CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

nikohlava
15. lis 2012

@consti Nu mě pořád pobolívá břicho, prsa pěkně nateklá a popraskané žilčičky a včera se přítel všiml, že mi začínají hnědnout bradavky a bolí 🙂 Jinak pořád pálí žáha jak čert 🙂 Jinak se cítím fajn 🙂 Jsem zvědavá 🙂

nikohlava
15. lis 2012

@martinka87 Tak držím pěsti ať je vše v pořádku a doufám, že bude fotečka 😉 🙂

mooncaa
15. lis 2012

Tak mě včera bolelo večer strašně moc břicho, jak když ho někdo páře. Ráno jsem měla pocit, že se dostavila MS, ale teď se zdá, že to bylo zase jen špinění. Chodím na WC snad každou půlhodinu a sleduji se. Teď mne napadlo, že by to taky mohlo být mimoděložní, což mi na klidu nepřidá. Zítra zase testnu, pokud nedorazí MS.

mavo
15. lis 2012

@japro Díky za info, jsem ráda, že jsi byla na první schůzce spokojená a snad to tak bude pokračovat.. nám už se to krátí, jdeme za týden... budu 17.DC tak mě asi nic dělat nebudou, ale manželovi budou brát krev a půjde na spermiogram, ještě jsme nikde nebyli..

nikohlava
15. lis 2012

@mooncaa Mončo držím pěsti... A dnes jsi nezkoušela?? Mimoděložní určitě ne.. Drž se

martinka87
15. lis 2012

@nikohlava dekuji moc, jj, fotecka urco bude! 😉
@consi neboj, urco budou // !!! 😉 😉
@mooncaa no co to tady pekneho ctu o dusicich 😉 😉 parada, drzim palce, aby bylo vse tak jak ma byt!!!!!! 😉

nikohlava
15. lis 2012

Holky co myslíte mám chodit do práce??

martinka87
15. lis 2012

@nikohlava ja do prace normal chodim, mela jsem dovolenou jen v den ET a den pote....

nikohlava
15. lis 2012

@martinka87 Děkuji moc za info

nikohlava
16. lis 2012

Dobré ránko holky, tak jak se máte?

nikohlava
16. lis 2012

Holky, tak jsem zkusila dnes testnout. A výsledek je:

10.den po ET test-25Uml

mooncaa
16. lis 2012

@nikohlava Super čárka. Jen ať dál sílí.

Já bohužel ducha úplně stejného jako před 2 dny a zdá se, že se pomalu rozjíždí MS. Takže testnu až po MS jestli HCG kleslo. Tak bohužel.
Jen teď nevím jestli by mě zase po MS neměli vidět na UZ a jestli se bude něco dít před dalším IVF, když se to teď 2x chytlo a pustilo. Zavolám tam po MS.

nikohlava
16. lis 2012

@mooncaa To je mi moc líto ☹... Ale třeba to bude ještě jinak... Je divné, že duch tam stále je.. A rozhodně po ms bych se radši objednala... Je to divné, že se chytí a pustí ☹ Držím ti moc pěsti aby vše bylo v pořádku a v dalším boji ať vše klapne tak jak má 🙂

Drž se 🙂

japro
16. lis 2012

@mooncaa i já držím moc palečky 🙂

japro
16. lis 2012

@nikohlava paráda ta čárka je fakt užasná držím palečky 🙂

japro
16. lis 2012

holky ještě že vás tu mám a mužu se zeptat 😉 druhej den menstruace jdu na krev a co když to přijde na víkend??? jak se to řeší ?

mooncaa
16. lis 2012

@japro No, to nevím. Mě psali jít 2-3 den cyklu, ale třeba úplně poprvé jim stačilo 5. den (to jsem byla na 1. schůzce). Takže, když nevyjde 2. ani 3. den, šla bych 4. Ale radši si tam zavolej. Mě to minule vtipně vycházelo, buď na víkend, státní svátky a případně dovolenou, ale já na to měla hodně času, přes léto stejně IVF nedělali.

ifus
16. lis 2012

@japro Ahoj, ja se domluvila se svoji sestrou na gynde a ta mela prijit ke mne domu,aby mi krev odebrala..nastesti to prislo o 3 dny drive, takze vikend jsem resit nemusela...zkus to taky takhle...🙂

japro
17. lis 2012

@ifus
@mooncaa jj díky moc snad to dnes nepřijde 😉

nikohlava
17. lis 2012

Ahoj holky,
tak jak se máte a jak užíváte víkendu?? 🙂

Jinak přidávám fotečku s testíkama 🙂 Tak snad bude vše v pořádku 🙂

martinka87
17. lis 2012

@nikohlava krasne testiky!!! Taky mi carecka silila obden 😉

nikohlava
19. lis 2012

Krásné ráno holky, tak jaký byl víkend??

@consti tak co test??

consti
19. lis 2012

Ahoj kočky, tak já zatím testovat nebudu. Pro pořádek jsem testla 10 dpo, abych viděla, jestli je ještě Pregnyl a byla už jen jedna čárka. Pak jsem testla 12 dpo a bílo. Takže čekám na mršuli a uvidíme. Testovat už nechci, zbytečně vyhozené peníze za testy, ostatně jako už x let před tím 😝 .
Jo a holky jaký je další postup. Pokud to dostanu, tak si mám k Apoli zavolat a domluvíme se na dalším ultrazvuku před další IUI?? Nebudu muset na krev, že ne?? 😎

nikohlava
19. lis 2012

@consti tak to je mi moc líto ☹.. Já vím, že jsem se musela objednat a tam jsme se domluvili co dál ..

Jinak já jsem byla trošku také zmatená protože jsem si udělala test a je stejný jak v sobotu. Pak jsem volala do Caru a tam mi řekli ať přijdu 30.11. na utz.. A ptala jsem se na ty testy a ona mi řekla, že směrodatný je až ten dnešní, že tam ty nemám vůbec brát v potaz. Tak co myslíte?

japro
19. lis 2012

Ahoj no holky držím vám moc palečky at vše klapne jak má 🙂 já pojedu ve středu na karlák na krev a 29.11. na ultrazvuk .

nikohlava
19. lis 2012

@consti Ale může to ještě dopadnout dobře si myslím ne??

consti
19. lis 2012

@nikohlava No tak může, zázraky se dějí, ale spíš se teda psychicky připravuji na tu horší variantu a docela se divím, že z toho ani nejsem nijak extra smutná. Ono u IUi ta šance není moc vysoká 😎 , tak to tak prostě beru 😉 .

nikohlava
19. lis 2012

Tak Vám to sem dám holky. Jsem z toho zklamaná ale uklidňuje mě, že mi řekla že ten dnešní je směrodatný 🙂

nikohlava
19. lis 2012

A ještě jsem dělala jeden a poslední víc už nic 🙂 Už to nechám na dr

mooncaa
19. lis 2012

@nikohlava Krásné testíky.
Já testla dnes, protože MS vypadá, že skončila (ještě budu maximálně špinit) a je tam sotva viditelný duch, slabší než před tím. Jen mě teda udivilo, že MS byla slabší než obvykle. Minule, když jsem potratila, tak to jsem krvácela hodně dlouho.

@consti Mě psala kamarádka, že úspěšnost IUI je 10%. Jak to máš ty, kolik IUI máš vlastně za sebou? Sice to ještě nic neznamená, že je test bílej, ale známe to, člověk to nějak tuší, že to nedopadlo. Čistě teoreticky bys mohla hned další měsíc na další IUI.