CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulak1988
7. bře 2013

@mavo no prave tak nevim jestli tam zavolat nebo neee...

mavo
7. bře 2013

@petulak1988 jestli jsi si jistá, že se ti to zítra rozjede, tak tam klidně brnkni... ale ten den už to snad vydržíš ne? 🙂) Stejně tě objednají na kdy chceš a můžeš 🙂)

petulak1988
7. bře 2013

@mavo no to prave ne na kdy chci ja ale oni mi musi nastimulovat sliznici...me budou delat KET tak uz nebudu stimulovat vajecniky a ja nevim od kolikateho dne se stimuluje

japro
7. bře 2013

@petulak1988 jj je to mazec moc 🙂 vždy rovnou do sprchy....

mavo
7. bře 2013

@petulak1988 jestli jsi si jistá, že se to zítra spustí, tak si brnkni dnes... jestli nejsi, tak si zavolat případně zítra 🙂)

ifus
7. bře 2013

@japro No nekecej,tak to je super..doufám,že ti to vyjde!!!!!

japro
7. bře 2013

@ifus to se povedlo to byl zvláštní den a že se to povedlo 🙂 děkuji

ifus
7. bře 2013

@japro To je jasný znamení🙂))

petulak1988
7. bře 2013

@mavo no jeste ze jsem tam prozatim nevolala byla jsem si jista ze se to rozjede a ono naopak vubec nic ☹ chjo no tak si holt musim pockat

streghina
7. bře 2013

@japro jéé, to je super a u koho jsi byla, že ti to hned navrhli?

martinka87
8. bře 2013

@mavo jj, je to primar 😉

martinka87
8. bře 2013

@petulak1988 vubec netusim jak je to s KETem, nikdy jsem ho nemela... Ale myslim, ze se nerozlisuje dlouhy a kratky protokol u KETu, to uz je jedno... Jen pokud neroste sliznice, tak stimuluji jen ji... Ale na 100% to fakt nevim, KET jsem nikdy nemela...

@mooncaa tak co, dosel balicek? 😉

holanci
8. bře 2013

Holky do kolika hodin když to dostanu se to bere jako první den cyklu?

japro
8. bře 2013

@holanci do 18h pak to je další den ty jo myslím tedy ale vím že to bylo v papírech 😉
@streghina u dr Jirsové chtěla sem k ní jít

japro
8. bře 2013

@ifus ty jo bylo by fajn když by to tak bylo 🙂

petulak1988
8. bře 2013

@martinka87 ahojky...i tak ti moc dekuji 🙂 no ja stale cekam na mrchu ..nejak se ji nechce..vetsinou to dostanu jeste za brani utrogestanu a ted porad nic...chjoooo

petulak1988
8. bře 2013

@japro ahojky prosim te ptam se jeste ohledne toho cviceni ty cinky to mas v kazde ruce 2KG??? ja si je sla vcera koupit a ta dvoukilova uz je teda pekna sila...

japro
8. bře 2013

@petulak1988 jj je to makačka řikala sem ti at si koupíš méně 😉

mavo
8. bře 2013

@petulak1988 já cvičím asi s 0,5kg... pro začátek, pak se přidává.. aby sis hned neodrovnala ruce 😉

petulak1988
8. bře 2013

@japro
@mavo ja je nekoupila...byly na me tezke asi opravdu koupim ty pulkilove a i kilove...🙂 oekne me dneska boli nohy.. 🙂 des jak jsem zlenivela

petulak1988
8. bře 2013

@mavo pozde ted mi volal pritel ze je koupil a koupil kilovy...snad je zvladnu co????

mavo
8. bře 2013

@petulak1988 ze začátku to bude asi boj, ale pak to půjde 🙂) Já cvičila po dlouhý době se závažím a neměla jsem doma činky, tak jsem vzala 2l lahve vody a to byl teprve nářez! Zvládla jsem to 2x, pak jsem cvičila bez zátěže a stejně mě boleli ruce 😀

petulak1988
8. bře 2013

@mavo jj uvidime snad to dam 🙂 kdy ne koupim jeste pulkilovy a pak pustupne se dostanu ke kilovym...🙂 jinak mrcha porad nikde chjo

mavo
8. bře 2013

@petulak1988 však ona dorazí... blíží se jaro tak se bude plodit jedna báseň 😀

petulak1988
8. bře 2013

@mavo jj snad jo... 🙂 musime verit 🙂

streghina
8. bře 2013

@japro jo, schvaluji, taky jí mám ráda, chodila jsem k ní hodně, teď jsem byla 2x u Koryntové, ale zase půjdu k ní, opravdu řeší a něco se děje 😉

japro
9. bře 2013

@petulak1988 jj 1kg je dobré 🙂 já čínky mám ale ted když jsem po IUI tak necvičím je to fuška a co když by náhodou 😀

japro
9. bře 2013

@streghina jj je fajn my u ní měli tenkrát první náštěvu v CAR byla sem z ní unešená 🙂 a dělala mi ET.... dřívě mě to bylo jedno šla sem kde bylo volno ale ted se už budu snažit k ní chodit ........ jen pokaždé to asi nepujde no .....

streghina
9. bře 2013

@japro já taky měla první návštěvu u ní a taky mi byla moc sympatická, i před revizí byla moc milá, opravdu lidská, právě že pokaždý to nejde, taky příště budu chtít jít k ní, utz mi většinou vychází na pondělky a ona má středy a pátky 🙂

streghina
9. bře 2013

@petulak1988 jé a co cvičíte, tu Jill, jak to tu čtu všude? Já mám doma 1kg činky a stačí, ale mě spíš baví někam chodit na cvíčo, doma se moc nepřemluvím 😎