CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulak1988
30. led 2013

@mooncaa no zhorsi nebo trva dyl nez to prejde....jsem 8dni po OPU a 6dni po ET pry chteji az v utery...hrozne se bojim ze to nevyslo snazim se si to nepripoustet hledam na netu kocarek snazim se zabavit ale jde to tu tezko 🙂

consti
30. led 2013

@petulak1988 Peti, cítím se docela ok. Mám nateklá a bolestivá prsa, ale to asi pořád z těch hormonů, to jsem měla i před OPU 😝 . Občas pobolívá bříško a dost mě teda bolí záda. Jinak nic, uvidíme. Test asi o víkendu, ale nevím, měla bych být cca 12 den po OPU, tak už by mohlo být asi něco vidět. 😉 A taky se bojím, že uvidím zase bílý test 😝 😅 ...a snažím se taky co nejvíc zabavit a myslet pozitivně 😎 .

japro
30. led 2013

@petulak1988 a sakra to mi je líto já chápala že jsi doma ......

japro
30. led 2013

ahoj holky 🙂 tak sem doma mám přidané na další 3 dny injekce hormony mám ty nejlevnější ale mé tělo si žádá velkou dávku tak už mě to stálo 7000kč :D :( mazec v pondělí jdu na odběr...... chi se zeptat jestli se platí něco v den odběru? a nebo až při transferu? předem moc díky...... jinak mě hrozně už tak bolí břicho a to ještě píchání na další tři dny no ale zase uděláme pro dobro vše co holky 🙂

japro
30. led 2013

@petulak1988 tak snad brzo pujdeš domu a vše se zadaří 🙂

petulak1988
30. led 2013

@japro kolik mas vajicek???

japro
30. led 2013

@petulak1988 to nevím ale méně jak 10 to nebude povím ti až v pondělí...... neřikala mě počet....

japro
30. led 2013

@petulak1988 není mě dobře jdu se natáhnout at se daří Péto opatruj se 🙂

petulak1988
30. led 2013

@japro aha a k jake doktorce chodis??? pokazde k jine???Me chteji brat zitra nebo v patek hcg tak uz mam strach a zda se mi to brzy....

petulak1988
30. led 2013

@consti tak nakonec chteji hcg zitra nebo v patek neni to brzy??

consti
30. led 2013

@petulak1988 Hele, tak oni ví, co dělají. A z krve by to poznat měli, ne? Zítra budeš 9DPO, je to tak? Ty jsi šla na odběr po mně, takže 22.? 😉

petulak1988
30. led 2013

@consti no ale od transferu budu teprve 6den neni to malo???

martinka87
30. led 2013

Ahojky holky.... Moc na vas myslim, aby se vam vsem zadarilo!!! Sama vim, jake jsou to silene nervy , ach jo ☹ ☹

streghina
30. led 2013

@japro tak to je děs, takový peníze, já naštěstí jen doplácím za recepty, což je teda skoro nic, doufám, že takovýmhle pálkám se vyhneme. Začíná mě pobolívat podbříšek, asi přichází ovu, prý by měla dorazit zítra či pá dle doktorky, zkusím i testy, dneska čárka skoro žádná 😎

streghina
30. led 2013

@petulak1988 neboj a dej pak vědět, mně chtěli brát na štítnou žlázu, ale já byla po potratu v září na odběrech, tak jsem dneska jela pro zprávu ke gynekologovi, aby mně nebrali krev znovu, výsledky jsou měla opravdu dobrý, tak u nás snažení asi začne zítra 😉 určitě to dopadne dobře, buď v klidu 😎

japro
30. led 2013

@streghina jj je to děs no ale ještě to asi není vše ☹ ale zase jestli to bude k něčemu dobré se zjistí až časem..... tobě držím moooooc palečky

mooncaa
30. led 2013

@petulak1988 Troška HCG by tam už měla být, vajíčko se hnízdí cca od 7 DPO až 10 DPO a ty zítra budeš 10 DPO.

@japro A co máš za hormony a jaký máš rozpis? Kolik dní čeho a kolik? Ty doplatky jsou dost velké, já doufám, že nic platit nebudu, ale mám teď předepsáno vyšší dávky než minule. Já mám zatím fostimon 3x4 (300j) a 3x3 (225j).
Jo a v den odběru se platí ISCI podle toho kolik budou oplodňovat vajíček (to se dozvíš po 13. hodině po propuštění v ordinaci), teda pokud budete mít ISCI. Mražení se platí až v den ET, kdy už ví, jestli se bude mrazit nebo ne.

mooncaa
30. led 2013

@japro Nevíš, dělají OPU i v neděli, v sobotu? Jak Ti plánovali to pondělí, tak jestli třeba něco neříkali mezi řečí.

streghina
30. led 2013

@japro díky, já tobě taky, už bych se chtěla přesunout do jiné diskuze, už jsem tu dlouho, doufám, že tu nezůstanu zase sama 😎

japro
30. led 2013

@mooncaa no nic neřikali ale vím že o víkendy a svátky je to asi zlé...... mám fostimon na 7 dní po 4 práškách pak mě přidali na další dva dny a ted na další 3 leden prášek stojí necelé 400kč no a má pojištovna platila jen 30ks to víš to máš hned prej to mám vše moc fajn jen potřebuju více hormonu.... jinak za vše moooooooc děkuji

japro
30. led 2013

@streghina děkuji no snad brzo pujdeš i do jiné ;)

mooncaa
30. led 2013

@japro Teda jen 30 fostimonů? Já měla minule celkem 28 fostimonů, tak to jsem měla teda těsně. Já měla na krabičce psáno za jeden fostimon 440 Kč.

martinka87
30. led 2013

@mooncaa na Fostimon by se prave doplacet nemelo, nejak do pulky lonskyho roku se pak doplacelo, ale ted uz je bez omezeni, mi rikali....
A OPU delaji i v sobotu, ale v nedeli ne 😉

mooncaa
30. led 2013

@martinka87 Díky za info, takže ty nedělní buď v pondělí nebo v sobotu.

japro
31. led 2013

@mooncaa no ono asi každá pojištovna to má jinak víš...... na tom mém je psáno 384 tuším tak nák....... to víš a to sem si brala léky bez doplatku 😀 snad to bude k něčemu dobré. ted je ráno 4.56 a já tu sedím u kávy .... poslední dobou toho moc nenaspím pořád mám v hlavě samé injekce a jehly a tak....... tak přeji krásný den .......

petulak1988
31. led 2013

@mooncaa
@streghina tak nakonec asi hcg brat nebudou ale mozna pujdu dnes domu 🙂

consti
31. led 2013

@petulak1988 Peti záleží taky na tom, jak dlouho jsi měla kultivaci, já myslím, že z krve by to už poznat být mělo 😉 . Ale vidím, že už jdeš asi domů, tak super!! 😉

petulak1988
31. led 2013

@consti no v utery odbeer a v patek transfer....ale asi budu testovat 🙂

consti
31. led 2013

@petulak1988 No to jsi měla fakt stejně jak já, jen já vše o den dřív 😉 ! Taky jsem zvědavá na testování, ale nedokážu říct, jak dlouho se u mě může držet Pregnyl, dnes je to 12 den od Pregnylu...co jsem měla u IUI menší dávku Pregnylu, tak už po pár dnech v krvi nebyl 😎.

petulak1988
31. led 2013

@consti no tak ja budu testovat az po tobe 🙂 tak mi rekni kdy ja mam desnej strach