CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

fachy
15. črc 2016

@nita1984 to vůbec nevadí, když je folikul na straně neprůchodného vejcovodu, ten druhý (schopný) si pro něj sáhne. Já nevím, jak je to možné, ale já vždy otěhotněla pouze na straně neprůchodného vejcovodu 🙂

nita1984
15. črc 2016

@fachy fakt? No, nvím, lékaři sami řekli, že měsíc, kdy j folikul na neprůchodném vejdovodu je ztracený...

babeta1
19. črc 2016

Neměl jste někdo problém s imuno?

katgatoo
21. črc 2016

@babeta1 jojo, mám. Já teda ani neovuluju, ale imunologie taky špatná. Nedali mi kortikoidy, ale nějaký Pentomer na léčbu nedokrvených končetin a mozku. Prý jen tak bokem zjistili, že potlačuje imunitu.

babeta1
21. črc 2016

@katgatoo tak to je taky "hezký".. Já zatím jen vím, že výsledky nejsou ok a jsem objednaná..

lorakv
21. črc 2016

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli některá z vás nemáte zkušenosti s CAR u Apolináře s porovnáním Gennet nebo třeba Iscare? Jaké jsou objednací lhůty? Je výrazný rozdíl v cenách - myslím doplatky i na začátku při hrazení pojišťovnou. Moc děkuji a přeji fajn den!

renci83
29. črc 2016

Ahoj holky nebyli jste některá u Apolináře na darovaných vajíčkách.?

danuskajjj
29. črc 2016

@babeta1 Chodím k Apolináři od června, před tím několik let v Podolí. Po dvou návštěvách jsem se dozvěděla více a udělali více vyšetření, než za celá ta léta v Podolí, tak mám zase novou naději. V úterý jdu na imunologii, něco z krve našli, tak se to asi bude řešit dá s primářkou imuna. Tak snad se vše vyřeší, zaléčí a pak konečně se dočkáme miminka. Kdy jdeš ty na imuno?

babeta1
30. črc 2016

@danuskajjj Já jdu za týden tak uvidíme, snad nenašli nic neřešitelného 😁 Držím palce!

fachy
30. črc 2016

@nita1984 Tak mě několik doktorů řeklo, že si pro vajíčko šáhne ten druhý, a jak už jsem psala, tak já vždy otěhotněla na té "handicapované" straně.

babeta1
2. srp 2016

@danuskajjj Tak jak jsi dnes dopadla?

danuskajjj
2. srp 2016

@babeta1 Tak jdu zítra na krev a na další rozbory. Mám silné autoimunitní onemocnění, teď se musí zjistit, co a z čeho. Tak jsem zvědavá, za 10 dní budou výsledky.

babeta1
2. srp 2016

@danuskajjj :( tak to mě mrzí! Ale hlavně, že se na to přišlo a budou to moct léčit!🙂

danuskajjj
2. srp 2016

@babeta1 To si říkám taky. V Podolí za tu dobu nikdo nic neřešil, čas letěl...ach jo. Tak snad se to už někam pohne. Tak teď je řada na tobě, ať je to dobré.

babeta1
3. srp 2016

@danuskajjj Já tedy měla aspoň v tomto štěstí, šla jsem rovnou k Apolináři, chodím od května.. Na imuno mě poslala až druhá doktorka, ale hlavně že tak! Držím palce ať jsi brzy ok a nejsou jiné překážky😉

babeta1
9. srp 2016

Tak mám moc vysoké hodnoty NK buněk, nasazeny kortikoidy :(

petapal
10. srp 2016

Ahojky já jedu teď v pátek k apolinari mám 10DC pro léky je to poslední pokus je mi 38let snad to vyjde

suzettew
14. srp 2016

Ahoj holky, já jdu v úterý a jsem zvědavá, co nám řeknou.. jsme po jednom neúspěšném umělém - všech 11 vajíček špatný vývoj, tak jsme ani nezaváděli.. teď byla pauza, byli jsme na genetice, mám jen něco malého na 9. chromozomu, ale prý jsou tak 2%, že by to mělo vliv na otěhotnění a už vůbec ne, že by kvůli tomu byl takový špatný vývoj vajíček.. nevím, zvažuji, jestli nepřejít, ve středu jdu i do Gennetu, abych porovnala názory.. dva roky ničeho mi dali zabrat.. už chci posun:(

babeta1
14. srp 2016

@suzettew Na co jdeš v úterý? Konzultace?

