CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

petrusejenc
2. lis 2013

moje milé dámy <3 už jsem našla info v těch papírech 😕 😔 musím se stydět...je tam jasně napsáno píchnout 3.11.moc se oml.za plašení...hodina tam fakt není.........promin te 😲

japro
2. lis 2013

@petrusejenc jj přesně jak píše
mooncaa někam zkusit zavolt k apolináři myslím že se k té informaci nák dostaneš 🙂 držím palečky pak napiš jak si dopadla 🙂

japro
2. lis 2013

@petrusejenc 😀 se neomlouvej halavně že je jasno jupííííííííííííí 😉

japro
3. lis 2013

holky zítra budu volat k Apolináři objednávat se na uterý škoda že to neni na středu a nemužu k Jirsové ☹ vše je proti mě ☹

mufinka26
3. lis 2013

@japro nebuj i ostatní dokotři tam jsou jedničky 😉

kvetinka84
3. lis 2013

@japro to mě moc mrzí, že to nevyšlo☹

petrusejenc
5. lis 2013

mě po tom IUI pořád bolí břicho takový tlak jako na mS....je to normál???

japro
5. lis 2013

@petrusejenc ahoj Mě bolelo každej den no holka mě ti bolí nák pořád ☹

japro
5. lis 2013

Ahoj Holky tak mě to ve finíle vyšlo na středu a jdu k Jirsové jupíííííííí 🙂 přeji krásný den 🙂

japro
6. lis 2013

@petrusejenc ahoj tak jak pak ti je? doufám že jsi v pohodě 🙂

petrusejenc
6. lis 2013

@japro Ahoj…Ale mela bych dotaz: v patek jsem byla na kontrolnim UZ s tim, ze mam po Clostiku 3foliky o velikostech 14,16,18mm ale do nedele dorostou i s pomoci nedelni davky Pregnylu. myslim si na stopro, ze ovu provehla podle bolesti bricha uz v nedeli dopoledne.odpo jsem dostala tu injekci pregnylu a rano v pondeli uz byla zvysena BT…myslite, ze ty spermici nasli to vajicko???a nevadi, ze ovu byla asi driv nez s injekci??? Moc dekuji za nazor :kytka:

sasanka033
6. lis 2013

@petrusejenc ahoj, no esli muzu, tak to hlavni jsi nenapsala: kdy byl sex nebo IUI?🙂
kazdopadne ten pregnyl teda byl zbytecnej no, pokud ti folik uz prasknul. pregnyl zpusobuje prasknuti foliku, nikoliv jeho zrani, na to jsi mela ten clostik.
zda spermie nasly vajicko je otazka za milion, na to ti odpovi az nasledujich 14 dni a bud // nebo ms🙂

petrusejenc
6. lis 2013

@sasanka033 IUI bylo v pondělí....takže fajn vajíčko bylo na cestě a čekalo na pondělní přísun spermoušu 🙂

sasanka033
6. lis 2013

@petrusejenc vajicko ceka ve vejcovodu asi 12-24 hodin na oplodneni, pak uz zanika. a spermie prezijou v tvym tele asi 48-72 hodin.
zalezi jak se to stihlo realne - za me treba: me boli bricho pred ovu, treba den pred, nez to prdne...takze me kdyby bolelo jako tebe v nedeli, tak bych ovu mela v pondeli. ale s tou teplotou je to asi jasny, ze ovu v nedeli byla. ale teploty je treba brat s rezevou a v kontextu dalsich teplot. chapes🙂

petrusejenc
6. lis 2013

@sasanka033 a myslíš,že by to mohlo vyjít 😨 😨 😨

sasanka033
7. lis 2013

@petrusejenc zlato, to je otazka za milion!🙂) ale jasne ze jo, zazraky se porad dejou🙂

japro
7. lis 2013

@petrusejenc ahoj no já sy myslím že se to pozná do 14 dnu až sem dáš fotečku // ale myslím že se to tam určitě našlo a počkalo na sebe 🙂 držím moooooc palečky a opatruj se 🙂

petrusejenc
7. lis 2013

😝
@sasanka033
@japro dekuji

rene77
8. lis 2013

Ahojky, tak transfer mam zasebou. Konecne. Ve stredu jsme to odvolaly, morulky byly moc male. ale dneska alepson jedno pripravene na transfer. Tak doufam. Verim, Modlim se. Jak rychel jste zjistily ze jste tehotne ?. PS nejaka rada jak tomu malemo pomoci aby se dobre uchytilo.... 🙂

petrusejenc
9. lis 2013

@rene77 zlato........takovou otázku jsem položila i já"jak podpořit vajíčko,aby se uchytilo" a bylo mi krásně odpovězeno,že je to otázka za milion 😀 musíš mu dát čas...a hlavně aspon dva dny ležet!!!!! týden nevytírat,luxovat ani věšet prádlo do výšky,aby se ti nenapínala děloha,ale odpočívala

rene77
9. lis 2013

@petrusejenc DEKUJU.... no je to tak, nic z vyjmenovaneho jsem tak jako tak nemela v planu. Snazim se byt nad veci a nijak se nestresovat, ale jde mi to jen velmi tezce..... to cekani je opravdu moc tezke ..... ja vim, ze za par dni jestli se vse povede se tomu budu smat. no ted je to proste tak.... vsem dekuju za podporu. Clovek si to ani neuvedomi, ale pomaha to, zvlast kdyz kolem sebe nemate nikoho komu se sverit a tak. Diky vsem . 😵

japro
9. lis 2013

@rene77 ahoj to je super držím moooooc palečky 🙂 určitě to bude velkej bojovník 😉 opatruj se

rene77
9. lis 2013

@japro ahoj, dekuju. Jak jste na tom vy, z tvych prispevku jsem si precetla, ze se take snazite. Drzim moc a moc palecky.. 🙂

japro
9. lis 2013

@rene77 paráda děkuji moc to se bude určitě hodit 🙂 mě čeká poslední IUI a pak máme ještě dva pokusy IVF budu doufat že na ně už nedojde 😉 ted jedu do CARu ve středu pak napíšu 🙂

rene77
9. lis 2013

@japro tak drzim palecky at to vyjde... moc ti to preju ... 🙂 🙂

japro
10. lis 2013

@rene77 děkuji podržíme si je navzájem 😉

mufinka26
11. lis 2013

Ahoj holky, tak v pátek mě čeká další návštěva v caru, jdu zase k Jirsoví, tak se doel těším 🙂

martinkaalesek
11. lis 2013

@mooncaa mi nerikej, ze jeste niiiiic????? 😉

martinkaalesek
11. lis 2013

@rene77 ahoj... Po prvnim transferu jsem mela neschopenku, doma jen lezela a NIC! Po druhem, jsem sla v patek pro embryo a v pondeli normalne klasika do prace.... A mam z toho doma miminko! 😉

Je to neco mezi nebem a zemi... Myslim, ze se to moc ovlivnit neda.... Pokud samozrejme nejdes skakat tandem rovnou ze spitalu 😉

martinkaalesek
11. lis 2013

@japro po ocku stale sleduju.... Mrzi me, ze to neklaplo! ☹ drzim palce na dalsi IUI !! 😉