CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

tulipanekps
29. led 2009

amalie, tak já teď taky nežehlím a s těhu to nemá nic společnýho 😀 😀 😀 😀 😀

tulipanekps
29. led 2009

holky, tak to se tady sejdeme jako snažilky i za 20 let, co? 😀 😀 😀

saralinda
autor
29. led 2009

hoky, tak jsem vás dočetla (včera jsem se na net nedostala, tak toho bylo opravdu hodně 😀 ).
Nitěnko, Aknyt - díky z afotečky. Jsou super.

Jj, v čajce to bylo super. Fakt jste mě hodily do pohody. Moc díky. Musíme to brzy zopakovat.

Nítěnko - tvůj taťka je fakt super. Úplně jak z filmu nebo pohádky.

Holky, byla jsem dneska na UTZ. byla tam Jarošová. Už od rána jsem měla blbou náladu, že se tedy stimulace ukončí, jak řekl v úterý Řežábek (jen1 folikul a nízoučká sliznice - jen 2mm) (+navíc včerejší póhřeb mi taky nepřidal). No a Jarošová mě zvedla náladu. Říkala, že by tam mohly být 3 folikuly a že sliznice je cca 4mm. Tedy sliznice povyrostla, i když ne moc. Dali mě další Fostimony (3 = 1 denní dávku jsem si musela doplatit a vyšlo to na cca 1000Kč. Ještě, že neplatím všechny injekce.) Na neděli jsem vyfasovala Pregnyl a v úterý punkce 🙂
Jarošová mi říkala, ať nemám zbytečné nadějě, ale jestli by mi to stopli teď nebo až po odběru, to už není pro pojišťovnu rozdíl (pokud nebude transfer, tak se to do IVF nepočítá). Tak to alespoň zkusí - buď tam nějaké vajuchy budou, nebo holt ne. Ale naděje tu je. 🙂 A zároveň mi odsají cytsty, které tam taky dělají neplechu, takže to je taky dobře.

Jinak špatně mi zatím není (a to mám v sobě 10x225 jednotek Fostimonu), hlava OK, žaludek taky, dokonce ani prsa mě nebolí ( a to na to občas dost trpím) a ani břicho není nafouklé (a aby taky bylo, když mám tak málo foliků, co ☹ )

Tak držte mi palace v úterý, dám vědět, jaká pipka budu - zda snesu alespoň něco.
Při odběru mi rovnou zkontrolují děložní sliznici a když bude stále nízká a bude nějakej vajuch, tak budeme mít mrazáčka.

saralinda
autor
29. led 2009

Holky, ještě se chci zeptat na odběr vajíček (sestra mi totiž papír se souhlasem s IVF už v úterý vzala a já ho četla už skporo před měsíce a tak si prd pamatuji 😠 ) - kdy mám přestat jíst a pít? Je to od půlnoci? (tedy nejíst a nepít jen přes noc a ráno?)
Vím, že mám nástup i s přítelem v 7,15 a županem, pyžamem, bačkorama a svačinou (to si pamatuji), ale s tím jídlem a pitím si nejsem jistá.
Prosím, poraďte.

tulipanekps
29. led 2009

saralindo, v rychlosti nakukuju, mám v albu kopii, co a jak. tak na to jukni. nepít a nejíst od půlnoci.

saralinda
autor
29. led 2009

Tulip - super díky. Koukám, že je to na tom zeleném papíře - ten teda ještě mám. Myslela jsme , ž je to na tom souhlasu s IVF, který mi vzali. Jsme to ale popleta 😀 Moc díky.

tulipanekps
29. led 2009

sari, není zač, to jsou ty nervy. já si ten zelenej papír radši naskenovala a vystřihla tuto část 😀

tulipanekps
29. led 2009

sari, u toho souhlasu je jen že souhlasíš s ivf a druhý papír, že souhlasíš s narkózou. a jarošová tě překvapila, co? to je super, vylouply se ještě dvě navíc. to je fajn. teď jen to jedno nebo 2 šikovná embryjka, jak chceš a bude to za tebou 🙂

tulipanekps
29. led 2009

máš teda v sobě pěkný dávky... to tě obdivuju, že ti nic není. jsi statečná, tak ještě pár píchanců a hurá v úterý na opu. budu držet palce. 😉

