CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulak1988
4. únor 2013

@streghina snad mi udelaji ultrazvuk pres bricho kvuli ty vode...skoda ze asi ket nepujde uz ted ikdyz myslim ze uz se mi to hodne zlepsilo...uz vazim skoro stejne...bricho uz splasklo

holanci
4. únor 2013

@petulak1988 jéjda no co tu tu čtu 😢 to je mi moc moc moc líto.... a nepšila mrcha nějak brzo? pořád si říkám, proč jen musí být cesta k miminku tak složitá a trnitá.... Zkus odpočívat a věřit, že bude lépe a další pokus se určitě povede, ještě že máte mrazáčky 😵
A nevíte co @consti?

petulak1988
4. únor 2013

@holanci no jsem 13dpo takze prisla akorat ☹

petulak1988
4. únor 2013

@holanci je mi nanic navic porad kasel ryma...za chvili jdu do skoly a budu muset na mrazacky asi mesic pockat chjo ☹

mooncaa
4. únor 2013

@petulak1988 Tak to mě mrzí. Mě říkali, že když se nepovede tak po ještě jedné menstruaci KET.
Já dnes testila a bílo, ale už mi trochu klesá teplota, tak snad už brzy MS dorazí ať mohu začít píchat injekce.

petulak1988
4. únor 2013

@mooncaa jj myslim ze dalsi menstruaci bych mohla stimulovat sliznici co myslis??

mooncaa
4. únor 2013

@petulak1988 Určitě, není na co čekat.

consti
4. únor 2013

@holanci Ahojky, já taky nemám dobré zprávy. Na testu duch, pak ještě jeden den zase duch a další den bílo...veškeré pocity, že bych byla těhule odešly ze dne na den, břicho splasklo, prsa splaskly, začala jsem špinit. Špiním teda už druhý den...beru pořád Utroš, tak se mrcha ještě nerozjela. Během pár dní ho doberu a počkám na mrchu, teď už jsem ani netestovala 😝 .
Další pokus uvidíme, nevím, jestli hned za ty 3 měsíce nebo si dáme pauzu delší... 😎

consti
4. únor 2013

@petulak1988 To je mi fakt líto a přišla i přesto, že bereš Utroš? Nebo ho nebereš?? Budu držet palečky na KET!! 😉

japro
4. únor 2013

ahoj tak jsem měla 25 folikulů z toho 25 vajíček a z toho bylo 18 dobrejch 🙂 tak máme radost sice jsem celá bolavá jen vám tu napíšu a jdu ležet..... ted už jen at nám zítra řeknou dobré věci až budem volat laboratoř 🙂

mooncaa
4. únor 2013

@japro Tak to je skvělý výsledek, ať se krásně vyvíjí.

@consti To je mi moc líto.

petulak1988
4. únor 2013

@consti ahojky no nerozjela se jeste uoplne ale test bilej tak jsem ho dnes vysadila...je to jasny vysledek uz by tam muselo neco byt a dekuji za palecky....

petulak1988
4. únor 2013

@mooncaa jj to bych mela uz mit i telo v pohode..myslim si ze uz i ted ho mam dobre....splasklo bricho i se mi uz dobre celkem dycha...tak tenhle cyklus nic a dalsi bych chtela KET a ted se rozhodujeme jestli zavest obe nebo jen jedno zase

mooncaa
4. únor 2013

@petulak1988 Já bych možná zavedla obě, do pokusů a zavedení jednoho se asi KET nepočítá - to bych se zeptala.

martinka87
4. únor 2013

@petulak1988 to je mi strasne moc lito!!!!! ☹ ☹ ale MS fakt nejak brzo....
@consti ach jo, to me moc mrzi ☹
@japro to je nadherny vysledek, obrovska gratulace!!!! 😉
@mooncaa furt niiiic???? No to je des ☹

streghina
4. únor 2013

@petulak1988 to nevím, jak dělají utz v těchto případech, hlavně, že je ti dobře a kdy můžeš na další pokus, hned další měsíc nebo musíš počkat?
Já dělala ovu test i dnes a zase plné 2 čárky, že by ovu mohla být 2 dny, jsem z toho blázen, vaječníky zase bolí, až při čůrání chytám břicho, včera bylo snaženíčko, tak dnes taky nebo co? už nám není dvacet, to je práce a ono do toho bolavýho břicha to taky není slast ☹ no, co bychom nevytrpěly, co?

streghina
4. únor 2013

@holanci pěkná úroda, to jsem zvědavá na zítra. Holky ty naše bříška dostávají zabrat, co? Já už chci, aby ta ovu skončila nebo my ty vaječníky snad vyskočí z břicha samy a ještě snažení, to je sadomachosismus, bolest a požitek, ach jo 😒

holanci
5. únor 2013

@consti Zuzi to mě tak moc mrzí ☹ a já naprosto věřila, že to dopadne !!!! Teť musíte čekat? Tak třeba se zadaří doma, člověk nikdy neví.... 😉

japro
5. únor 2013

@martinka87 děkuji moc 🙂

japro
5. únor 2013

@mooncaa děkuji ;)

petulak1988
5. únor 2013

@streghina no to se dovim dnes uz jsem byla na krvi ...no pujdeme na KET tak nevime jestli zavest jedno nebo dve

japro
5. únor 2013

ahoj tak bolest už neni tak velká večer to byl fakt mazec sem uplně zapoměla dostala jsem UTROGESTAN od středy si mám zavádět dva prášky 3x deně to jako když bych šla na transfer až po středě tak budu mít v sobě ten lék a od něj zaneřáděná ? :( to je divné ne? jinak už za 1h a 30mni volám do laboratoře 🙂 tak sem natěšená a i bojím 🙂 jo a co ten transfer? jak to je u apolináře? byl tam s váma manžel u závadění? trvá to dlouho? bolí to ?

japro
5. únor 2013

@petulak1988 to jsem zvědavá po jak dlouhé době se muže na další transfer .....

martinka87
5. únor 2013

@japro oni jsou prave radi, kdyz jsi zaneradena!!! 😉 taky jsem to resila a opravdu mi Rezabek doslova rekl, ze to rad vidi!!!! 😉 transfer neboli vubec!!! 😉 a manzel tam nemuze, delaji to na sale, takze muze cekat jen na chodbe 😉 drzim palce!!! 😉 a je to otazka par minutek 😉

petulak1988
5. únor 2013

@japro ono bych mlohla byvala uz tento cyklus kdybych nemela hyperstimulak

holanci
5. únor 2013

@japro tak držím pěstičky, koukala jsem, že jsi měla krásnou úrodu, jsem zvědavá, kolik budete mít mrazáčků 🙂 V kolik tě včera propustili?

japro
5. únor 2013

@martinka87 děkuji zaneřáděná :D no to je mazec :D

japro
5. únor 2013

@holanci no ve 12.45 nás vyzvedl doprovod a šli vedle k doktoru a ten nám řekl co a jak

martinka87
5. únor 2013

@japro jj, ale fakt to tak chteji 😉 😉
Jsem napnuta jak ksandy, jak to dopadlo! 😉

japro
5. únor 2013

ahoj tak už sem volala na transfer jdu v pátek prej vše vypadá zatím dobře a 17vajíček se vyvíjí tak jak má 🙂 tak máme radost ....... a že budu špinavá od léko prej neva mají to všechny ;)