CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
30. led 2009

Holkýýýýýý - podávám hlášení od NITENKY - má je tam ty // . Večer písne sama.

Takže jí první potichoučku gratuluju a držímm palečky, ať je to v pořádku!!!!

len
30. led 2009

Abys mě pak neproklínala 😉 Ale ne, já byla připravená na nejhorší a docela se to dalo 🙂
Vlastně ještě malý tip, nevím, jestli to postihlo i ostatní, ale já fakt byla hrozně dehydrovaná, obzvlášť po tý narkóze (proto chtějí, aby se toho tolik vypilo) a rozpraskaly mi rty. Než jsem se dostala domů, pak se to léčilo přes týden a dost to bolelo, takže doporučuju přibalit nějakou hodně mastnou pomádu 🙂

tulipanekps
30. led 2009

čus, tady pipi tuli 😉 tak mám vpravo 6 folíků 10-11mm, vlevo 2 folíky, taky tak velký, sliznice ok. protože musí ještě vyrůst, punkci ještě nevím, další kontrola v pondělí 😀

len
30. led 2009

Tuli, gratuluju, já měla naprosto stejný počty a nakonec se jich vylouplo 12 🙂

larri
30. led 2009

Tuli taky gratuluji a v kolik jdes na kontrolu v pondeli? Ja jdu na 9.15.

Kde je ta Nitenka? 🙂

nitenka
30. led 2009

AHOJKY HOLKY JEŠTĚ VÁS NEMÁM PŘEČTENÉ JDU NATO.. mOC VÁS ZDRAVÍM.. tAK NA TESTU // JSOU JÁ JSEM UPLNĚ MIMO PLAKALA JSEM RADOSTÍ FAKT.. ZAČALA JSEM ŠPINIT TAK SNAD TO BUDE OK. vOLALA JSEM DO CARU A PRY KDYŽ NEZAČNU KRVÁCET TAK JE TO V POHODĚ. 10,2 JDU NA ULTRAZVUK.. JDU ČÍST TĚŠÍM SE NA TO CELEJ DEN 🙂 PUSU VŠEM 🙂 😀

len
30. led 2009

Hurááá!!! 😀
Nitenko, strašně moc gratuluju, připojila jsem se teď speciálně kvůli tobě a stálo to za to 🙂

nitenka
30. led 2009

AHOJKY LEN JSEM JEŠTĚ V ŠOKU JE TO HORŠÍ NEŽ OPICE VIDĚT // A VZPAMATOVAT SE... NEVÍŠ JAK JE TO STÍM ŠPINĚNÍM DNESKA ŠPINIM A NEVÍM PŘESNĚ O CO JDE

nitenka
30. led 2009

VŠM MOC DĚKUJI ZA DRŽENÍ PALEČKŮ

zirafka105
30. led 2009

Nitenka, prosim o psani malymi pismeny 😉

nitenka
30. led 2009

Omlouvám se 🙂 už si dám pozor 🙂 děkuju a zdravim žirafu 🙂 😉

len
30. led 2009

Nit, vždyť jsem ti říkala, že já taky kolem 10. dne po transferu špinila 😉 Moc držím palce, to bude dobrý 🙂

Sakra, Ziraf, ty jsi všude, že ty mě sleduješ? 😀

larri
30. led 2009

Nitenko,gratuluji a placu s tebou.Ale chtela bych v tomto roce plakat vickrat,ale plakat stestim,protoze si to zaslouzime vsechny.

No,pekne nam ten rok zacina.Za leden mame splneno.

Nitenko,nestresuj se,bude to dobry,hlavne odpocivej a zitra budes nejvetsi hvezdou na plese TY.Tobe budou zarit ocicka a jenom ty,budes vedet proc. 😉

saralinda
autor
30. led 2009

holky jdu vás dočíst. V práci to byl zase blázinec (domů jsem šla až po 18h) a tak nebyl na koníka ča ☹
Marcelli - díky moc za popis a za typy. Pití, to bych určitě zapomněla.

saralinda
autor
30. led 2009

len, co je KYMO?

len
30. led 2009

Sar, neboj, když zapomeneš pití, dají ti dost toho erárního čajíku 😉

larri
30. led 2009

Kdyz jsem v praci,tak tady klabosite a kdyz jsem doma,tak je tady mrtvo.A to jsem rychle povesila pradlo,varim svickovou na zitra.Jdu zase na injekci,tak at se nehonim.Drahy neni doma a vy nikde.