marcelli
29. led 2009

saralinda:ahojky můžu ti poradit,byla jsem v úterý taky na odběru,byly jsme jen tři,tak to šlo rychle.V 7.15 jsme s přítelem dorazili,hned nás sestřička odvedla na konec chodby doleva na pokoj,napravo je ultra.Jen jsme se převlíkly(musíš mít košili,s ní jdeš i na sál),můžeš mít i svoje vložky,ty nemocnoční nejsou in.Hlavně nás nutila hodně pít,takže si vem velký pití!Po 12 jsme se přistrojily,dostaly papíry a před jednou šly na CAR,nemá cenu chodit dřív,mají oběd do 13 hod.Mě čeká zejtra transfer,už se moc těším...ani nedospím rána.Tak pa a kdyby jsi ještě něco chtěla,písni,držím ti palce.Jinak bříško mě trochu jako při menses bolí ještě teď,doporučili mi tablety na menses. 😉

ola69
29. led 2009

Zdravím všechny snažilky.Celkem dlouho jsme to zkoušeli a abych se nezbláznila koukala jsem na tyhle stránky. A pomáhalo mi to. Byla jsem u Apolináře taky a přes jeden nefunkční a jeden scházející vejcovod a přes můj věk 39 jsme uspěli a čekáme dvojčátka. A jestli můžu doporučit tak dr. Jarzembovská je skvělá. Prováděla nejen odběr, výběr i transfer a byla moc milá ( tedy jako všichni ). Jo a jeden tip. Nevím jak vaši pánové ale ten můj prostě nebyl schopen v té komůrce (jak to nazva)l. Takže jsme tam sperma přivezli. A 2x nám to prošlo. Je to hloupost ale než se stresovat.... Tak se držte protože většina z vás je mladších a máte větší šance. Držím palečky.

tulipanekps
30. led 2009

marcelli, tak to gratulace, že máš už před sebou et. a jak jsi dopadla, myslím úrodičku 😉

tulipanekps
30. led 2009

ola, tak to je super, že vám to vyšlo. dvojčátka čekáš, jo? a kdys to podstupovala? resp. kdy je čekáte?

Jarzembovská je ok, to máš pravdu, jsem zvědavá, na koho narazím dneska. tak se jdu chystat, abych to stihla včas a už věděla, jestli jsem teda pipi na 1 s * 😀

aknyt
30. led 2009

Zdravím a gratuuju jak oli, tak marcelli.

Tuli a tobě držím palečky, ať to dopadne dle tvých představ 🙂

Dneska jsem moc zvědavá na nitenku, snad na nás nezapomene a večer se ozve.

janka12
30. led 2009

Ahoj holciny, debata o zehleni me opravdu rozveselila 🙂 . Muzete mi prosim nektera napsat jak probiha KYMO, jak dlouho trva a jak je to neprijemne? diky moc ahoj Jana

tulipanekps
30. led 2009

ahojky aknyt, dík 😉 viď, nítěnka bude testit, to jí držím palce i ty na nohou, tak snad se nepřerazím, až půjdu na tu kontrolu... 😀 😀

len
30. led 2009

Janko, trvá to tak minutku-dvě, v podstatě si lehneš na kozu, do čípku zavedou tenounkou hadičku (trochu nepříjemné, ale nic hrozného), kterou napouští plyn, a dr. stetoskopem poslouchá, jak to hezky probublává 🙂 Toť vše, pokud bude všecko OK, ušetříš si daleko nepříjemnější vyšetření 🙂

Jinak gratuluju těhulím a držím palce všem stimulantkám před i po OPU a taky čekatelkám po ET 🙂

aknyt
30. led 2009

tuli, tak dávej pozor, se zlomenou nohou si OPU představit nedovedu 😀
A hlavně se z toho, jak budeš napnutá z prohlídky nezačni zouvat, jako já posledně - tos měla vidět ten pohled, když jsem si místo sundání kabátu zula boty 😀 😀

tulipanekps
30. led 2009

aknyt 😀 😀 😀 😀 😀 už se vidím na opu se sádrou a tou smrďonožkou, fúúúúújjjjj!!!!! 😝 😝 😝 ty si číslo a místo spoďárů si sundala podprdu???? 😀 😀 😀

jo a fotky dobrý 😉, ještě, že jsem tak 2x, na té první vypadám, jako po mučení a ještě červená jako chro chro a to jsem pila jen vodu.. to by mi nikdo nevěřil 😀 😀 😀

janka12
30. led 2009

Diky moc za zkusenosti Len. Musim si tam pri te prilezitosti vzpomenout a poprosit o zadanku a kontakt na jejich Mojzisku. Snad se mi to nevykouri jako minule.
Hezky den vsem
J

