CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

nikohlava
5. pro 2012

@mooncaa Ahoj Mončo, tak jak si dopadla? Držím pěstičky

mooncaa
5. pro 2012

@japro
@martinka87
@nikohlava
Holky, tak jsem zpátky. Ani jsem si nemusela o nic říkat, jen jsem vylíčila svoje poslední biochemické těhotenství. A pak sama začala vyjmenovávat různé příčiny, proč se to pustilo a psala jaké testy uděláme. Nakonec tam snad narvala sama úplně všechno i to, co zavrhla, že asi u mne příčina nebude. Takže obecně imunita a krevní mutace, ale mám tam i třeba toxoplazmózu a nějaké virová onemocnění. Krev mi vzali rovnou a po Novém roce si mám zavolat na výsledky a objednat se, pak buď bude IVF nebo se budou řešit problémy. Mám z toho dobrý pocit, dobře, že jsem se nechala objednat k Jirsové. Ještě teda jedna příčina, je, že už nejsou vajíčka úplně OK, což je po 35 úplně normální, ale je dobře, že se vyloučí případné další komplikace.
Jinat ty testy, co mi dělaly v srpnu, kde mám ten základ, ty mám v pořádku - pohlavní nemoce, štítná, atd.

nikohlava
5. pro 2012

@mooncaa Gratuluji moc 🙂. A držím palečky ať se vše vyřeší a výsledky ať jsou co nejlepší a hlavně příčina ať je pryč... A u koho jsi byla?

mooncaa
5. pro 2012

@nikohlava Jirsová, já u ní byla už před tím náhodně 2x a Martinka si jí moc chválila, tak když se mě setřička ptala ke komu chci, tak jsem řekla jí. Je moc sympatická. Já teda byla spokojena až na Vokroje s každým. Ale na nikoho až na Jirsovou a Vokroje si nepamatuji.

japro
5. pro 2012

@mooncaa paráda tak držím palečky at vše klapne jen nejnejnejlépe 🙂 jj paní doktorka je super u ní sme měli první tu náštěvu uplně super........ po druhé to byla paní dokrtorka Bláhová a to bylo o něco slabší ale i já nemám každej den super 🙂

japro
5. pro 2012

@nikohlava ahoj díky za info 🙂 to jsou tedy podvodníci :( jj zkusím se optat až tam pujdu a pak se optám mého doktora.....

japro
5. pro 2012

@martinka87
@nikohlava
@mooncaa ahoj holky tak už asi máme jasno zavádět budem jedno tedy pokud bude dobrá kvalita a jinak vše v pořádku 🙂 at už je leden sem pořád jak na trní a doufám že to budou poslední vánoce ve dvou 🙂

nikohlava
5. pro 2012

@japro Určitě a věřím tomu 🙂 @mooncaa obě dvě holky budete hlásit dvě už se těším 🙂

japro
5. pro 2012

@nikohlava 🙂 děkujem 🙂

mooncaa
5. pro 2012

@japro Kamarádka mi radila dejte si novoroční předsevzetí, že příští rok Vás bude o 1 víc. Ona to tak udělala loni a zítra má termín porodu.

mooncaa
5. pro 2012

@nikohlava Už jsem to málem pochopila, že obě budeme hlásit ne 2 čárky ale dvojčata jako ty. 😀

japro
5. pro 2012

@mooncaa no to je paráda 🙂

martinka87
5. pro 2012

@mooncaa juchuuuuu, tak to mam mega radost!!!!! 😉 😉 😉 pekne vsechny testy po kupe at to slape, paradni!!!! 😉
@japro super, to budu v lednu taky jak na trni a palce budu drzet i vam!!!!! 😉 😉 presne jak pises, posledni Vanoce ve dvou a v lednu se jde na vec!!! 😉

martinka87
5. pro 2012

@mooncaa jasneeee, rovnou dvojcatka 😀 zadny zahaleni 😉 😉

mooncaa
10. pro 2012

Ahojky, co tady nového?
Já doslala v soboru MS, po 22 dnech. V poslední době mám nějak krátké cykly, nechápu proč. Ale jak jsem minule po tom biochemickém těhotenství skoro vůbec nekrvácela, tak teď to stojí za to.

