CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

japro
21. pro 2012

@ifus jj to jo snad nám to přinese jen samé radosti 🙂 jak to máš ty? mě nák víc neřekli jen že nám nebudou motat hlavu a řeknou vždy vše jak pujde popořadě :D at v tom nemám hokej. Tak ti nevím za jak dlouho budou pak ty injekce co si budu aplikovat sama a co ty a marodní? máš to nák vymyšlené? já sem dělnice a tahám věci tak nic moc......

ifus
21. pro 2012

@japro presne to samy rekli me :D no ja co si z toho pamatuju, tak 22.DC nam pozastavi cyklus a pak snad dva tydny pred ocekavanou MS budem stimulovat...nevim, jak to vsechno pak naplanujou, to jen, co mi nejak uvizlo v pameti🙂) Ted jsem po tom Pregnylu uz tyden a dost me teda boli bricho...takze pocitam, ze stimulace celkove bude jeste horsi :D No ja si asi napred vezmu dovolenou a pak uvidim, jak to vsechno dopadne...mam sice sedavou praci, ale sem tam vyjizdim ven a nosim tezkej opasek, takze taky nic moc..samozrejme u tebe to je mnohem horsi, to bych byla doma urcite🙂

japro
22. pro 2012

@ifus jj díky no sem na to vše moc zvědavá a na to marodní se ted optám až tam pojedu 🙂

ifus
22. pro 2012

@japro každopádně ty půjdeš na vše dřív,tak mi pak musíš dát vědět..🙂

japro
23. pro 2012

@ifus to jo no to se máš 🙂 tyky bych brala někoho před sebou 😀 já ti mám v plánu se jich tam zeptat na to marodní co a jak jestli mám bejt doma víš ...

ifus
23. pro 2012

@japro No kamoska po ivf doma byla na marodnim...

streghina
23. pro 2012

Holky, přeji Vám všem Veselé Vánoce a hlavně hodně štěstí do nového roku

japro
24. pro 2012

@streghina juuuuu děkujem i tobě krásné Vánoce a všem ostatním přeji 🙂

ifus
25. pro 2012

Holky,nevíte, proč u Apola davaj injekci ve 22. DC
na pozastavení cyklu před stimulaci?

japro
25. pro 2012

@ifus taky by mě to zajímalo .......

ifus
25. pro 2012

@japro musíš se na to zeptat a pak dat vědět🙂

japro
26. pro 2012

@ifus počkej já už vím..... švagrová mi to řikala snad to napíšu dobře.... je to jak řikáš na zastavení cyklu něco jak prej když si v přechodu :D odpočine si to a pak se to rozjede 🙂 ale neboj se zeptám

martinka87
26. pro 2012

Ahoj holky... Jj, tento "prechod" se dela u dlouhych protokolu... Takze je to ok 😉

japro
26. pro 2012

jj děkujem a za jak dlouho se pujde na ty další žihadla? 🙂

japro
26. pro 2012

@martinka87 jj děkujem a za jak dlouho se pujde na ty další žihadla? emoticon

martinka87
26. pro 2012

@japro popravde... Ja jsem mela kratky protokol, takze presne nacasovani neznam, ale znama to mela tak, ze ji MS zastavili, pota si strikala neco do nosu a pak az zacinala s pichanim leku... Zkus si najit na netu prubeh dlouheho protokolu...
Ja jsem mela kratky a to bylo v poho, 2DC jsem zacala pichat injekce, okolo 8DC na kontrolni UTZ a pak jednou 13DC a pak 16DC jsem sla na OPU... 😉

ifus
26. pro 2012

@martinka87 Dekujeme 🙂

petulak1988
28. pro 2012

Ahojky mohu se pridat??dnes jsem byla na pichnuti injekce DIPHERELINE jsem 22DC na potlaceni testosteronu a za 14dni to je 10.1 jdu na kontrolni ultrazvuk a podle neho mi dr. napise injekce na stimulaci pak by mel byt odber vajicek a snad se podari oplodnit je a pak embryotransfer..... mate nekdo zkusenosti s touto injekci??