suzettew
14. srp 2016

@babeta1 jojo, na další konzultaci.. teď byla pár měsíců pauza.. od dubna.. a začínáme na novo..

babeta1
15. srp 2016

@suzettew tak držím palce ať něco vymyslíte a brzy to klapne! 🙂 Jinak já mám zkušenost jen s Apolinářem, Gennet nemohu posoudit.. Osobně jsem tedy s Apolinářem spokojená, ale za konzultaci jinde asi nic nedáš..

babeta1
30. srp 2016

Ahoj holky, tak co nového u vás..? Nějaké dobré zprávy? 😊

suzettew
30. srp 2016

ahoj, Teď jsem přešla do jiného centra - Gennetu, začala nanovo všechna vyšetení. U Apo mi z poslechu řekli, že mám asi téměř neprůchozí vejcovody. Tady chtějí nejdřív zkusit IUI - jdeme v pátek. Nemáte někdo zkušenost na kolik je poslechová průchodnost důvěryhodná? Nebo nejste někdo s podobným příběhem.. Chtěla bych mít zase alespoň malou naději. Děkuji..
@babeta1

babeta1
30. srp 2016

@suzettew ahoj, já u Apo taky absolvovala kontrolu průchodnosti jen poslechem a údajně snad ok takže nemůžu posoudit:/ ale co jsem se dočetla tak to úplně spolehlivá metoda není tak nezoufej😉 Jaký máš pocit z Gennetu?

enneh
30. srp 2016

ahoj holky, tak jsem po třech měsících neuvěřitelně zklamaná z Apolináře, prošli jsme jsme v červnu prvním IUI a včera jsme měli jít na druhé. Doktorka ve čtvrtek pěla ody na to, jak vyzkoušíme přirozeně bez hormonů alespon 4IUI a pak když tak s hormony další dvě. Jsme moc rádi, že takto přistupují,pomalu, že nás neženou do IVF. A včera jsem přišla na sálek na druhé IUI a tam rozvalený v křesle pan chytrý Řežábek, že je naprosto zbytečné se pouštět do dalšího IUI, když je úplně jasné, že to stejně nevyjde, k vložení manželova vzorku jsem ho vyloženě musela dokopat a znovu se prý máme ozvat až si ROZMYSLÍME to IVF, hodil mi tři papíry ať si o tom něco přečteme a zdar... no já vystresovaná a ubrečená volala manželovi, jak se ke mně choval doktor,ten výbuch vzteku a zřejmě taky přecházíme do Gennetu...jsem z Apolináře teď hrozně zklamaná a moc doufám, že nám tohle druhé IUI vyšlo ☹

babeta1
30. srp 2016

@enneh ahoj enneh, tak to mě moc mrzí:( U něj já nikdy nebyla, ale kamarádka ho chválila - přitom má za sebou dvě neúspěšné IVF s ním a IUI jí taky snad říkal, že je nesmysl.. Já teď chodím ke Gáborové a ta mi přijde fajn - teď nestíhali a chtěli mě šoupnout k nějakému doktorovi (jméno neřekli) tak jsem řekla, že raději počkám na ní - přesně než slyšet zase jiný názor jiného doktora.. Myslím ale, že vám to vyšlo, když to on takhle odsoudil předem k neúspěchu!;) Moc moc držím palce!! Já myslela, že taky půjdeme na IUI a opět odloženo tak čekám, jestli se nezadařilo normálně, dostala jsem jen Pregnyl. Na příští cyklus mám nasadit Clostil ať je větší úroda - přitom jednou 4 foliky a jednou 3 - a to jim zase bylo na IUI moc, aby se v tom někdo vyznal..

katahof
24. únor 2017

Ahoj,je tu někdo po několika neúspěšných ivf kdo hned nasadil Citalec? Jen me zajímají první stavy,protože i a po první tabletce hrůza,návaly,pocení a tak nevím jestli je to tím,že jsem ještě plná hormonů nebo jen reakce,která je normální a odezní. Díky

maice
22. dub 2018

Holky nechci tvorit novou diskuzi,prosim je nutne mit do Caru v Apolinari doporuceni od sveho dr??? Nebo staci zavolat a objednat se???

babeta1
22. dub 2018

@maice Ja doporuceni mela, ale co si pamatuji tak nebylo vylozene nutne (2 roky zpet).

maice
22. dub 2018

@babeta1 Dekuji