CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

danuskajjj
21. únor 2012

@fori Taky držim palce, pkud máš citlivější test, mohlo by tam už něco být. Já jsem teda vydržela až do 13 dne od transferu. A 14 den jsem šla na krev 🙂 ale to uz jsem věděla, že tam něco je.

martinka87
22. únor 2012

@fori drzim moooc palce.... Uz vis??? 😉

fori
22. únor 2012

@martinka87 takže holky, já to nevydržela a ten test jsem si udělala už včera večer, a byl tedy slabě pozitivní, byl tam malýý dušíík ale byl....... no a dneska ráno , tak byl taky mini dušík....... tak doufám že bude sílit. čekala jsem jsem, že ten dnešní raní bude teda silnější a musím říct , že nebyl...... takže včera jsme se trochu zaradovali. já na ten test koukala asi hodinu. snad nezmizí no........

evulatko
22. únor 2012

@fori, super moooooc gratuluji, tak ted at uz jen sili🙂)))

fori
22. únor 2012

@evulatko myslíš...... já mám strach by nebyla z ovitrellu. odpoledne doma sem s přítelem dám fotky aby jste to viděli jo?? a řeknete mi jo......

evulatko
22. únor 2012

@fori , to uz je dlouha doba, aby to bylo z toho, takze neboj🙂

fori
22. únor 2012

@evulatko no když myslíš.... tak dík za podporu 😀

barbika
22. únor 2012

@fori držím palečky!!! Já měla slabýho dušíka až 11 den a teprve 17 den se objevila pořádná čárka a teď jsem už v 9tt. Takže tfuj tfuj tfuj!!!!!

fori
22. únor 2012

@barbika ten náznak toho dušíka je tam od začátku , no a krásně je vidět po cca 3 min. to by mohlo klapnou ne?

martinka87
22. únor 2012

@fori juuu, gratuluji urco bude silit!!! 😉

kvetinka84
22. únor 2012

@fori Tak moc gratuluju a hlavně ať sílí. Mě v CARu říkali, že Ovitrelle působí 14 dní po aplikaci, pak už by testík ovlivňovat neměl, ale nevím, kdy sis ho aplikovala ty

fori
22. únor 2012

@kvetinka84 to doufám ne!!!! no dneska je to 14 dní co jsem si ho píchala..... vlastně 13, protože jsem si ho pííchala 8.2. ve 21.00.

pniki
22. únor 2012

@fori tak to je super,moc gratuluju, at to vydrzi. Ja jsem z tohon zitrka nervni,jak pes. Pri tom vim,do ceho jdu a stejne se bojim.

fori
22. únor 2012

@pniki neboj, kolik máš vajíček??

barbika
22. únor 2012

@fori já si myslím, že to ten Ovitrelle už být nemůže!!!! To bude určitě ONO!!!! 😉

mufinka26
22. únor 2012

@fori no tak to je super, hlavně at sílíííí 😉

pniki
22. únor 2012

@fori kolik mám vajíček zatim ještě nevim, to mi řeknou zítra a pak si tam budu volat, stejně se ten počet mění ze dne na den. Na posledním ultrazvuku mi napočítala přes 20 folikulů, jenže můžou být i prázdný a toho se bojim,že nebudou vajíčka.

streghina
22. únor 2012

@fori ahoj, to je super, držím všechny palce i u nohou 😉 my byli teď na 14dní na dovče za teplem, ještě jsem dávala naději téhle dovolené, ale asi zbytečně. No, za 2 týdny už máme první návštěvu u Apolináře, tak snad nám to tenhle rok taky vyjde 😉

fori
22. únor 2012

@pniki tak dej zítra vědět jak jsi dopadla, budu na tebe myslet...

fori
22. únor 2012

@streghina díky, to víš že vám to vyjde, musíš věřit..... a kde jste byli na dovče??

streghina
22. únor 2012

@fori v duši pořád ještě věřím jako vždycky, počítám dny než přijde ms, měla by dorazit o víkendu, tak uvidíme. Byli jsme v Thajsku, 2 dny v Bangkoku teda úplně stačilo a pak jsme byli na Koh Samui, to už byla pohodička. Holt jiný kraj, jiný mrav, ale na tu hygienu domorodců asi nezapomenu, ještě že hotel byl v pohodě. 😉

fori
23. únor 2012

@streghina tyyy jo Thasko. a byli jstr na pláži Phi- phi?? to je jediný co znám 😀 tam já se asi nikdy nepodívám. bála bych se tam a jak píšeš no ta hygiena..... mě láká Kuba nebo Dubaj..... lae na to si můžu nechat zajít chut. my tak max. Bibione 😀 tak jsem byli v loni - poprvé a docela to šlo. minule jsem koukala asi 3 hodiny na letoviska u jezera Lago di Garda a musím říct že mě to uchvátilo...... nádhera..... tam jsem chtěla jet kdyby nám nevyšlo IVF.

fori
23. únor 2012

tak holky........ já mám stále // a sílííííííííí. odpoledne jsem dám tu fotku. snad to zvládnu......

evulatko
23. únor 2012

@fori, tak to je jasne, vyslo Ti to, moooooooooooooooooc blahopreji🙂

kvetinka84
23. únor 2012

@fori Tak to je supeeeer zpráva, moc moc moc gratuluju

fori
23. únor 2012

@kvetinka84
@evulatko no holky díky..... vypadá to zatím, že to asi vyšlo...... nechci se moc radovat..... ale dneska to je fakt krásná čárečka... pořád tomu nemůžu uvěřit...... máme před sebou ješte hodně dlouhou cestu...... ale i kus za sebou...... a tak si říkám, že kdyby se náhodou něco pokazilo, tak aspon víme , že nám IVF pomůže... a můžem do toho jít klidně znova... 😀

kvetinka84
23. únor 2012

@fori Přesně tohle jsem si říkala taky. No a teď jen pozoruju, jak krásně naskakuje týden za týdnem a věřím, že to všechny dotáhneme do zdárného konce a budeme držet naše miminečka v náručí 🙂

fori
23. únor 2012

když čárka bude dál sílit , jako že teda doufám že jo, tak v úterý budu volat do cau že mám //. a kdy mě objednají na ult,? až za dlouho co??

fori
23. únor 2012

@kvetinka84 to mi povídej..... já mám za sebou teda 1 zamlklé těhu 1 samovolný potrat, takže já budu do 12 tt hrozně bát..... když jsem si udělala ten 1 test v úterý večer, a byl tam ten mini dušík, já brečela jak želva..... říkám si.... koněčně, konečně.....

kvetinka84
23. únor 2012

@fori Já jsem volala po 14 dnech a chtěla jsem se objednat k as. Řežábkovi, protože jsem celou dobu chodila k němu, i transfer dělal on, tak to byl trochu problém, protože měl dost plno, tak mě sestřička objednala až za 10 dní, to bylo přesně 4 týdny a jeden den po OPU, 3 a půl týdne po ET. Ale normálně objednávají nejdřívě 3 týdny po ET. U mě ale zase bylo výhoda, že už jsem byla 6+2 a už jsme měli i srdíčko a rovnou mě z CARu propustili. Pokud tam jdeš na kontrolu brzo a ještě není srdíčko, tak musíš na kotrolu ještě jednou. Tak teď nevím, jestli jsem to napsala dost srozumitelně