CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

japro
15. únor 2013

@martinka87 ta mě dělala transfer...... a měla sem u ní první naštěvu moooooc fajn

martinka87
15. únor 2013

@japro mne delala jednou transfer taky a druhy mi delal Rezabek 😉

ifus
15. únor 2013

Holky,jdete někdo zítra na et ?🙂

petulak1988
15. únor 2013

@japro me take delal transfer Rezabek.. .-) uzasnej doktor...

japro
15. únor 2013

@ifus proč na ET? ty jdeš na odběr ne? 😉

ifus
15. únor 2013

@japro vidis, jakej jsem debil??? 😀

mooncaa
15. únor 2013

@ifus Ty jdeš zítra na OPU? Já taky.

Holky, jsem nějak mimo a 3. IVF jde tak nějak spíš kolem mě. Umřel mi nečekaně v úterý tatínek na infarkt.

ifus
15. únor 2013

@mooncaa Jj, jdu na OPU..tak se uvidime🙂 To je mi moc lito :( To asi na psychiku moc neprida ☹

mooncaa
15. únor 2013

@ifus Nebyla jsi u Apo v úterý? Já byla v úterý na 11 a brali mě v 11.15 k Rožníčkové a když říkali termín OPU, tak říkali taky na sobotu. Pregnyl jsem měla ve 20.45. V kolik ty?
Tak to pokecáme, to mi pomáhá. Psychika je úplně v háji, je to sice den ode dne lepší, ale pořád nic moc. Nic se mi nechce dělat, dokonce pomalu zapomínám píchat injekce. Ještě, že už mám dopícháno.

ifus
15. únor 2013

@mooncaa Nevim, jak ti je, protoze ja to nikdy nezazila, takze ani neni na miste ti psat, ze te chapu a vim, co citis..ale urcite te vyslechnu a pokecame zitra, kdyz to pomuze!! Ja byla ve stredu a Prgnyl jsem pichala ve 21:15 vcera, takze to znamena, ze pujdes driv🙂

japro
15. únor 2013

@ifus 😀 ale nejsi 😉

mooncaa
15. únor 2013

@ifus Přeji Ti ať to nezažiješ. Tak to nás tam bude teda hodně, já myslela, že jsem tak 2. až 3. (minule jsem byla 1. a píchala jsem ve 20.15), tak to nás bude celkem 4-5 minimálně. Budu mít zelenou bundu.

nikohlava
15. únor 2013

@mooncaa Mončo je mi to moc líto ☹ A drž se vím, že to je strašné a moc to bolí ☹ Držím Ti palečky na zítřek a věřím, že Vám tatínek pošle miminko. Drž se

@ifus Tobě také držím palečky ať to dopadne dobře 🙂

Holky a těším se jen a jen na samé pozitivní zprávičky 🙂 A třeba budete spolu jen vy dvě 🙂 Já to tak měla také s jednou paní já píchala 20:45 a ona 21:15 🙂

@japro Jak to vypadá s tebou? Kdy budeš testovat? A jak se cítíš?

A jak se jinak všichni máte?

ifus
15. únor 2013

@mooncaa Budem 4 pary, rikala mi to sestricka🙂 Ja budu mit cernej kabat, kdyby nahodou...ale me poznas, mam tu fotku🙂

ifus
15. únor 2013

@nikohlava Mockrat dekujem!!!! 🙂 Urcite dame obe vedet 🙂

japro
15. únor 2013

@nikohlava ahoj no testovat to je ještě brzo dnes to je 7 den zatím ještě nemám ani doma koupenej test 😉 třeba to vydržím do pátku 🙂 ale nevím je mo dobře občas ospalá, unavená občas bolí spodek jak když to mám dostat a mám citlivé bradavky , to je vše 🙂 jak se máš ty ? a jak bylo tobě po transferu ?

petulak1988
15. únor 2013

@japro uz jsem na icq jela jsem s pritelem pryc a taky chodim ven jen o vychazkach
@ifus
@mooncaa moc vam holky drzim pesticky...monco je mi to moc lito ...

ifus
15. únor 2013

@petulak1988 Dekujeeeeem

mavo
15. únor 2013

@ifus to dělají OPU i v sobotu? Já myslela že jen pondělí - pátek... já jdu v pondělí na utz a tam mi řeknou kdy na opu půjdu, tak uvidím.. počítala jsem spíš s pátkem.. Držím pěsti!!!

ifus
15. únor 2013

@mavo Ahoooj🙂 jj, delaji kazdy den krome nedele 🙂 Dekuju, taky drzim palce, at jdes co nejdriv🙂

mavo
15. únor 2013

@ifus díky za info... po kolika dnech od první injekce jdeš? Já začala píchat v úterý...

ifus
15. únor 2013

@mavo pichala jsem 10. dni 11. den pregnyl a ten jsem pichala vcera...🙂

mooncaa
15. únor 2013

Holky díky, já píchala 7 dní (od 7.2. MS byla 6.2.) a OPU mi řekli už na té první kontrole. Takže podle toho zeleného papíru OPU 11. den. Minule jsem jí měla 13. den a předminule 10. den.

@mavo Jestli jdeš zítra na 1. kontrolu, tak Ti buď řeknou, že OPU čtvrtek nebo pátek, nebo Ti řeknou, že máš přijít ještě na další UZ. Mám pocit, že jsem slyšela, že OPU se plánuje, když jsou folikuly větší než 13 mm.

@japro Držím palce na testování.

japro
15. únor 2013

@mooncaa děkuji moc hlavně já tobě držím palečky a hlavně hlavu vzhuru at vše zvládneš . zatím jem 7 den tak jsem v pulce 🙂

japro
15. únor 2013

jinak pořád mám pohotovost jak jdu na WC a vždy jsem mocccc ráda že nic 🙂

mavo
15. únor 2013

@mooncaa Jdu na 1. kontrolu v pondělí... a v pátek máme jen na chalupu na hory... tak jsem počítala, max. tak s pátek že bych šla na OPU... se sobotou ne ...
@ifus ještě jednou díky 🙂

mooncaa
15. únor 2013

@mavo Uvidíš, já minule taky počítala a přepočítala, protože nakonec mi manžel odjel na služebku. Tak jsme museli mrazit spermie než odjel.

ifus
15. únor 2013

@mavo tak hold hory odlozite..za tohle to stojí,ne?🙂

mavo
15. únor 2013

@ifus to každopádně 🙂 hlavně když se to povede 🙂)

martinka87
16. únor 2013

@mooncaa @ifus drzim moc palce holky!!!!! Super, ze se tam sejdete, je to lepsi nekoho znat!! 😉
@mooncaa Moni, to je mi lito s tatinkem, uprimnou soustrast!!!!! ☹ ☹

Ja jsem mela foliky az 19mm, kdyz mi je brali....