CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

monyna83
7. čer 2013

@sasanka033 Ahojky, volala jsem tam v úterý, do ambulance. Sestřička, či doktorka-nevím, mi právě řekla, že máme dorazit 24.6.2013 v 10.00. Pak se ptala, zda byl manžel někdy na spermiogramu. Řekla jsem jí, že ano, že množství spermíků je velké, ale jsou línější a především, že jsou to více, jak 2 roky, Tak mi rovnou sdělila, že mu udělají spermiogram a má alespoň 2 dny celibát 🙂 Také jsem jí říkala, že jdu 20.6. na prohlídku ke svému lékaři, tak že si přivezu rovnou nějakou dokumentaci...Říkala, že je to supr.
Ale ke komu půjdeme, to mi neřekla...

petulak1988
10. čer 2013

Holky nevite co to muze byt??? Porad po MS jeste spinim jako malo ale spinim bojim se ze tam je zase neco v neporadku jsem 10DC

luca119
10. čer 2013

@mooncaa Ahoj, jen malé info, tak jsem si v sobotu udělala test vyšel negativní, ale byl to bohužel jen mamatest(četla jsem opravdu převážně negativní reakce na tento test). Myslím si, že to bylo asi i brzo...denně citím (občas) bolení podbřišku tak jako když začíná menzes...tak si myslím, že je to stále ještě naděje 🙂

paffy7
10. čer 2013

Ahoj holky, zjistili mi třetí stupen endometriozy a že jsem bez šance na otěhotnění normální cestou. A tak by mě zajímalo, jestli někdo nevíte kolik se platí u Apolináře za umělé oplodnění. Moje doktorka mi totiž řekla, že budu muset doplácet 12 až 15 tisíc za hormony, ale byla by to klinika s kterou má ona smlovu. Jedna paní mi říkala, že se u Apolináře nic neplatí, tak nevíte náhodou někdo jak to je? Předem moc děkuji.

streghina
10. čer 2013

@petulak1988 tak to netuším, 10dní je dost, já jsem 8dc a už 3 dny nic, může to být hormonama

streghina
10. čer 2013

@luca119 přidávám se k těm, co říkají, že jsou na nic, starý mamatesty byly super, ty nový, co prodávají asi 2 měsíce a jsou z jiného materiálu, jsou naprd, někdy se objeví i malý dušík a nic to není, objednala jsem si na netu testydoma, snad budou lepší 😎 a hlavně za super cenu

evulatko
10. čer 2013

@paffy7, ahojky, u Apolinare vazne nic platit nemusíš, na stimulaci Ti muzou dat injekce bez doplatku a pokud je partner ok a nebudete potrebovat napr. ICSI, tak platit nemusíš vazne nic🙂 Drzim moc palce, at Ti to brzy vyjde🙂

petulak1988
10. čer 2013

@streghina no ted uz zase nic tak uvidime...zitra jdu ke svymu gyndari do pribrami tak mi drzte pesti at mi necha neschopenku ☹

luca119
11. čer 2013

@streghina Ahoj, tak dnes jsem si udělala druhý test, který byl v balení a ani na jedna čárka nebyla skoro vidět... Jsem z toho zmatená. Zítra koupím test od Dr.Max a uvidíme. 🙂

luca119
11. čer 2013

Chci se zeptat jaká je lepší citlivost těhotenského testu? Chci ci koupit Dr.Max a tak jsem volala do lékárny a řekli, že mají citlivost 10 a 20? Platí čím větší tím lepší??
Moc děkuji a přeji hezký den

streghina
11. čer 2013

@petulak1988 držím, tak pak dej vědět, jak jsi dopadla, já čekám na výsledky od Malíčkové na imuno, zatím furt nic, ach jo 😒
@luca119 určitě zkus jiný typ, tohle nemá cenu, asi levnější materiál, aby se ušetřilo a kvalita na nic. Myslím, čím menší citlivost tím lepší, teda doufám 😒

paffy7
11. čer 2013

@evulatko Ahojky, moc děkuji za odpověd, nevydržela jsem čekat a dnes jsem si dopoledne zavolala k Apolináři a opravdu se nic neplatí, pokud je vše OK. Měla jsem šíleně velkou radost, až se mi z toho chtělo brečet. Ted už jenom musím počkat, jestli mi pojištovna schválí léky na edometriozu. Pokud ne, tak se jedná o 2200,-Kč měsíčně po dobu tří měsíců a to pak jsem rozhodnutá, že se rovnou objednám k Apolináři a podstoupím umělé oplodnění. pokud mi to pojištovna schválí, tak budu muset ještě půl roku vydržet. Tak snad to všechno dobře dopadne a ještě jednou moc děkuji 🙂.

mooncaa
11. čer 2013

@luca119 10-tkový Dr. Max - s tím mám dobrou zkušenost.

