CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

holanci
21. čer 2013

@petulak1988 Já mám 57 a jsem taky malá.... a přesně jak píšeš - prdel a stehna. Mám strach, co se mnou udělají ty hormony, ale snad to zvládnu a nijak extra nenaberu. Hormony mi nikdy nevadili - když to vezmu s antikonc. jsem problémy neměla, s clostilem taky ne a brala jsem ho dlouho... Tak snad ani po tomhle extra nenaberu ale i kdyby, tak za to miminko to stojí 😉 😵

petulak1988
21. čer 2013

@holanci no kez bys mela pravdu vyslo by to nadherne... me by ani nevadili dve mimca ale pritel se toho boji coz chapu takze zavedeme jen jedno...tobe mooooooc drzim pesticky 🙂 a jak se jinak mas??

petulak1988
21. čer 2013

@holanci no ja po nich pribrala 5 mela jsem 50 a to se mi dalo do stehen a prdky...odkus jsi??

streghina
21. čer 2013

@holanci to jsem zvědavá, co řekne, protože my taky vše OK a minule říkal, že se to rýsuje, tak to nevím, chci v září to IVF, doufám, že svolí 😉

holanci
21. čer 2013

@streghina Dám pak vědět jak jsme dopadli a co říkal.

intexite1989
21. čer 2013

Ahojky...chtěla jsem se zeptat jestli je normální mít jenom 3 folikuli? Šla jsem na punkci a samozřejmě tam nebylo žádné vajíčko ☹ v září jdu znova. Byla jsem tak zklamaná, že jsem se doktorky nezeptala jestli je to normální. Myslíte si, že je to slabou dávkou hormonů? Pa hezký víkend

holanci
22. čer 2013

@intexite1989 Ajaj to mě mrzí ☹

intexite1989
23. čer 2013

Mě taky...ale v září jdem znovu tak máme 2 měsíce čas to zkoušet přirozeně 🙂

monyna83
23. čer 2013

Holky, zítra naše první návštěva CAR... 🙂

petulak1988
23. čer 2013

@monyna83 drzim pesti ja zitra druhy odber vajicek ...zase mam strach

streghina
23. čer 2013

@petulak1988 Peti, držím pěsti, budu myslet, tentokrát to musí vyjít 😉
@holanci budu čekat na zprávy, ještě jsem koukala do výsledků spg mm a měl 40 mil, takže fakt naprůměr, jsem asi nedobytná 😉

petulak1988
23. čer 2013

@streghina moc dekuji budu to potrebovat...holky mam strach ze tam nebude nic nebo naopak zase hodne...na UZ jich videli asi 40jako folikulu...bojim se ze jsem si to spatne pichla nebo tak

streghina
23. čer 2013

@petulak1988 neboj, vse bude ok .-) vím, ze se to lehko říká, ale zádný strach

intexite1989
23. čer 2013

Taky drží palce...

petulak1988
23. čer 2013

@intexite1989 moc dekuji
@streghina no snazim se ale moc to nejde..navic vim jak to pri tolika vajickach po OPU bolelo no holt co se da delat...kez to vyjde

holanci
24. čer 2013

@streghina Coooooooo 40 mil? A to měl v 1 ml? MM měl právě 12 mil. v 1 ml a norma je 15 mil. 😉 Tak jestli to měl v 1 ml tak to je teda hoooooodně nadprůměr 😉 😵

petulak1988
24. čer 2013

@streghina
@holanci Tak jsem doma a lezim mela jsem 12 foliku ale jen 6 zralych vajicek tak se bojim ze je to malo praskla mi nejaka ceva tak jsem mela jeste vevnitr tampoladu…jakoby veliky tampon z obvazu…pak bolelo to tahani ven potrebuji drzet palecky mam strach

holanci
24. čer 2013

@petulak1988 Neboj Peti, dobře to dopadne.... Myslím, že 6 je dobrý stav - ani málo, ani moc.... Tak akorád na to, aby byly kvalitní. Věřím, že se krásně všechny oplodní a teď to určitě dotáhnete do konce 😵 😵 Pořádně odpočívej... Bolí hodně pupík?

petulak1988
24. čer 2013

@holanci jj boli asi i diky te ceve co krvacela ☹ dekuji moc snad budes mit pravdu 🙂

holanci
24. čer 2013

@petulak1988 Jéžiš to já mám hrůzu až mě to jednou čeká, jak se dokodrcáme domů hodinu a půl autem + půl hodky metrem. Doufám, že to zvládneme.... Pořádně odpočívej, bude to dobré, uvidíš že to klapne 😉 hlavu vzhůru a pozitivní myšlenky, šup, šup 🙂 Bude to dobré 🙂

petulak1988
24. čer 2013

@holanci ja se snazim jsem uplne mrtva spala jsem 4hodiny jeste ted doma a jeste me k brichu boli hlava ☹

mavo
24. čer 2013

Ahoj bojovnice, myslím na vás, jak vám to jde! Ale nestíhám vás dočítat... co je za novinky?
@petulak1988 jen sem to lehce prolítla, nová stimulace a nové opu? Budu držet pěsti ať se vyvíjí a uchytí!!!

streghina
24. čer 2013

@petulak1988 Peti, hlavně že to máš za sebou, teda vybíráš si to pěkně, ale teď už to bude dobrý 😉 myslím, že vajíček je dost, určitě budou dobré, tělo musí nabrat novou energii, jen spi, ať máš dost sil 😎

streghina
24. čer 2013

@holanci no, v tý kolonce, kde je uvedeno 15mil, tak má zapsáno 40, takže to tak musí být, je pravda, že i moje gynekoložka se divila, tak já nevím, nikdy jsem to nezkoumala, ale když to tu píšete, tak jsem šla zkoumat ty zprávy, od jisté doby si je kopíruji a schovávám 😎

holanci
24. čer 2013

@streghina No tak to je teda mazec, to je fakt hustý ..... 🙂 Sakra sakra, vždyť stačí jedna jediná tak kde se toulá potvůrka,viď? 😉 Ve středu napíšu, co nového u nás 🙂

petulak1988
25. čer 2013

@mavo ahojky uz jsem po opu dnes budu volat jsetli nejaci embryjka jsou mam strach ☹k

petulak1988
25. čer 2013

@streghina spala jsem cely den a i dnes budu lezet kvuli tomu jak jsem mela tu tamponadu aby se ceva nepovolila a nezacala jsem krvacet.. ☹

petulak1988
25. čer 2013

@holanci jdu volat jsem cela sevrena mam strach ☹

petulak1988
25. čer 2013

holanci
25. čer 2013

@petulak1988 Tak jááááááááák ? Je to dobré, že jo? .... Jsem moc napnutá... A jak ti je? Je to lepší než včera?