CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

consti
11. lis 2012

@martinka87 Jasně, myslím, že klidně i 12 dní, ale vím o jedné holce, co po IUI už 5 .den Pregnyl v krvi neměla 😉 . Každopádně od toho 10. dne, si myslím, že by už případná čárka měla slábnout nebo sílit pokud těhu bude 😉 .

nikohlava
11. lis 2012

Holky vy mě, tak uklidňujete moc Vám děkuji. Uvidím v úterý jestli zkusím test jen tak pro sebe. 🙂 Něco mi říká ano a něco ne, tak uvidím 🙂 .

@consti tak držím pěsti při testování 🙂

martinka87
11. lis 2012

@consti jj, radej ale vyckat, aby to pak nebylo falesny 😉
@nikohlava od toho tu jsme... chapu, je to o nervy, kdy teda testovat... ja jsem nemohla dospat rana... 😉

consti
11. lis 2012

@martinka87 Jasně, ale pokud by cca 10n den byla čárka slabá a pak by sílila, tak je jasné, že nejde o Pregnyl 😉 . Každopádně ty první dny nebudu brát směrodatně, spíš abych viděla, kdy ten Pregnyl slábne a měla by se objevovat "pravá" čárka 😉

martinka87
11. lis 2012

@consti jj, ja jsem mela prvni a druhy test stejne a treti silila... 😉 😉

holanci
11. lis 2012

@mooncaa no my jsme si řekli, že do IVF půjdeme až po novém roce a jelikož to mám cca 100 km tak v zimě se mi nechce dojíždět tak jsem se manželem domluvili, že to necháme na březen. Na březen jsem myslela příp. tu první konzultaci a v dubnu kdyžtak IVF.
No můj gyndař říkal, že mi pošle žádost o schválení ivf na pojištovnu, ale je pravda že on spolupracuje s pronatalem, tak jestli má třeba s nima nějakou smlouvu,???? Ještě jsem se s ním nebavila o tom, že chci k Apolinářoj. 3 měsíce??? Aha tak to si asi v prosinci zavolám do CAR zjistím co a jak, řeknu jim, že doktor mi to chce poslat tak jestli to lze nebo ne a nějak se s nima domluvím. Jsem z toho celá taková paf.... je to pro mě nové, neznámé, mám z toho strach ale na druhou stranu si říkám, že ještě že tato možnost je 🙂 a jak dlouho asi trvá schválení na pojišťovně?

mooncaa
11. lis 2012

@holanci Dík za info, pojišťovně to trvá cca měsíc, přes Vánoce déle. Apo (mám pocit, že jediné Car) to dělá tak, že podá žádost na pojišťovnu a ty rovnou už nafasuješ léky a podepíšeš jim úpis, že když to pojišťovna neschválí, tak to zaplatíš sama. A až to pojišťovna schválí, tak Ti úpis vrátí. Tím se nečeká na schválení a můžeš začít stimulovat hned.

Holky testovat pak je vhodné jednou za 2 dny, to se má zdvojnásobit HCG a to je pak na testu vidět.

holanci
12. lis 2012

Holky je nutné jít na první konzultaci oba, nebo to nutné není. Jak jste to měly vy? Šly jste samy nebo s partnerem? Četla jsem různé názory a to,že je to vhodné ale i to, že spíš povídá, povídá a povídá ženská a chlap chudák jen sedí a poslouchá, tak mě zajímají vaše názory 😉

ifus
12. lis 2012

@holanci My sli oba..a to z duvodu, ze muj sel rovnou na spermio a brali mu krev na imuno 🙂

mufinka26
12. lis 2012

@holanci taky sme šly oba, braly mu hnedka krev na pohl. choroby atd.. a udělaly spermio 😉

mooncaa
12. lis 2012

@holanci My taky šli oba, jednak kvůli krvi a spermio, a také i od něj chtěli různé informace. Pak už se mnou nechodil a když bylo potřeba (třeba podpis), tak tam klidně zajel sám. Je celkem pracovně vytížený, ale tu 1. návštěvu věděl dlouho dopředu, tak si čas udělal a zbytek tam jel jak mohl on.

ifus
12. lis 2012

@mooncaa Krasne jsi to rozepsala, mockrat dekujem, aspon vime, co nas ceka..ve stredu jdu na 3. bod :D

mooncaa
12. lis 2012

@ifus Tak to držím palce.