@paffy7 I s endometriózou se dá otěhotnět přirozeně, pokud není žádný jiný problém. Horší je to, že když to hned nejde, tak ta potvora roste a roste, proto doporučují redši IVF.

holanci
12. čer 2013

@streghina Já taky stále čekám, imuno teda máme, to nám dělali přímo u APO na první konzultaci, na genetiku stále čekáme - už je to 7 týdnů ☹ no doufám, že tento týden už by to mohlo být a že to dobře dopadne 😉 A vám taky že to klapne,.... člověk si rád počká, hlavně ať slyší dobré zprávy 😵

streghina
12. čer 2013

@holanci tak na imuno jsem volala Malíčkové, dneska se ji pokouším volat, jsou to 2 týdny a nic, genetiku máme za sebou 3 týdny, takže ještě tak 3 týdny, když to půjde, jak vidím 😉 a imuno máš v pořádku?

holanci
12. čer 2013

@streghina Imuno mám v pořádku 😉 No dost to trvá, jsem nedočkavá, zvědavá a trošku nervozni, ale já doufám, že to dobře dopadne 😵

streghina
12. čer 2013

@holanci
@petulak1988
@martinka87
@fori
Holky, tak imuno v pořádku, tak já nevím, sice jsem ráda, ale kde je ta chyba??? 😅

petulak1988
12. čer 2013

@streghina tak super krasna zprava ..bud rada oni uz si poradi aby byla brzo tehulka... 🙂

streghina
12. čer 2013

@petulak1988 a jak ty? 😉

petulak1988
12. čer 2013

@streghina ja dnes dve zkousky a v patek posledni...no a k apolinari jdu zitra na UZ a kdyz bude vse v poradku tak zacinam pichat puregon 🙂

holanci
12. čer 2013

@streghina Krásná zpráva, super, super, super, jen tak dál...... Je pravda, že chápu jak to myslíš... Kde je ten zakopaný pes viď? Ale ono to klapne, musí.... Jen musí přijít ten správný čas... 😉

streghina
12. čer 2013

@petulak1988 tak to jsi dobrá, já bych zkoušky do toho asi nedala, i když je pravda, že na státnice dorazila jedna kolegyně asi v 6.měsíci a to byla sakra jedničkářka, tak jsme čučeli, táhla to na červenej a nakonec se nechala zbouchnout a ten pán, co jí doprovázel ke státnicím, tak to už jsme nechápali nikdo, proč tolik práce s učením pro nic? Tak ať ti to dopadne zítra i v pátek 😉
@holanci jo, přesně tak to myslím, prostě všechno je v pořádku, ono to fakt na konec bude o psychice, asi bych potřebovala RESET 😎

holanci
13. čer 2013

@streghina Psychika je taková svi..... to by člověk nevěřil, já si taky říkám, že snad bude v psychice.... RESET by se hodil a pak pořádný RESTART s úspěšným CÍLEM .... Ale jo to dáme, všechny co jsme tu se dočkáme... musíííííííme 😵 Na každého to štěstíčko čeká věřím tomu... Hodně holek tady z diskuzí - taky jim to třeba 3-4 roky nešlo, byli na IUI, IVF a pak najednou přirozeně a takových mám i ve svém okolí hodně 😵

petulak1988
13. čer 2013

@streghina
holky uz jsem doma..super zrovna jsem natrefila na Rezabka,nikdy jsem ho na kontrolach nemela…UZ pry krasny vse jak ma byt…dostala jsem puregon s malo jednotkama…boji se opakovani syndromu a chce tomu predejit a za tyden kontrola jak rostou folikuly…a pry by bylo dobre kdyby jsme se zae videli spolu tak me objednal k nemu.. jsem fakt rada…rikal ze ted tomu dava velke nadeje kdyz se podchyti vajicka aby jich bylo akorat..
Jeste dela nejaky vyzkum z tekutiny co zbyde z foliku tak mi bral krev ted a jeste mi ji budou brat pri narkoze mam dobry pocit…zitra posledni zkouska a uz mam za sebou i prvni rocnik skoly..

petulak1988
13. čer 2013
holanci
13. čer 2013

@petulak1988 Super, to jsou skvělé zprávy, jen tak dál.... 😵 😉 Já budu volat dnes na genetiku, tak doufám, že už budou výsledky a dobré výsledky 😉

petulak1988
13. čer 2013

@holanci tak drzim pesti dej hned vedet.... 🙂 jsem pozitivne naladena ted hodne verim zvlast kdyz to ma v rukou rezabek...

holanci
13. čer 2013

@petulak1988 Určitě dám vědět... Jojo Řežábek je úžasný, já tam byla zatím jen jednou - poprvé a zrovna u něj a taky mě nesmírně pozitivně naladil 😵 takoví by měli být všichni 😵

petulak1988
13. čer 2013

@holanci jj me delal oba transfery a byla jsem u nej po Opu a pak jsem ho videla nad moji posteli nez me vezli na jipku.. no a na kontrole jsem dnes u nej byla poprve a jsem rada ze budu i priste

streghina
13. čer 2013

@petulak1988 tak super, on fakt dobrej, u mě to taky pěkně pohnul, v úterý jdu k němu na UTZ, kdy jdeš ty? Jsem zvědavá, imuno ok, prý tam má výsledky, jak to bude prezentovat on. 😉
@holanci dej vědět, až je budeš mít, já čekám taky, ale jsem teprve 3 týden 😉