CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petulak1988
10. dub 2013

@ifus jj asi jo uvidime aaz ji vysadim 🙂 kez by se zase zmensily 🙂 dnes prijde ladova maminka tak jsem varila rajskou a pecu pernik...prevlekala jsem a uklizela .....dneska me to nejak bavilo....vyloxovala vytrela vyprala dosla do knihovny .... asponn se takhle zabavim a nemyslim na nic... 🙂)

ifus
10. dub 2013

@petulak1988 Taky bych měla začít jarní úklid..okna a tak dále...na jediný,na co jsem byla schopna,byl úklid balkónu🙂))

martinka87
10. dub 2013

@petulak1988 ja cystu mela, ale nejaky divny pocity a uz vubec ne rust prsou, jsem nezaznamenala....
@mooncaa jak to, ze vic nevis? 😉 ale super, ze je vse ok!!! 😉

petulak1988
11. dub 2013

@martinka87 tak nevim z ceho to mam beru na to tu antikoncepsi tak nevim....za jak dlouho ti zmizela??

martinka87
12. dub 2013

@petulak1988 mi ji odsavali na salku... 😉 pac pozirala hormony behem IVF a museli by mi IVF zastavit....

petulak1988
12. dub 2013

@martinka87 JJ TAK TO JO...ME ODSAVALI NA SALKU TU VODU ☹ pres litr vody to byla doba fujjjj...uz to nechci... 🙂

martinka87
12. dub 2013

@petulak1988 chapu, ze nechces!!!! Ale pokud to neni v cyklu s lekama, tak snad zmizne a nebude Te dal trapit!! 😉

petulak1988
12. dub 2013

@martinka87 jjj neni no chtela bych se pristi mesic snazit na KET tak bych byla rada kdyby cysta zmizela.. .-) snad ta antikoncepcce pomohla

martinka87
12. dub 2013

@petulak1988 urco joooooo!!!!! 😉 😉 😉

maciatko248
13. dub 2013

Ahojte Holky chcem sa spytat bola som 12.3 na Opu, o tri dni nato prebehol ET. Na velku radost som nasla pozitivny test,. Prvy utz bol 5+3tt dr videla bublinku ohladom nej tvrdila ze je vsetko v poriadku avsak tvrdila ze neni na dobrom mieste ze do tyzdna sa ukaze ci potratime alebo nie mali sme odporucany kludny rezim. A vcera sme boli na utz zas pri dr Polaškovej 6+3tt. Doktorka nevidela ziadnu srdecnu akcia objednala ma na velky utz o tyzden a zaroven mi hovorila o revizii ktoru mi odporuca. A povedala ze mame 70% sancu na potrat a 30 % je pre embryjko.
Chcem sa spytat bol niekto medzi vami kto nemal srdecnu akciu 6+3tt az neskor?
Dakujem za vase nazory.

martinka87
13. dub 2013

@maciatko248 Lucinko, pokud je embryjko tam kde ma byt, tak urco jsou sance vetsi.... mne potvrdili srdecni akci az o dost pozdeji!!! 😉 drz se!!!!

maciatko248
13. dub 2013

@martinka87 no tam kde ma byt ze vraj neni, on je prave v dolnej casti delohy preto sme mali prvy tyzden vysoke riziko potratu a to aj z toho dovodu pokracuje dalej, a teraz hovorila ze tam este vidi nejake krvne zrazeniny a ze miminko je bez srdecnej akcie a hned hovorila o kyretazii a o novom pokuse... mne skor zaujima kedy cca sa objavuje srdiecko pri IVF - totiz holky ktore nevedia kedy mali ovulku mozu mat srdiecko aj 8-9 tt ale ako je to vlastne s IVF som sa nikde nedocitala, a priznam sa moj optimizmus dostava zabrat neuveritelne tieto posledne tyzdne

martinka87
13. dub 2013

@maciatko248 ja jsem mela prcka hoooodne vpravo.... S IVF je to uplne stejne, tt se pocita bud podle MS nebo ja jsem to mela podle jineho data, tzv. fiktivni MS, pac jsem mela OPU pozde kvuli cyste... Jinak se to pocita uplne stejne jako u normal tehu.... 😉 drz se, ja vim, ze je to hodne na nervy ☹ drzim mooooc palce!!!!!!!

