CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

nikohlava
8. lis 2012

@consti dali ti takový papír???

nikohlava
8. lis 2012

@consti Mě bolí hodně prsa a to břicho a mám strach, že každou minutou přijde ms ☹. Jinak já dostala papír, že mezi 14-17dnem od transferu mám testovat a pak zavolat výsledek 🙂

consti
8. lis 2012

@nikohlava Nic mi nedali 😅 ...

consti
8. lis 2012

@nikohlava Mě nebolí už nic, ale je pravda, že prsa mě vždy bolí tak ten týden před ms...jinak ne. A na to je ještě brzy. Čekám, že pokud se začne něco dít, tak až tak po týdnu 😉 . Ale u tebe je to jiné, když jsi byla na IVF 😉 😵 .

nikohlava
8. lis 2012

@consti a ani neřekl kdy máš testovat? Byla bych radši kdyby mi nic nebylo, aspoň bych se tolik nepozorovala 🙂 :-/ . A ty chodíš do práce??

consti
8. lis 2012

@nikohlava No neřekl, mně v podstatě neřekl nic, jen, že to vypadá moc dobře a že je krásný čas(k IUI došlo v pravé poledne 😀 ). A chodím do práce, IUI přece jen není takový zásah, po IVF bych byla doma 😉 .

nikohlava
8. lis 2012

@consti držím moc pěstičky 🙂 A kdy se chystáš testovat??

consti
8. lis 2012

@nikohlava No nejdřív tak 20.11., ale možná počkám i do 21.11. Teda za předpokladu, že mrcha nepřijde 😅 😝 . Co ty??

nikohlava
8. lis 2012

@consti Já také tak je to na můj svátek 🙂

consti
8. lis 2012

@nikohlava Jéé, no vidíš 😵 . I když ty bys asi mohla testnout i dřív, když jsi byla na IVF 😉 😵 .

nikohlava
8. lis 2012

@consti netuším kdy 🙂??

consti
8. lis 2012

@nikohlava Tak já myslím, že kldině ten víkend 17.-18. 😉 .Ale tím tě nechci navádět, testni až se ti do toho bude chtít...Taky se bojím, že nevydržím až do 20.11., ale asi bych vydržet měla, protože Pregnyl se nějakou dobu drží v těle a ať pak nejsem zbytečně zklamaná 😝 .

nikohlava
8. lis 2012

@consti Já jsem také po Pregnylu dnes je to devět dní .-) a ty?

consti
8. lis 2012

@nikohlava Já jsem po Pregnylu právě jen 4 dny, píchala mi ho kamrádka v pondělí 😉 . A co tak vím, tak těch 12 dní minimálně se v těle drží 😎 .

martinka87
8. lis 2012

@nikohlava @consi jj, presne tak jak pise Monca, my jsme se tam pekne schazely 😉 😉
@consti Ty jsi nedostala papir po zavedeni? Tam je uvedene, ze mas telefonovat s vysledkem... 😉

martinka87
8. lis 2012

@nikohlava @consi Pregnyl muze byt v tele i 14 dni, tak radej cekejte, at se nezklamete 😉

martinka87
8. lis 2012

@mooncaa juchuuuu, bude miiiimo 😉 😉 parada, tesim se na // !!!!! 😉

nikohlava
8. lis 2012

@martinka87 právě přemýšlím, že testnu jestli je v těle či ne??

consti
8. lis 2012

@martinka87 Ne, nedostala, nic mi nedali. Jen papírek na zaplacení poplatku 😎 . A to číslo je jiné, jak to kam se normálně volá a je na kartičce?? 😉

consti
8. lis 2012

@martinka87 Tak já mám mršku pravidelnou, tak si myslím, že pokud by měla dorazit, tak dorazí 21.-22.11. a to už bude 17.-18. den po Pregnylu 😉 .

consti
8. lis 2012

Tak beru zpět, dopoledne mě nic nebolelo a odpoledne mě už zase chytá břicho...se zblázním, čekat ještě 14 dní 😝 .

martinka87
8. lis 2012

@nikohlava jj, to se taky dela, ze se kontroluje testem jak Pregnyl mizi 😉
@consti to je zvlaaaastni!!! A jj, vola se na stejne cislo! 😉 ja jdu na 22. na screening, dobry datum!!! 😉 😉

martinka87
8. lis 2012

@consi jj, bohuzel, je to taaaaaaak strasne doouhy ☹

consti
8. lis 2012

@martinka87 No vydržet se to musí a tobě držím palečky na screening 😵 !

mooncaa
8. lis 2012

Holky, dnes mám zase depku, že to nevyšlo, i když pořád tajně doufám. Břicho nebolí a začala jsem před pár dny měřit bazální teplotu a byl tam dnes pokles, což může znamenat přicházející MS (což je podle mne brzo, mám jí dostat cca příští uterý), nebo zahnízdění (což zase myslím, že už zahnízděno mělo být) a břicho dnes vůbec nebolí, béééé.
Tak nevím asi zítra netestnu až v sobotu.
Jo a jak to počítám tak Nikohlava je 2-3 dny za mnou a Costi 5 dní za Nikohlavou.

Marti, už jsi se ptala jak to máš s tím placením sceeningu? Jestli ho máš opravdu zadarmo?

nikohlava
8. lis 2012

@mooncaa Já byla na transferu ted v ut a @consti take.... Nedepkuj bude dobře uvidíš a testni 🙂

consti
8. lis 2012

@mooncaa Jo jo, ale já byla jen na IUI, takže vy jste holky napred s tím IVF 😉 . A nestresuj, i když tě chápu. Mě dnes dopo třeba břicho nebolelo vůbec, tak si říkám, že by bylo lepší, kdyby bolelo, ať vím, že se něco děje. No a odpo mě zase bolí a tak si říkám, že je to hrůza, kdo ví, co špatného se děje 😀 . To jsou normální pocity, vydrž!! 😵 😉

nikohlava
8. lis 2012

@consti Břicho bolí mě celý den pouze při pohybu. A sundala jsem podprsenku a bolí prsa víc než dost až pálí, tak nevím 🙂

nikohlava
8. lis 2012

@mooncca prosím Tě kdy jsi měla poslední ms??

japro
8. lis 2012

@mavo ahoj my jdeme také prvně 14.11 a jdem k p. doktorce Jerzové, taky jsem jak na trbí 🙂