nikohlava
12. lis 2012

Ahoj holky, tak jak se máte a jak jste si užily víkend?? A jak se cítíte?

consti
12. lis 2012

@nikohlava Ahoj Nik,
víkend byl super, byli jsme na nové Bondovce a bylo to parádní. No a pak různá kafíčka s kámoškama a tak 😉 .
Jinak já se cítím pořád stejně, bříško už mě tolik nebolí...uvidíme jestli z toho něco bude. Malinko mě začala bolet prsa, ale to já mívám každý cyklus 😝 . Jinak nic, večer mi bývá zima, ale to taky nemusí nic znamenat, navíc jsem teprve 6 DPO IUI, tak je na příznaky ještě brzy 😎 . Co ty?? 😉

holanci
12. lis 2012

@mufinka26
@ifus
@mooncaa
díky holky, taky si myslím, že je na první konzultaci lepší jít oba.

nikohlava
12. lis 2012

@consti Ahojínek, tak to jsi měla parádní víkend 🙂 ... Já ho celý proležela. Mám PN, tak musím být doma 🙂 Jinak mě pořád bolí břicho a prsa jinak nic. Včera to bylo nejhorší za celý týden... Tak uvidíme pořád přemýšlím zda zítra udělat test aspoň zjistit zda mám ještě Pregnyl. Nebo jestli mám vydržet 🙂 ..

consti
12. lis 2012

@nikohlava Já budu testovat od pátku každý den. Teda pokud v pátek bude čárečka. Když ano, tak budu testovat každý den,a bych viděla jestli sílí 😵 nebo slábne 😝 . Ty jsi byla na ET, tak u tebe by to mohlo jít vidět líp 😉 a navíc Pregnyl jsi brakla dřív jak já, ne? 😉 To už by zítra mohlo být něco vidět, kolikadenní embryjko ti zaváděli 😉 ?

mavo
12. lis 2012

@japro Můžeš mi dát tedy po středě vědět jak to probíhalo? Ani nevím ke komu jdeme, na to jsem se neptala a neobjednávala jsem nás k nikomu určitému. Nám už se to taky krátí...

nikohlava
12. lis 2012

@consti Embryjka mi zaváděla 5denní 🙂 ... Přičemž jedno A a druhý B 🙂 Jink zítra budu od Pregnylu 14dní 🙂 A ty??

consti
12. lis 2012

@nikohlava Tak to by už šlo, to je už dost dlouho a čárka by se měla objevit 😉 . Já jsem od Pregnylu dnes 7 den 😉 .

nikohlava
12. lis 2012

@consti tak uvidíme já se hodně bojím zklamání :-/. Držím ti palečky 🙂

consti
12. lis 2012

@nikohlava Já tobě taky 😵 !!

japro
12. lis 2012

@mavo ahoj jj určitě no my tam volali podruhé jestli to platí a kam a ke komu jdem víš ;) pořádek dělá přátele napíšu sem určitě 🙂

martinka87
13. lis 2012

Dobre ranko holky!!! 😉

@nikohlava tak jak? Probehl testik? 😉

nikohlava
13. lis 2012

@martinka87 Dobré ránko, netestovala něco mi vnitřně říká nedělej to ☹ . Asi to nevyšlo ☹ . A co ty jak se máš?

A co vy holky jak se cítíte? Přeji krásný den

consti
13. lis 2012

@nikohlava Tak testni zítra 😉 . Jednou testnou budeš muset 😀 . Chápu, že se bojíš, ale já osobně jsem zase ráda, když vím, na čem jsem 😉 . Já budu testovat od pátku a podle toho jestli tam nějaká čárka bude, tak budu testovat i další dny 😎 .

nikohlava
13. lis 2012

@consti Podle papíru mám testovat až 20., tak asi počkám 🙂 .. Nebudu se zatím nutit 🙂 Držím palečky
Já nechci být zklamaná 🙂

consti
13. lis 2012

@nikohlava Tak to jsi dobrá, já bych to nevydržela 😀 😉 !

nikohlava
13. lis 2012

@consti Já byla zklamaná minule a stačilo to ☹ Tak si teď hezky počkám 🙂