maciatko248
13. dub 2013

@martinka87 Martinka aj mne to urcili podla fiktivneho data, dakujem za povzbudenie, odkedy som zistila ze som tehu tak som ako na trni, a doktory mi s tym nepomahaju skor zhorsuju 😒 hold pockame si do piatka, dufam ze tam bude srdiecko ako zvon a ze uz nebudu ziadne problemy

martinka87
13. dub 2013

@maciatko248 take mo doufam, Lucinko!!!!!!! Ale urcite to dobre dopadne, verim tomu!!!! Skoda, ze zrovna v patek nemuzu, ale prijela bych Te k Apo obejmout a podporit!!!! 😉

maciatko248
13. dub 2013

@martinka87 Dakujem Martinka 🙂 pojde somnou aj mnazelik za co som rada nechcem byt na to vsetko co sa dozviem sama

martinka87
13. dub 2013

@maciatko248 jasnacka, to je super, ze jede s Tebou!!!! 😉 😉 ale urco to budou dobre zpravy!!!!

streghina
14. dub 2013

@maciatko248 ahoj, já teda otěhotněla přirozené (za podpory hormonů a pregnylu) loni, na první kontrole jsem byla 7+1 tam nebyl ani prcek, za týden byl prcek, ale moc malý a bez srdíčka, další týden, jsem začala malinko občas krvácet a našli mi ještě hematom, prcek zmizel, ale plodové vejce rostlo a šla jsem na revizi k Poláškové, přeji hodně štěstí, není to jednoduché, na každé kontrole jsem byla sama a se zabalenou taškou, kdyby se něco dělo, byly to nervy, dodnes na to mám špatné vzpomínky a doufám, že další těhotenství bude v pořádku, ale strach budu mít, ať ti to dopadne dobře a hlavně klid 😉

japro
15. dub 2013

ahoj holky jak pak se máte 🙂 už tu mámet to slavné a vymodlené teplo 🙂 i když to pak zase pujde dolu ale snad ne na dlouho . U nás nic nového vlastně ano Manžel šel prvně na brigádu tak jipíííííí..... opatrujte se a mějte se co nejlépe 🙂
@maciatko248 držím palečky at vše dopadne co nejlépe opatruj se 🙂

streghina
15. dub 2013

@japro ahoj, to je krásně, to jarní počasí je úžasný, o víkendu jsme byli na horách a tam krásná zima, ale příjemná a hlavně mě přešla alergie, tady jsem skoro ztrácela hlasivky a teď už jsem ok 😉 Jinak u nás také nová práce u manžela po 10letech, hurááá a ještě lepší, spadnul nám kámen ze srdce, bylo to trošku složitější 😎 hele, jak dlouho trvá, než se vyřídí IVF? kdy se mám začít pídit, holky z práce měly během měsíce vše vyřešeno, ale chodí do Podolí

japro
15. dub 2013

@streghina ahoj to je paráda s novou parací 🙂 no s tím IVF musí se poslat žádost na pojištovnu to je a pak začneš brát hormony taky to tak ten měsíc bude ... už prdíte na IUI ? kdy se chstáš na IVF? holky mě hrozně mooooc ničeji ty hormony chovám se že sama žasnu ☹

petulak1988
16. dub 2013

@japro
@streghina
@martinka87 ahojky holky neznate doktora Fajta???nebo jak se pise?? a jinak ja pred IVF zadnou zadost na pojistovnu neposilala..

martinka87
16. dub 2013

@petulak1988 jj, byla jsem u nej... Taky prijemny doktor 😉

martinka87
16. dub 2013

Zadost na pojistovnu posila CAR 😉

petulak1988
16. dub 2013

@martinka87 tak super...kdyz to v patek dostanu jdu k nemu jinak az v pondeli...chjooo

martinka87
16. dub 2013

@petulak1988 tak drzim palce!!! 😉

petulak1988
16. dub 2013

@martinka87 dekuji mooooc

martinka87
16. dub 2013

@petulak1988 nemas vuuuubec zac 😀

streghina
16. dub 2013

@japro uvažuji o červnu-červenci, popř. září, u Apo se jim do toho moc nechce, chtějí mě nechat zkoušet, ale já už fakt nemůžu, další rok pryč a takhle to nejde, takže když bych je požádala v květnu, až tam pojedu,tak bych v červnu to šlo? Protože od poloviny července do srpna mají zase dovolené a nepojedou IVF

streghina
16. dub 2013

@martinka87 aha, a jak dlouho se čeká, když pojedu na navštěvu v květnu, šlo by to už v červnu? Pak mají od poloviny července do konce srpna dovolené a další IVF až od září 😒