CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

japro
11. únor 2013

@petulak1988 ;) děkuji moc jsi hodná i já tobě budu držet... 🙂

japro
11. únor 2013

holky došla mě ted sms s čísla 5030 a tam napsáno zastavte se pro žádanku k dalšímu vyšetření. Krizanovicová........................................ beru to jako že se někdo popletl ale napadl mě apolinář ???? to je blbost že??????

martinka87
11. únor 2013

@japro to je mi moc lito.... Mela jsem to uplne stejne v 1IVF ☹

martinka87
11. únor 2013

@japro to vuuuubec netusim.... Nikdy mi takova sms neprisla....

japro
11. únor 2013

@martinka87 jj si řikáme s manželem že to je omyl vždyt i je tam vše dohodlé že po 14 dnech udělám testy a pak volám.....

petulak1988
11. únor 2013

@japro dekuji...no zadnou takovou doktorku neznam a ani me nic takoveho neprislo.. 🙂 to bued omyl...uvidis ze ti bude stacit jeden bojjovnicek co mas u sebe...no ja uz se tesim az mi zavedou meho snehulacka...

nikohlava
11. únor 2013

@mooncaa Držíím moc pěstičky a těším se na pozitivní zprávičky 🙂

nikohlava
11. únor 2013

Ahoj holky, držím Vám všem palečky ať jsou jen samé dobré zprávy 🙂

japro
11. únor 2013

@nikohlava děkujem 🙂

mooncaa
11. únor 2013

@japro Teda, to mě mrzí, že není, co na mrazení. Ale říká se, že spousta embryí se v misce dál nevyvíjí a v bříšku má šanci. Myslím, že Niki měla jednoho z bojovníků B kvality a ten by se určitě v misce dál nevyvíjel a u ní jo.
Jinak asi to bude omyl, z CAR by volali, kdyby něco.

@nikohlava Díky.

japro
11. únor 2013

@mooncaa jj to se fajn čte a o to víc zvedá sílu ;) paráda s tou sms sem si řikala že to je omyl ale nedalo mě to a musela sem se zeptat at mám jasno 🙂

aalias
12. únor 2013

Ahoj holky, moc vás prosím o radu. Čeká mě na přelomu února/března 2013 1 IVF. Minulý týden ( 22DC ) mi u Apol. píchli injekci Dipherelinu s tím, že bych to měla normálně dostat. Příští úterý 19.2. mám jít na ultrazvuk s tím, že by mi měli už píchnout první injekci Fostimonu a naplánovat další injekce. Jenže MS pořád nikde. Normálně to poslední dobou dostávám 25DC, takže jsem to měla dostat ve čtvrtek. Dnes jsem 30 DC a pořád nic. Prsa mě teda už bolej, i test jsem zkoušela a nic. Je zpoždění MS po injekci Dipherlinu normální, nebo ne. Přemejšlim, že si tam zítra zavolám, ale nechci zbytečně plašit. Máte některá z Vás podobné zkušenosti? Moc děkuji za odpovědi.

petulak1988
12. únor 2013

@mooncaa ahojky no ja doufam v nase bojovnici i zamrazene tak snad budou silni... 🙂 verim jim

mavo
12. únor 2013

@japro Držím pěsti, určitě se chytí! Komu by se chtělo z bříška nejen v tomhle počasí ven!!!

Holky, nevíte kam se píchá ta injekce od O (nemůžu si vzpomenout na jméno), která se má píchat 7.DC když mi to vychází na neděli a na utz jdu v pondělí, aby mi nepraskli folikuli? Taky můžu do zadku a nebo do břicha? A kam se případně do břicha píchá?

martinka87
12. únor 2013

@mavo orgalutran?? Tyhle jsou do bricha.

mavo
12. únor 2013

@martinka87 to přesně jsem myslela 🙂 už jsem to našla na netu... a kam do břicha se to píchá? Někam vedle pupíku? A je lepší kůži chytit mezi prsty, nebo prostě někam píchnout? Moc díky 🙂)

martinka87
12. únor 2013

@mavo super! 😉 pichej do podbrisku, udelej si rasu a jak to budes drzet mezi prstama, tak jako bokem zaved jehlu.... Tyhle jsou podkozni, takze primo se nepichaji... 😉

mavo
12. únor 2013

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat... kolika z vás mělo úspěšný 1.IVF? A pokud první nevyjde, za jak dlouho můžu jít na KET? Hned další měsíc?

ifus
12. únor 2013

@aalias ahoj,ja to dostala přesně na den, ale myslím si,že zrovna Japro.měla zpoždění pár dnů,takže je to asi normal,zavolej si do CARu🙂

japro
13. únor 2013

@mavo no mě řekly dva MC nechat odpočinout......

aalias
13. únor 2013

@ifus děkuji za info, ms přišla v noci, takže jsem si to asi přivolala 🙂 tak to zpoždění je asi normální

hhani
13. únor 2013

Krásný den všem 🙂 Chtěla bych poprosit o podělení se se zkušenostmi a celkovým dojmem z CAR u Apolináře( doktoři,sestry..atd.).Jdeme za měsíc tak bychom byli rádi trošičku připravení.. ..a jěště zda mám někdo stejný problém neprůchodné vejcovody a dobrý spermiogram.Moc děkuji 🙂

ifus
13. únor 2013

@aalias Tk to je super🙂 poctej teda 1.dc dnes🙂

ifus
13. únor 2013

@hhani Ahoj,myslím si,se všechny jsme u Apolinare spkojene..jsou tam moc mile sestřičky a doktorky taktéž🙂

japro
14. únor 2013

@hhani ahoj jj i já sem dostala k apolináři doporučení a mohu ho poslat dál nenašla sem tam nic špatného 🙂

martinka87
14. únor 2013

@hhani musim souhlasit s holkama!!! Velice citlivy pristup od vsech!! 😉 takze smele k Apolinari a drzim palce!!!! 😉
@mavo u nas dopadlo 2IVF, ale prvni bylo asi fakt spatne, nemeli jsme nic k mrazeni a embryo ve mne se vubec nechytlo.... A pri 2IVF se mimis chytl a mame 6 mrazacku 😉
Chteji, aby po nepodarenem IVF probehly dva MC 😉

japro
14. únor 2013

ahoj holky tak sem v pulce dnes 7 den od transferu ..... mám vycházky a mám super chlapa chodíme spolu pořád ven ted čekáme na 10h a jdem 🙂 jinak sem včera začala háčkovat moc to nemumím ale snažím se 😀

hhani
14. únor 2013

Moc děkuji za odpovědi 🙂 Mám z toho trochu obavy tak člověk hledá a shání informace kdekoli,ale to určitě znáte 🙂 A je nějaký doktor či doktorka,kterého preferujete?

ifus
14. únor 2013

@hhani ja chodin k Dr.Jirsovy,ale byla jsem i u Roznickovy a Krutinovy a můžu doporučit z moji strany..všechny moc milý.. stejně při tvým prvním objednání te k někomu prostě dají,kdo zrovna bude v ordinaci🙂

martinka87
14. únor 2013

@hhani za me doporucuju Dr. Jirsovou 😉