Jo,mimochodem,my meli doma kvuli utery hadku.Mela jsem 20zmeskanych hovoru a myslel,ze se mi neco stalo.Ale je to dobre,videli jsme se az dneska a to sel s kamarady on.Prijel mu kamarad z Francie,tak je to nadlouho.

saralinda
autor
30. led 2009

Marceli, tak to je fakt slušná úroda 😀 Aź budeš vědět výsledky krve, tak nám je napiš a my alespoň budeme vědět, co je náš cít (zda více či méně železa, zlepšit játra a tak). 😀

Larri - na Pregnyl jsem se ptala sestřičky, říkala mi, že se to píchá stejně, jako Fostimon - tedy smíchat prášek a rozpouštědlo a pak pěkně do zadečku (prý 10 000 jednotek, tedy 2 ampulky a tu 3. přinést s sebou na odběr). Takže my budeme píchat Pregnyl doma. 😀

nitenka
30. led 2009

lari já na ples nejdu když mám // 🙂 bude tak hodně lidí a nechci chytit tu chřipku a špinim tak mám být v klídku tak budu doma a vůbec mi to necadí 🙂 ☹

saralinda
autor
30. led 2009

Nitenka, super super. moooc gratuluju. Držím pěstičky. Kolikátý že to byl tvůj transfer, pátý? To už jsou opravdu hoodně zasloužené //. Myslím na tebe a informuj nás dál. Já mám takovou radost.

len
30. led 2009

To víš, že jo, pěkně si lehni, udělej si hrnek dobrýho čaje, pusť si pěkný film a relaxuj, máš na to nárok 🙂

nitenka
30. led 2009

saralinda ahojky tak to mě mrzí že ro takhle dopadlo 🙂 doufám že už ti je líp a džíš se... Holky Chci vám říci že jste fakt moc statečný a moc vám všem držim palce na krásné dvě // prošla jsem si 5 trantsvéry a 3 IVF a vím že naděje je chce to jen čas a pevné nervy a věřit.. hodně štěstí všem

len
30. led 2009

Nitenko, teď jenom doufám, že nám nezdrhneš do nějaké těhudiskuse a budeš nás chodit pravidelně informovat 😉

saralinda
autor
30. led 2009

Holky, mám takovou asi hloupou otázku. Musely jste na odběr vajíček být úplně oholené (mezi nohala myslím)? Vím, že na laparku to tak chteli mít. Taky abych byla když tak připravená.

len
30. led 2009

No, když zaštěká, tak OK, ale když mi při tom ťape zablácenýma tlapama po bílý bundě a cení zuby, tak už se oháním i jako nematka 😀 Myslím, že o pejskařích typu "vždyť on si chce jenom hrát" by se dal napsat článek v hodně podobným duchu 😀 A když to zkombinuju, pamatuju, jak na Slapech obrdoga zahnala vyděšený dítě do vody a majitelka na rozzuřenou matku křičela - mně je vaše dítě ukradený, můj pes má v rodokmenu deset šampiónů! 😀

len
30. led 2009

Sorry, ten příspěvek šel jinam 😀

len
30. led 2009

Sar, vůbec ne, já se přiznám, že se ÚPLNĚ neholím nikdy, takže jsem byla oholená hodně a dole jsem to zastřihla nakrátko a nikdo nic neříkal 🙂

saralinda
autor
30. led 2009

Len, díky moc. Taky to tak asi udělám.
Mě má dělat OPU nějaký doktor - chlap, ale jméno si nepamatuji, nic mi to neříkalo.

len
30. led 2009

Já vím, že to z chlapů dělá Vokroj nebo Fait, ale možná i někdo jiný, to netuším...

saralinda
autor
30. led 2009

Vokroj určo ne, tak asi ten Fajt, to by mohlo být to jméno. No, hlavně aby byl šikovnej a to především v hledání, aby nějaké to vajíčko našel. 🙂