CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
28. led 2009

Tak to je fajn, to uteče, ani nebudeš vědět jak 😉 Dej si černorybízový nebo jablečný džus, ty vypadají jako červené a bílé víno a nikdo nebude mít řeči 🙂

len
28. led 2009

Lenko, tak tak 🙂

lenkacar
28. led 2009

len jsi teda fakt hezká..

len
28. led 2009

To poznáš z těch dvou fotek, jo? 😀 Ale děkuju 🙂

amallie
28. led 2009

whoknows: tak to vypadá, že seš normální těhulka!!!

whoknows
28. led 2009

Amallie to by bylo skvělý.
Holky a za jak dlouho myslíte, že se může taková cysta vstřebat? Protože jsem četla, že se vytvoří za pár hodin, tak by mě zajímalo jestli umí taky stejně rychle zmyzet. A dá se to nějak ovlivnit?

aknyt
28. led 2009

whoknows - cysty moc neovlivníš a musíš počkat, až praskne (mně nepraskla ani při 7 cm, ale měla jsem mimoně, tak mi ji praskli pak při laparce). Já vím, že to není ta informace, co chceš číst, ale čárka (bohužel) sílí i při mimoděložním a pokud nemáš přesná čísla z krve, tak to podle testíku poznat nejde. Jen kdyby to bylo biochemické, tak by pak začla slábnout. Ale u tebe je opravdu brzo a že na UZ nic nebylo ještě nic neznamená.

lenickan
28. led 2009

holky kde jsou ty fotečky ze srazu? Jsem zvědavá🙂

amallie
28. led 2009

při momoděložním by nesílila tolik!!! je to mimís v bříšku určo 😉 na nic jiného ani nemyslet.

normální je jít k mudrovi až třeba 14 dní po objevení //, aby právě už bylo něco vidět na UTZ!!! takže vydrž, whoknows!!

lenickan
28. led 2009

už jsem je našla🙂
hezké příště vyrazím určitě s vámi🙂

lenickan
28. led 2009

amal tak co taky jsi tak nedočkavá? Já šíleně... a přitom se stejně prd dozvím

amallie
28. led 2009

já jsem tak nedočkavá, že už mi tu sedí clostík na kuchyni pár dní, zítra jdu na orvní tabletku 😀

trošku se ale bojím, že stejně žádný vejce nebude, sakriš, že si člověk do břicha nevidí

lenickan
28. led 2009

hmmm já v tom strašně doufám, že to zabere aspon trošku.... jak jinak bych to řešila? Nemám ponětí. Možná antiko + následná stimulace?

zubajda
28. led 2009

amall.... u tebe bude vajíček.. počkej... 😀.... jsem na tebe zvědava.. a hlavně žádný negativní myšlenky, ženská jedna !!!

amallie
28. led 2009

já už antiko nechci!!!!! no, zabrat to musí tedy, i když nevím, jestli "trošku" není to samé, co "vůbec".

whoknows: v těhotenství se běžně tvoří cysta, která sama pak praskne a zmizí, takže i ta cysta je dobré znamení 😉

lenickan
28. led 2009

amal ty už jsi to s antiko zkoušela?

zubajda
28. led 2009

amall.. budeš mít vajca na rozdávání 😀

lenickan
28. led 2009

no mne by uplně stačilo jedno kloudné vajíčko....

amallie
28. led 2009

leni: nezkoušela, ale vzhledem k tomu, že po ha se mi neobnovil cyklus, neuzrávaj vejce a objevilo se pco, tak už to jíst nebudu ani kdyby to do mě cpali násilím

zubaj: jo, kéž by, ale jsem skromná, ať je aspoň jedno, prosím, prosím!

lenickan
28. led 2009

hmmm amal to je sice pravda, že normální HA se po vysazení rozhodí co může... ale PCO není vyvolané antiko... je to prý převážně dědičné:(((
Ale prý je nějký speciální druh antikoncepce, který tu hormonální nerovnováhu vynuluje a po vysazení se ihned nasazuje zase clostil a prý vaječníky lépe reagují tak nevím

amallie
28. led 2009

leni: fakt?

jinak vím, že PCOs není z ha, jen už chci mimčo a ne antiko 😖

lenickan
28. led 2009

no právě hodně to říkaj a doporučujou PCO je hormonální nesoulad FSH a LH při antiko se to jakoby vynuluje a než se po vysazení zase nesoulad hladin dostaví tak se tělo nastimuluje a je vyšší šance že prostě vejce vypadne🙂

lenickan
28. led 2009

uvidíme co mi řekně Řežábek ale asi bych do toho i šla...

amallie
28. led 2009

jo tak jo tak, no tak uvidíme, co nám naordinujou u apoli, snad zabere ten pitomej clostil!

kdy jdeš na utz? už teď někdy, že jo? já teprve budu zobat

lenickan
28. led 2009

jdu zítra ráno... je to 9DC tak asi bude brzy a pak jdu znovu hned v pondělí 13Dc tak se modlímmm

lenickan
28. led 2009

ty jdeš do caru k apoli nějak v březnu vid?

amallie
28. led 2009

ježíš, tak to budu moc moc držet palce, aby tam nějaký folík byl, nebo aspoň náznak, že bude později!!! dáš vědět??

já jdu k apoli 12.3., ty 26.2., viď?

lenickan
28. led 2009

já vím, že je to blbé když se člověk snaží o mimi brát antiko ale pokud by to mohlo vyjít tak bych to zkusila... těch injekcí FSH se bojím kůli hyperstimuláku... chceme se totiž snažit přirozeně ev. to podpořit IUI ale IVF teda zatím nenene...

lenickan
28. led 2009

ano já jdu 26.2. ohledně folíků dám vědět v pondělí, zítra hned od doktora jedeme na hory...🙂 nebo můžu napsat sms jestli ti to třeba pomůže a uklidní nebo tak něco

amallie
28. led 2009

já taky ivf nechci 😠 proto furt pátrám po možnostech léčby
takže když to bude možnost, taky bych to zkusila

leni, v po stačí, leda ovšem, že bys tam už folíky měla, to by mě potěšilo!

ty hory jsou super, protože se budete moct snažit, my to budeme mít taky tak a jsem ráda, protože aspoň na to nebudu tak myslet a budeme mít na sebe čas 😉
hm, nebo mi mudr řekne, že tam vejce není a budu mít celý hory vztek 😠

jen mě trošku vyděsilo, že na poradně řežábek píše, že je jedno, od kdy s PCO bereš clostil, páč seš skoro každej den 1DC 😖

prostě nefunkční!!!