CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulak1988
21. bře 2013

@streghina tak zitra jdu asi na vyvolavacku ☹ volala jsem svemu dr a rikal at radsi prijdu... ze by se tim i ten vnitrek mel srovnat.. ☹

japro
21. bře 2013

Ahoj holky tak sem včera začala večer špinit pro pořádek sem udělala test a nic , neklaplo to ..... dnes mám 28 den čekám až se mrška uplně přihlásí a pak se na 12-13 den objednám na ultrazvuk a i na další pokus IUI...... jo ještě se zeptám Jirsová tam je jen středa a pátek že????

streghina
21. bře 2013

@japro ahoj, to je škoda, že to nedopadlo dobře, je tam středy i pátky, taky chci příště k ní a poprvé asi zkusit IUI, musím to začít řešit, jinak mě z toho klepne 😒
@petulak1988 tak to budeš mít za sebou, sice jeden štípanec, ale takhle by se ti to táhlo třeba k 50 😎

japro
21. bře 2013

@streghina jj chápu já dám ještě jeden pokus a pak tu kontrolu pruchodnosti měla sem jí v roce 2006 tak bych šla znova.... no tak snad to klapne a povede st to na středu to bych to musela dostat uplně až zítra 😀 tak poznám 🙂

petulak1988
21. bře 2013

@streghina jj to mas pravdu a hlavne az to dostanu budu moci dal pokracovat v caru se stimulaci sliznice na KET 🙂 jo snad se to pohne
@japro ahojky tak to je mi lito ze to nevyslo...chjo.... tak snad dalsi pokus.. 🙂 musime dal myslet pozitivne

mooncaa
21. bře 2013

@japro Tak to je škoda, že to nevyšlo.

Prrrrrrrrrrrrrrrsssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Holky posílám těhotenský prskanec, koukejte se taky nakazit.

japro
21. bře 2013

@mooncaa 😀 to si mě pobavila 😉 děkujem 🙂
@petulak1988 jj vždyt ano jinak to ani nejde 🙂

japro
21. bře 2013

holky tak když to dostanu až po 18h tak to bude jako zítra a vyjdem mě to na 13dc a pujdu k jirsové jupíííííííííííííííííííííí pak napíšu jak to dopadlo 😉

japro
21. bře 2013

@petulak1988 no a jak jsi na tom ty ? 😉

petulak1988
21. bře 2013

@japro blede musim zitra na vyvolavacku ach jo ☹ no neudelam nic....swnad tyhle mini komplikace ve srovnani s hyperstimulakem jsou dobre znameni

japro
21. bře 2013

@petulak1988 jj určitě ano 🙂

mavo
21. bře 2013

@japro to je mi líto, já myslím, že u nás taky nic... sice je ještě brzo na závěry, ale nemyslím si, že by to klaplo... prý duben a květen budou plodnější měsíce 🙂 Zatím nám Monča bude čeřit vody 😀

japro
21. bře 2013

@mavo ale nedělej závěry 🙂 držím palečky já to ještě pořádně nedostala ale pak hned budu volat a objednat se na ultrazvuk a další pokus 🙂 to už bude Duben 😉

martinka87
21. bře 2013

@japro to me moc mrzi ☹ ☹ a jj, Jirsova tam je st a pa 😉

Mne se ted pece ryzovy nakyp s merunkama a dokovad muzu, tak jako Monca taky prskaaaaaaaam na vas!!!!!! 😉 😉

petulak1988
21. bře 2013

@martinka87 jeee ja ted dopekla prosivanou buchtu s tvarohem 🙂 prskej prskej

martinka87
21. bře 2013

@petulak1988 to je taky mnamka!!! 😉 jsme nejak pilne vcelicky 😀

petulak1988
22. bře 2013

@martinka87 jj to mas pravdu ja za chvilku vyrazim do pribrami na tu vyvolavacku 🙂 chjo chjo

martinka87
22. bře 2013

@petulak1988 jen takova vcelicka, nebuj 😉

petulak1988
22. bře 2013

@martinka87 uz jsem doma ...injekce ja se nebojim ....po tom co jsem zazila odsavani vody po hyperstimulaku tak at si mi injekci pichaji kam chteji....to uz ani necitim...ted to jen lehce boli kdyz mam pres to dzinovou sukni..tak jako na dotek ale v pohode..nevis za jak dlouho to tak mam dostat???To jsem se zapomela zeptat

japro
22. bře 2013

@petulak1988 paráda tak snad ti to brzo přijde 🙂 opatruj se 🙂

japro
22. bře 2013

ahoj holky....... tak dnes 29DC už ani nešpiním vubec ☹ test sem si ráno dělala a nic .....

martinka87
23. bře 2013

@petulak1988 myslim, ze do 10 dni mi rikal gyndar, ale ja na tom byla naposled snad v 18. 😀 takze treba uz se dava neco jineho 😉
@japro chjooooo ☹ ☹ ☹

streghina
23. bře 2013

@mavo to je pravda, já jsem příklad loňského června, kdy se zadařilo nám 😉
@petulak1988 já ji taky dostala 2x, ale asi před 10ti lety, myslím, že tak do 2-3dnů od injekce, ale stejně to je individuální
@japro já dnes 31DC, taky mi to ráno nedalo a udělala testík, jsem večer totiž ospalá a brzy usínám, tak jsem zkusila a co myslíš bílo, takže to je jarní únava ☹

japro
23. bře 2013

@streghina jj i já mám unavu 😉 jarní 😉...... a jak to tedy máš ty až to dostaneš tak začínáš něco brát ? nebo to mám zase pomotané ? já se budu objednávat na 12-13 den na ultrazvuk ....

streghina
23. bře 2013

@japro já mám tamoxifen 3tb 2-6dc a pak taky 12-14dc utz, klidně i dýl, mám ovu 17-19dc a co ty něco bereš?

japro
23. bře 2013

@streghina ne ne nic neberu jen tu kyselinu listovou......

streghina
23. bře 2013

@japro jo, tu já taky 😉

holanci
23. bře 2013

Dobré ránko holky, zázraky se opravdu dějí....pro zpestření .... mám kamarádku, chtěli mimčo, snažili se cca půl roku. Ale kamarádka měla cykly 40 dní, teď je zhruba v půlce cyklu udělala si test - a byly tam // šla k doktoru, tam na ní koukali jak na blázna jak jí to napadlo udělat si test - jednoduše. Prý jí vždy bolely prsa před menstruací, teď odmenstruovala a prsa jí bolely stále, měla jeden těhu test doma -jinak zkoušela ovulační 😀 no a byly tam //. Doktor jí řekl, že je v 7. týdnu. Takže otěhotněla, dostala to - prý to měla naprosto stejně silné jako vždy, dokonce i 5 dní (dříve prý 3) a čekají mimíska.... 😵 Musíme věřit a doufat, každý to máme hold asi dané a když má miminko přijít, tak přijde 😉 😵

japro
23. bře 2013

@holanci to je užasný no 🙂 tak at se kamarádce daří a opatruje se :--)

japro
24. bře 2013

Ahoj tak dnes mám 1DC 😉 to znamená že se obědnám na 13 DC na ultrazvuk a bude to pátek a to je Jirsová jupííííí snad nebude mít plno 🙂