CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

rene77
17. lis 2013

ahojky vsem, rada bych se zeptala na nazor. Jak se rika vic hlav , vic informaci ..... uz jsem to dneska nevydrzela, jsem dnes 9 den po IVF a tohle je muj prvni tehotensky test kdy vidim alespon naznak dvou carek. Co myslite - jsem tehotna ?. Diky vsem za nazor.... R.

kvetinka84
17. lis 2013

@rene77 Já myslím, že ano, potichu gratuluju 😉

rene77
17. lis 2013

@kvetinka84 diky moc..

petrusejenc
18. lis 2013

.....info z Caru...od zítřka na 5dní opět Clostík.Ve středu UTZ foliků a v pátek Inseminace +další kontrola pl.hlenu.....prý zabijeme 2 mouchy jednou ranou.Pokud to nevyjde ted tak nasadíme kortikoidy a pak zkusíme vše znova.Jinak dr.říkal,že nás proklepnul oba jak se dá,že by nás do IVF hned netlačil,protože si myslí,že ještě není nutné..A před IUI opět Pregnyl 5000 jednotek

petrusejenc
18. lis 2013

@rene77 no to je super.......jen at se pevně drží!!! 😎 😎

mufinka26
18. lis 2013

@rene77 krásná čárečka 😉 potichoučku gratuluji, já sem měla 9 den taky takovou 😀

japro
25. lis 2013

@rene77 Ahoj no teda paráda moc držím palečky a potichu gratuluji.......

japro
25. lis 2013

@petrusejenc ahoj to už bylo v pátek ? či bude ? moc držím palečky 🙂

japro
25. lis 2013

@rene77 jaký to je vlastně tedy den ? 🙂

japro
25. lis 2013

@rene77 už vím koukala jsem na tvuj profil a super fotky jupíííííííííí paráda at se drží 🙂 opatruj se.....

japro
25. lis 2013

Ahoj všem ...... tak holky dlouho dsem tu nebyla ale myslela jsem na Vás 🙂 my ted budujem bydlení teda necháváme si to dělat 😉 ale myšlenky mám uplně jinde a normálně sem zjistila že to je super pač nemám čas myslet na že se mám nervovat 😀 no dnes jsem 12d od IUI a jinak 24DC ..... nák mě nic moc nebolí ..... ale jednu věc sem neřekla je to poprvé co sem byla na ultzazvuku ten den co bylo IUI a já si pamatuju velikost foliku byl 20 🙂 já jen že to nkdy nevím 😉 a s té druhé strany si jasně nepamatuju 😀 ten 20 byl velikej tak asi tím si to pamatuju 😀 tak Vám přeji Všem moooooc krásný den ... dny opatrujte se a držím nám všem palečky 🙂

rene77
25. lis 2013

@japro ÁÁÁÁHOJKY, dlouho jsi nebyla ...... my (manžel říká "vy dvě") začínáme 5tt a UTZ je tento pátek v 13.00 nemůžu se dočkat.... 🙂 až uvidím, bublinu / fazolku - začínám vymýšlet jméno. A musím říct že vzhledem k příjmení to teda asi bude pěknej "oříšek" hahahah

Taky držím palečky, třeba "ta" 20 "velikost" něco znamená .... 😀 😀 😀 😀

japro
25. lis 2013

@rene77 no teda VY Dvě 5tt no to je paráda tak to věřím že se těšíte na UTZ snad i tu bude fotečka těším se 🙂 a držím palečky at je vše v pořádku a snad i jméno bude brzo a dobře vybrané 🙂 to my už máme vybrané dlouho 😀 tak se opatruj a pak napiš 🙂 a děkuji za držení palečku 😉

akin
25. lis 2013

Ahoj holčiny,omlouvám se, že vstupuji do rozjeté diskuse,ale mám na vás (Apolinář navštěvující 😉 )dotaz. Nakukuji sem už dlouho, k Apolináři chodím cca 3 roky. Letos mám za sebou na jaře jedno neúspěšné IVF a teď na podzim druhé.To se povedlo, ale bohužel v 5 tt samovolný potrat ☹ Příští rok se chystám na poslední 3. IVF a po ET bych chtěla zůstat v klidu doma alespoň 2 týdny. Poraďte, mám zkoušet prosit o neschopenku nebo je to u Apoli marné? Četla jsem , že se tam na to moc netváří. Dovolenou mi tentokrát v tom termínu v práci nedají. Vím, že to není nemoc a že to ani nemá lékařské opodstatnění..Jsem ale hroznej nervák a prostě doufám, že by to mohlo vyjít, když budu těch pár dní v klidu doma. Při posledním pokusu jsem měla až do testování dovču. Jakmile jsem se vrátila do práce, začalo špinění a do týdne potrat ☹
Jinak držím palce snažilkám a potichu gratuluji všem čerstvým těhulkám tady 🙂

