět dní zůstanu doma. Ještě jednou moc díky,. tobě se povedlo na poprvé?

pniki
21. únor 2012

@fori já bych se jetš takhle brzy bála, nemusí se Ti nic ukázat a budeš akorát rozhozená. Já se to snažila vždycky vydržet aspoň 14 dní po ET, tak jak mi řekli v CAR. Hrozně jsem se bála, zároveň jsem i byla zvědavá, ale to zklamání je strašné. Po každé jsem to obrečela a byla jsem hotová, z toho mám strach i teď. Nejdřív se bojim, že nebudou žádná vajíčka a pak mám strach z testování. Je to šíleně na psychiku.

fori
21. únor 2012

@pniki já vím, ale hele, už 3 holkám co testovali 6 DPO se čárky ukázaly...... zatím neznám holčinu co by 6 den testovala a nic tam nebylo a ukázalo se jí to třeba až 12 den. prostě to zkusím a uvidím no ....... 😀

pniki
21. únor 2012

@fori ok. Tak držim pěsti, ať to vyjde. 😉 😉 😉

fori
21. únor 2012

@pniki dík. zítra se to rozsekne. uffff je mi z toho blbě

danuskajjj
21. únor 2012

@pniki Jojo, asi je to individuální, možná i pokaždé jiné, záleží i jak je ti po odběru.

Jinak nám se zadařilo napoprvé, dneska jsme čerstvě po screeningu, je vše v pořádkůůů, hurá. Takže drzím palečky všem tu. Je to krásná odměna za to všechno dlouhé čekání. Takže všem jen // 🙂