aknyt
30. led 2009

tuli, podprdu místo spoďárů ne - nakonec to byla jen konzultace bez prohlídky :-P

ale při 3. IVF jsem si na výzvu obvoďáka (předoperační EKG), že si mám odložit, začla stahovat kalhoty 😀 - od té doby hlášku z CARu "kalhoty dolů" nepovažuju za zbytečnou 😉

len
30. led 2009

Aknyt, já zase když mi po revizi přinesli čípek proti bolesti, málem jsem si ho strčila do pochvy, protože tam jsem v posledním měsíci strkala na rozdíl od toho čípkového otvoru naprosto všecko 😀 Sakra, my jsme ale zdeformovaný, co? 😀

Jinak mně říkají kalhoty dolů, i když tam pravidelně chodím v sukni 😉

tulipanekps
30. led 2009

holky, my jsme taky paka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak jsem zvědavá, co budu dneska sundavat já... 😝 😝 😝 😝

len
30. led 2009

Tuli, až ti řeknou - odložte si - tak si vzpomeneš na naše příhody a dostaneš záchvat smíchu 😀

larri
30. led 2009

Ahoj holky,vas teda docist,to neni jen tak.Prijde mi,ze od utery tady pisete vic a to znamena,ze tech nekolik hodin v cajovne bylo malo.A to je dobre.

Saro,tobe gratuluji a budu drzet pesti,at se jich tam najde jeste vic,nez ti rekla doktorka.A ten Pregnyl si budes pichat taky sama a ja taky??? 😕 Aby jsi nesla na odber s Tuli.Skoda,ze ja to s vama nestihnu,nechaly by jsme si donest caj na pokoj a pokracovaly v debatach.

Aknyt,ty jestli pises nebo mluvis,tak je s tebou legrace.
Olo,tobe taky gratuluji a diky,ze davas nadejim nam o trosicku,ale opravdu trisicku starsim.

Jinak mi dneska neni zrovna dvakrat dobre,ale ja uz mam za sebou nekolikrat transfer a vsechno neskutecne co by k tomu patrilo.Takove krasne sny mam od te doby,co jsme popijely cajicek a ja jenom poslouchala.Zase hlava na zvraceni,zima.To jeste,ze jsem doma.

Jinak Jarzembovska tam pry nebude pul roku,rikala sestricka a jak mela Aknyt pravdu,uci se i na dalsich oddelenich.

Zjistila jsem,ze jsem uplne pitoma.Sedim v cekarne na injekci,chodim k apoli a koukam na ty holky,jestli treba taky nechodi na Konika.Nekdy se bojim,ze zacnu mluvit.Ze jsem jako naborarka a hledam nove cleny.Holky,ale predstavte si,kolik jich tam chodi a ja tam jsem ted denne.To by nas bylo a takova kafi by hned byla bohata,kdyby jsme se vsechny ozvaly.
Nedelaji to ty hormony nebo jsem opravdu takovy vul? Pokud budete na tuhle otazku odpovidat,tak si to prosim dobre rozmyslete. 🙂

larri
30. led 2009

Ja zapomnela na marcelli,na tebe taky myslim.Myslela jsem na tebe v utery,kdyz jsem byla na injekci.Rikala jsem si,jestli zrovna spis nebo te maji na sale.Dneska jsem na tebe myslela zase.Byla jsem tam mezi 9.00=9.30.Byla tam jedna sestricka a mela toho dost.

marcelli
30. led 2009

larri díky moc já tam byla dneska taky na transfer,dorazila jsem tam v 9.30 to jsme se musely minout

😉

marcelli
30. led 2009

tulipanekps díky za gratulaci,dneska jsem byla už na transferu,dali mi jen jedno nejrychlejší a největší!!Tak snad se mu bude u mě v bříšku líbit.Jinak jsem měla 23 vajíček,z toho 16 přežilo a 11 oplodnili.Jsem prý rarita,vzali mi krev na výzkum 😀

len
30. led 2009

Larri, nás kvůli Pregnylu hnali na pohotovost.

A jinak tě potěším - po OPU ti ten čaj na pokoj přinesou, akorát teda zdaleka nedosahuje těch džoudyovských kvalit 😀 Zato ho budeš muset vypít minimálně litřík či dva...

larri
30. led 2009

Ahoj Len,hned si me uklidnila s tim cajem.Uz se tam nemuzu dockat. 🙂