mufinka26
25. lis 2013

@akin mě psala neschopenku moje gyndařka u Apolináře ji nepíšou 😉

japro
25. lis 2013

@akin ahoj i já sem na tom byla stejně jako mufinka26 psala mě jí má gyndařka 😉

akin
25. lis 2013

Holky, dekuji za odpoved. Muj obvodni gyndar preferuje jine centrum ( kde sam pracuje 🙂 ), ale tak snad se necha uprosit a napise mi to. Hned v pristich dnech na nej nabehnu a vysonduju to. Dobrou 🙂

petrusejenc
26. lis 2013

@japro ahojky...zitra jedu na UTZ foliku a v patek iui,tak ze tento tyden se vse odehraje 😀

japro
26. lis 2013

@petrusejenc ahoj no paráda tak at se zadaří já mám v pátek 28DC 🙂 držím palečky tfuj tfuj tfuj 😉

sabatko
26. lis 2013

Ahoj kočky, objednala jsem nás s manželem na první konzultaci k Apolináři v lednu. Chodíme už rok do Iscaru, ale nějak jsme si "nesedli" či jak to říct. Nemůžu si vysloveně na nic stěžovat, ale jsou tam celkově takoví neakční, či jak to říct. Chtěli jsme nejdříve zkusit IUI (mám PCO, ale otěhotněla jsem přirozeně a pravidelně ovuluji a muž spermio na dolní hranici normy) a tak nám ho 3x udělali, ale stále by to nejraději dopracovali co nejrychleji k IVF, za co mají vyšší ceník, samozřejmě.... Klidně na IVF půjdu, o to nic, ale ráda bych konzultaci ještě někde jinde. Můžete mi prosím třeba doporučit ke komu jít raději, komu se pokud možno vyhnout, na co se připravit a tak? Díky moc a pokud mě vezmete mezi se, budu moc ráda 😉

petrusejenc
27. lis 2013

Tak info z Caru....vlevo dva folíky 17mm a vpravo také dva 18-19mm.Dnes večer Pregnyl a v pátek IUI...II.pokus.jooo a ještě před tím ve čtvrtek sexík povinný kvůli novému testu na protilátky v plodném hlenu...
@japro

japro
28. lis 2013

@petrusejenc no paráda tak si užijete pro dobro věci 😀 držím moc palečky na zítra tfuj tfuj tfuj :-*

petrusejenc
28. lis 2013

@japro děkuji to zase bude drama než se rozlouskne výsledek 🙄 🙄

japro
28. lis 2013

@petrusejenc jj to věřím Já mám zítra 28DC je mě tak jak když to mám dostat ale zatím nešpiním ..... no o víkend se to rozlouskne pak napíšu 🙂

petrusejenc
29. lis 2013

ahoj holky……info z Caru dělal mi to dr. Řežábek…říkal no paráda měla jste 3folíky vidím to velice nadějně!!! pak mi vzal odběr PTC…který vyšel suprově!!! HOLKY.. nemám protilátky na sperma jupííííí včera jsem měla krásný hlen kdykoliv jsem šla na wc táhlo se to ze mne. :mrgreen: :mrgreen: řekl, že 10mil spermií na dnešní IUI stačí a i to je dost na to, že byl večer sexík…když mi udělal tu inseminaci řekl…Paní J...... počítejte s možností dvojčat i trojčat vzhledem k těm folíkům. A já na to…no já myslela, že když se vyloupne jedno vajíčko ostatní folíky zaniknou.tak se tomu jen smál a říkal…no to by jsme nemohli dělat ani IVFka, kdyby v každé ženě zbylo jen jedno vajíčko. Chtěla jsem to zkusit s Utrošem…říká, ale vy jste měla 3folíky ty vám dodají tolika hormonu a ještě jste měla pregnyl…ale jestli ho chcete máte ho mít. Podle mě je to ve vašem případě zbytečné…­…tak co co na to říkáte? dobrý ne

japro
29. lis 2013

@petrusejenc hurááááá, jupíííí to jsou dobré zprávyčky 🙂 tak ted už jen tfuj tfuj tfuj držím moooooc palečky opatruj se 🙂

petrusejenc
30. lis 2013

@japro děkuji!!!!! 😎

petrusejenc
30. lis 2013

@japro tak už je víkend bude TT???? 😕 😅 😉

japro
1. pro 2013

ahoj holky tak jsem tu včera sem to rozdejchávala a uplně se bojím je to necelé dva roky co jsem to po 5tt dostala a neklaplo ..... snad to ted je ten pravej bojovník 🙂 jinak dnes jsem 30DC jo a ještě kdy se chodí k Apolináři na ultrazvuk? to bude zase doba co???

mooncaa
1. pro 2013

@japro Čárka je luxusní, držím palce dál.