CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

fori
25. kvě 2012

@petulak1988 já to měla přesně jako ty.. akorát tu krev mi vzali hned .. byla jsem 2dc 🙂 a vy se snažíte o první nebo o druhé?? já kvůli té fotce.. 🙂 jinak já se mám fajn.. čekám na 19.6. to jdu na 2 screening, a pak začínám pořádně nakupovat. 🙂 .. pořád si to ještě neuvědomuji, že jsem těhotná... pohyby zatím necítím....

fori
25. kvě 2012

@consti jo jo díky jim... 4X IUI - nic, 1 IVF - měli jsme jedno jediné embryo - a chytlo se.. vůbec jsem tomu nedávala naději.... 🙂

petulak1988
25. kvě 2012

@fori to je neterinka to co mam v naruci snazime se o prvni....no vysel nam zhorseny spermiogram....mensi pocet i pohyblivost...ale snad i s tim by slo umele ne???Poslali pritele na urologii aby se pokusili zjistit pricinu a mohli jsme treba zkusit jeste i prirozene no uvidime.. 🙂 jee to ti zavidim....urcite to dopadne dobre ja jsem uz po druhem IUI a nic...taky uz bych nakupovala 🙂

consti
25. kvě 2012

@petulak1988 Mně je 30, o mimčo se snažíme už přes 3 roky a dle doktorů jsme oba zdraví 😅 . Jen se mi teď udělala cysta a ta je pravděpodobně endoemtrická, tak v tom by mohl být zakopán pes, že mám třeba endometriozu. I když jsem před dvěma lety byla na operaci s myomem a endo mi nikdo nepotvrdil, měla jsem nějaké malinké srůsty, ale dle doktorů nic, co by mělo otěhu bránit 😅 .

consti
25. kvě 2012

@fori Tak to je super! My asi IUI přeskočíme a půjdeme rovnou do IVF, není asi na co čekat. A to jsem se tomu tak dlouho bránila 😀 .

fori
25. kvě 2012

@consti já se tomu nebránila nikdy.. ale my byli oba jako v pohodě.. tak nás pořád stačili do IUI... akorát mě mrzelo, že nám nezbyly žádná embrya.

fori
25. kvě 2012

@petulak1988 pokud máte mírně špatné spermio, tak bych do IUI už nešla.. my ho měli taky mírně zhoršené.. jako vy přesně.. a nakonec zjistili při IVFku, že v tý zkumavce ty spermie vůbec nereagují na moje vejce.. takže použili ICSI. takže IUI bylo vždy zbytečnéé...

petulak1988
25. kvě 2012

@fori jj ja bych taky uz do iui nesla....navic nemam ovulaci tak by to bylo vse takyvy naprd lehce vyvolana pak cekat jestli aspon trochu bude spermio dobry atd....ale myslis ze na ivf by to slo... 🙂 ???

fori
25. kvě 2012

@petulak1988 asi si budeš muset píchat hormony.. musejí ti narůst folíci.. pak ti dají Pregnyl, ten je uvolní z toho obalu ... oni uvidí podle ult. neboj.. oni si určitě poradí....ale možná , že budou chtít zkusit aspon 1 IUI... nevíím no.. a jak víš že nemáš ovulku... proč ti teda dělali 2x IUI?? myslím v Pronatalu ne?

petulak1988
25. kvě 2012

@fori v pronatalu jsem byla pred dvema lety s byvalym pritelem...neunesl tu zatez atd....no a v pronatalu mi zjistili ze neovuluji bez hormonu brala jsem clostylbegyt a ovulka po nem byla ale ani nezjistovali jestli mam pruchodne vejcovody nez do toho sli proste to podle me bylo zbytecne

fori
25. kvě 2012

@petulak1988 no tak když ti stačí Clostík, tak to je dobrýýý... tady vše zjistí.... neboj.... já ho taky brala cca 3 měsíce - mívala jsem po něm 1-2 vajíčka ale stejně to bylo k ničemu.... pak jsem si píchala Fostimon k IVFku a to jsem měla 8 kvalitních vajec - zbylo ale jen 1 embryo...

petulak1988
25. kvě 2012

@fori ja taky mela vzdy jen jedno nebo dve vajicka ale ja myslela ze uz ten clostik brat nemuzu ... 🙂 ???

