CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

sasanka033
20. led 2014

@mufinka26 hele zlato, to oni asi ani takhle nevedi, proste se ti musi nekdo do toho bricha podivat no:/ ale nebude to treba, ponevadz ty uz jsi tehotna s dvojkama🙂

mufinka26
20. led 2014

@sasanka033 kočko kéž by si měla pravdu 😉

petulet
20. led 2014

@fori tak to ju. Nu uvidim,co mi tam řeknou a co nám doporučí- Me se právě dost vajíček prve oplodnilo přirozené. Tak ani isci nebudu chtít, když ti nebude nutné.

sasanka033
20. led 2014

@mufinka26 hele u nas doma treba mam pravdu dycky ja. zasadne. rozumis. 😀 no tak ted aby se to dalo aplikovat i tady a za par dni tady vystavujes galerii // 🙂

fori
20. led 2014

@petulet no to je jasné, když to jde normálně tak na co ICSI??

petulet
20. led 2014

@fori právě 🙂 . Jako já si priplatim rada,ale hlavně at to vyjde 🙂

petulet
20. led 2014

@fori Dnes jsem si koupila ten Nosifol. Docela jsem o něm četla chválu. 🙂

fori
20. led 2014

@petulet to neznám.co to je?

petulet
20. led 2014

@fori www.nosifol.cz nebo nosifol jen dat. Ma to napomoctk otěhotnění, je to jako doplněk stavy. Na netu to podrobně popisují. Prý to dopucuji i gynekologove

petulet
20. led 2014

@fori Třeba to zázrak nebude,se říkám si,ze pro to udelm vše,aby se to ivf povedlo. 🙂

fori
20. led 2014

takže jakoby vitamíny to jsou.... a jdeš na kolikáté IVF?

petulet
20. led 2014

@fori ano to jsou vitaminky. Já mám poslední pokus. Jako z1 ivf mam 4 lety ho chlapecka. A chtelinbyhom k němu sourozence.

kvetinka84
22. led 2014

Ahoj holky, po delší době jsem sem nakoukla. Zrovna se chystám objednat do CARu. Chci se zeptat na ten nosifol. Jaký je rozdíl mezi třeba Nosifolem a Femibionem?

kvetinka84
22. led 2014

@mufinka26
@fori No ty srůsty se tam udělají po jakémkoli chirurgickém zákroku nebo po prodělaném zánětu v dutině břišní. Myslím, že to má na svědomí císařský řez.

@mufinka26 Myslím, že nemusíš mít vůbec strach, že bys o vaječník přišla jen kvůli srůstům. Já měla několikrát cystu na vaječnících a byla 4x na laparskopii a o vaječník jsem nepřišla.
@mufinka26 a proč ten druhý vaječník nefujguje?

mufinka26
23. led 2014

@kvetinka84 tot otázka, proč nefunguje, já je mám oba strašně vysoko a ten jeden prý zaniká, ani nereagoval na hormony, no já se spíš bojim, jak je srostlý k tomu tlustýmu střevu, taky aby jim to šlo oddělat ☹ ale taky trošičku doufám, že laparka nebude třeba, víš taková ta malá dušička naděje

mufinka26
23. led 2014

@kvetinka84 ten nosifol je doplněk stravy, hodně pomáhá k ovulaci 😉 Femibion jsou klasické vitamíny 😉

petulet
23. led 2014

@mufinka26 držím moc palečky, aby nebyla třeba laparka. A jak jinak je? 🙂

petulet
23. led 2014

@kvetinka84 já teď užívám nosifol 4. den. Má to pomoci na ovulku,kterou já nemám. Zatím ani nic pociťovat nemohu,když to beru krátce. Nu,ale uvidím časem. Někdo to chválí, někdo ne. Ale zase si říkám zkusit se má vše 🙂

sasanka033
23. led 2014

@mufinka26 a jak ti je?

fori
23. led 2014

@kvetinka84 a za jak dlouho se ty srůsty po císaři můžou udělat? no vlastně asi brzo když je
@mufinka26 má..a je taky po císaři...no jsem zvědavá co řeknou v létě mě 😉 😉

mufinka26
23. led 2014

@petulet
@sasanka033 dneska mi je už líp, ohodně líp, včera sem byla u pediatra, kvůli šílený bolesti v krku, no angína jak blázen, dal mi ATB a ty zabrala. Dostala sem nějaké co můžou těhotné, že jsou šetrnější, kdyby to vyšlo 😉 Jinak dneska jsem 9DPO a testovavat budu tak za 4-5 dní, ikdyž manžel mi dneska nakoupil dvě krabičky těhotenských testů, tak jestli nebudu testovat dřív 😀 Břicho nebolí, jen občas sem tam píchne, tak uvidíme co z toho bude 😉

mufinka26
23. led 2014

@fori hele, já sem byla loni na tý kyretáži, takže sem to mohla mít už z toho 😉

fori
23. led 2014

@mufinka26 jeeežiš.....to mi nějak úplně vypadlo že jsi na tom byla ...... a když si tam volala ted poprvé...za jak dlouho tě vzali...čekala jsi na tu první konzultaci zase dlouho nebo tě vzali dříve když už jsi tam na IVF byla?

mufinka26
23. led 2014

@fori sestřička mě htěla objednat hned na příští týden, tak sem jí musela zabrzdit, že se nám to hodí spíš za čtrnáct dní 😉 Takže jakmile tam jdeš už podruhé, je to o dost rychlejší 😉

fori
23. led 2014

@mufinka26 no já musím stejně nejdřív k Malíčkové na imuno....té napíšu na konci února.... a do caru chci jít až po dovolené...a když mám za sebou IVF a navíc ISCI nebudou mě doufám znova nutit do IUI....vlastně bych měla začít stimulovat hned následující cyklus že? když budu v pořádku

mufinka26
23. led 2014

@fori měla by si jít jak já rovnou do IVF 😉

fori
23. led 2014

@mufinka26 no to já chci... na IUI jim prdím.... ale jestli jsi začala stimulovat hned ten další měsíc po 1 návštěvě tam... jestli to nějak neprodlužovali...?

mufinka26
23. led 2014

@fori neprodlužovali, hned sem si z první návštěvy odnesla hormony a rozpis, musela e poslat žádost na pojišťovnu a mohla sem začít 😉

fori
23. led 2014

@mufinka26 no neke 🙂 🙂 🙂 🙂 to je super.... 🙂 🙂 🙂 🙂

petulet
24. led 2014

@mufinka26 tak brzké uzdravení a a držím palce na testování,aby byly //. 🙂