japro
29. pro 2012

@petulak1988 ahoj jen se přidej já na ní jdu až 7.ledna tak budu ráda když i ty přidáš náké info k dobru 🙂 ted o svátky sem měla řeč ze švagrovou a řikala že to je šetrnější verze a že to je nic moc prostě nás dají jako do přechodu ☹ sem tomu mému řikala že se máme na co těšit že budu asi dost příjemná :D a co ty jak ti je po injekci? chodíš do práce?

petulak1988
29. pro 2012

@japro ahojky moc dekuji me rikali ze je to ubrani testosteronu v tele a zastaveni dalsiho vzniku...jsem spis vice citliva....vse me rozbreci....no a 10.1 jdu na kontrolni ultrazvuk a pak mi teprve daji stimulacni injekce do bricha a pak punkce vajicek....mas to take tak:::

japro
29. pro 2012

@petulak1988 jj asi ano čeká mě to samé 22dc jdu 7.ledna pak napíšu více 🙂 jj hormony pracujou to budu trpět ;)

ifus
29. pro 2012

@japro Se mame na co tesit... 😒

petulak1988
29. pro 2012

@ifus taky jdes na to same???

@japro mas take dlouhy protokol????Pak jdeme na ICSI

kacculle
29. pro 2012

Ahoj holky,muzu se taky pridat? Ja chodim k Apolinari od rijna... Zatim bez uspechu,beru clostik 2 cyklus. Vcera mi nasli cystu, asi se udelala diky praskum. Spermio mame ok. Holky nevite jak dlouho probiha lecba clostilbegytem? Pripadne kdyz se nezadari co bude nasledovat? Dekuju

petulak1988
29. pro 2012

@kacculle ahojky ja brala clostík v pronatalu ale ani jednou se nezadarilo ikdyz vajicko bylo...tak nevim jestli jsem mela pruchodne vajecniky nebo jestli se mi tam take udelal cysta v pronatalu mi nechteli delat laparoskopii spis je bavilo ze me dundat penize to bylo pred tremi roky s byvalym pritelem.....byla jsem dvakrat na IUI ....
Ted jsem u apolináře a jsem strasne spokojená s pristupem...nemame dobre spermio,tak nam bylo doporuseno ICSi pritel byl predtim na operaci tak se to prodlouzilo...po ni se spermio zlepsilo ale na prirozene otehotneni to stejne nestacilo..

japro
29. pro 2012

@ifus jj to máme ;)

japro
30. pro 2012

@petulak1988 🙂 jj to znám jezdila sem do Pronatalu rok.... a nic na konec to zkončilo rozvodem ale za to pronatal nemohl 😀 ale když se ohlédnu zpět sem moc ráda že to tak dopadlo, jsem po druhé štastně vdaná a pořád zamilovaná 🙂 oni tam do mě rvali tuny hormonu a pokaždé byl taky jinej a jinej problém .....jj asi dlouhej také po té injekci budu snad chytřejší 🙂

japro
30. pro 2012

@petulak1988 kolik si doplácela za tu injekci ten 22dc ?

foxmilka
30. pro 2012

Ahoj holky, můžu se k Vám do diskuze přidat? V únoru se chystáme s manželem na spermiogram..bude to už kontrolní, první nedopadl nějak dobře - bylo doporučeno IVF ☹ Na prvním spermiu byl manžel v Gennetu, ted jsme se rozhodli pro Apolináře, kde bychom už zůstali, kdyby bylo opravdu potřeba IVF. Co máme čekat na první návštěvě? Prý mám příjít s manželem, že se mě také budou ptát na různé otázky atd.

ifus
30. pro 2012

@petulak1988 Ano, jdu..21.1. o den drive nez jsem planovala. MS dorazila driv :D