nikohlava
12. pro 2012

Ahoj holky, tak jak se máte? A jak se připravujete na Vánoce?

martinka87
12. pro 2012

@mooncaa ajaj ☹ ☹ co to telo zase robi?! ☹

@nikohlava ahojky... Mam se bajecne... Dneska poradna a jsem cely den doma, tak si vyperu zaclony, chci upect pusinky...snad to klapne a nebude z toho celodenni gaucing 😀 😀

nikohlava
12. pro 2012

@martinka87 Tak to je super 🙂. To si to hezky užívej 🙂

mooncaa
12. pro 2012

@nikohlava Peču až se ze mne kouří a obligátně nestíhám.

@martinka87 Celodenní válení taky není k zahození, zatím si to můžeš dovolit.

martinka87
13. pro 2012

@mooncaa ha, tak valeni se nastesti nekonalo a zvladla jsem udelat co jsem potrebovala 😉 😉 juchuuuu.... 😉

mooncaa
13. pro 2012

@martinka87 Tak co kontrola, předpokládám, že vše v pořádku. Už víš, co to bude?

martinka87
14. pro 2012

@mooncaa nastesti ano, pohlavi jeste nevime, snad v pulce ledna... Jen se pani doktorce nelibi me 4kg dole a ze hladovym doouho pres noc... Ale ja to nejak napravim 😉 😉

consti
17. pro 2012

Ahoj holky, tak 2.1. si jdu pro injekce a pak začnu stimulovat na naše první IVF 😵 . Dvě IUI nám nevyšla, tak není na co čekat 😉 😎 !

leny11
17. pro 2012

Ahoj holky zdravím, nemáte někdo aktuální ceník výkonů u Apolínáře nikde ho nemůžu najít.Nebo nevíte náhodou kolik stojí darování vajíčka?

streghina
18. pro 2012

@consti určitě, my také zavítáme znovu po půl roce v lednu k Apolináři a tentokrát už musí skončit tak, jak má 😉 další zklamání už prožít nechci, tak hodně štěstí 😉

japro
19. pro 2012

ahoj Všem , jsem tu po delší době měla jsem fušku byla akce stěhování dnes by se dalo říce že je hotovo 🙂 jinak 7.ledna si pojedu poro injekci tu po 22 dnech ...... jinak sem zjistlia že všude se první den menstruace počítá jinak někde musí přijít do 12h když déle tak se to počítá na další den tak sem to měla já v pronatalu.... nevíte jak to je u aploináře ???? a ještě jeno ceny výkonu a tak se platí až po udělání nebu to chtějí do předu????

japro
19. pro 2012

po jak dlouhé době po té injekci na kterou jdu 22 druhý den dostanu ty ostaní injekce?

mooncaa
19. pro 2012

@japro Já myslím, že to je po 18, něbo po 17 hodině. Ten předěl kdy se počítá MS jako druhý den. Já vždy ještě zápasím jak moc je to ještě špinění a kdy už MS. Ty máš asi dlouhý protokol, ten neznám ,ale myslím, že tam Ti už ty injekce dají. Ceny za výkon se platí až pak a jde platit kartou. Jako odeberou Ti vajíčka a odpoledne Ti řeknou kolich jich budou oplodňovat a dají papírek s cenou. Nebo udělají KET a pak dají papírek do pokladny. Takže se to sice většinou platí stejný den, ale až potom.

@leny11 Darování vajíček nevím, lecos si pamatuji, ale toto se nás netýká. Ceník bohužel člověk odevzdává a já si ho nezkopírovala. Jinak ceny visí na pokladně u Apolináře. Tak je tam možná i toto.

japro
19. pro 2012

@mooncaa dlouhej protokol? nevím neznám netuším 🙂

ifus
19. pro 2012

@japro ahoj, tak koukam, ze na tom budem trosku podobne, ja jdu na tu injekci 22.1. 🙂 mam ted par dnu po Pregnylu, tak uvidime, zda se zadarilo nebo neee, ale moc si nadeje nedelam 🙂