fori
25. kvě 2012

@petulak1988 můžeš, ale musí tam být myslím nějáká pauza... 3 měsíce ho bereš a 3 mesíce pauza.. nebo tak nějak ...

petulak1988
25. kvě 2012

@fori jo tak to uz mam pauzu skoro rok 🙂 tak to je fajn.. 🙂 ty jo uz aby to bylo.....

fori
25. kvě 2012

@petulak1988 no mě se to taky táhlo jak smrad.... když jukneš ke mně na profil, mám tam vše napsané v těch zprávách, jak jsme postupovali my. chodily jsme tam myslím od cca března nebo dubna 2011 a otěhotněla jsem ted v únoru... my se hodně zdrželi těma IUIčkama

fori
25. kvě 2012

@petulak1988 takže od června jsme tam chodili...

petulak1988
25. kvě 2012

@fori jj prave proto ja se tema IUI zdrzovat nechci no musime se jeste dohodnout podle vysledku tam.. 🙂 a i s pritelem .. 🙂 jj juknu urcite

ver_fidorka
28. kvě 2012

ahojky,
tak jsem od soboty po první AID 🙂
v PÁ jsem byla na ultrazvuku a 2byly 2 16mm folíci, takže večer jsem píchala PREGNYL a v SO jsme jeli na AID, takže teď čekáme jestli se spermíci chytnou vajíčka.
Holky, za jak dlouho jste poprvé testovaly?

streghina
29. kvě 2012

@ver_fidorka ahoj, co je AID? to slyším poprvé

streghina
29. kvě 2012

@petulak1988 ahoj, tak to začínáte stejně jako my, akorát mně nedělali vaginální vyšetření

streghina
29. kvě 2012

@ka_cenka87 ahoj, tak už víš, kdy pojedeš to Prahy? Já příští středu a objednala jsem se k Jirsové, no, jsem zvědavá, co mi řekne, když 3 měsíce zatím nic 😒

petulak1988
29. kvě 2012

@streghina jj byli moc prijemni vsichni 🙂 no ale asi do vanoc to nestihnem co??

ka_cenka87
29. kvě 2012

@streghina Ahojky, u nás se teď změnila situace, takže miminko se odsouvá na neurčito!!! 😒 Ale doufám, že vám se brzy povede, abyste byli šťastný!!! 😉

ver_fidorka
29. kvě 2012

@streghina
AID je inseminace dárcem

streghina
29. kvě 2012

@petulak1988 no, Vánoce jsou daleko, sice si určitě nebudeme ve 3, ale třeba aspoň s tím bříškem, to by nám mohlo vyjít, co? 😉

streghina
29. kvě 2012

@ver_fidorka aha, to tu slyším poprvé, zase budu o něco chytřejší 😉 tak držím pěstičky, ať se zadaří 🙂

streghina
29. kvě 2012

@ka_cenka87 ahoj, tak to jsem překvapená, co to najednou, jestli se mohu zeptat? Takže clostík nebereš? Já dnes začala brát tamoxifen, tak mě trošku pobolívá hlava, no, musím vydržet, ještě 4 dny. Když už se ti jednou zadařilo přirozené, myslím, že je u tebe naděje, že miminko budete mít přirozenou cestou a s těma folíkama je to různý, asi rostou i déle, dneska jsem se dozvěděla od kamarádky, že má taky stejný problém, ale už půjdou na IVF. Ale budeš sem stále chodit, aspoň na pokec, viď? 😉

ka_cenka87
29. kvě 2012

@streghina Máme problémy s manželem, takže teď je prostě konec se vším... 😒 Ale občas sem mrknu a budu vás povzbuzovat!!! 😉

streghina
29. kvě 2012

@ka_cenka87 Taky držím pěsti, ať se vše vyřeší. Někdy to chce trochu času, aby si ta druhá strana vše urovnala a pochopila nás. 😉 tak nás navštěvuj, já budu informovat, jak probíhá renovace CARu a snad do konce roku budeme zde všechny spokojené 🙂

petulak1988
30. kvě 2012

@streghina NO ME BY BOHATE STACILO NAJIT NA VANOCE DVE CARKY ...omlouvam se za velka pismenka ale uz se mi to nechce prepicovat 😉