CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

len
31. led 2009

Sar, obávám se, že se čtyřma folikulama asi HSS čekat nemůžeš... Už mě nekontrolovali, každopádně kdybych měla jakékoli potíže, které by s HSS mohly být spojovány, tak bych měla urychleně dorazit...

saralinda
autor
31. led 2009

Len, vím, že můj případ to rozkodně není. Mě HSS opravdu nehrozí.

tulipanekps
31. led 2009
len
31. led 2009

Ach jo...

aknyt
31. led 2009

to je ten původní, ten inzerát, ne?

Sar, oni upozorňují na příznaky OHHS a kdyby se objevily, tak máme hned přijet. Poprvé mě upozorňovali po OPU, při ET a pak se mě ptali i při dalších, jak jsem to snášela...

len
31. led 2009

Není, ten první se jmenoval přímo poradna pro neplodnost. To by mě zajímalo, jestli nás tu Kafi čte 😒

aknyt
31. led 2009

já když na to kliknu, tak se mi zobrazí ten z 18.1. s nadpisem poradna pro neplodnost... Co je tam teď? Asi jí spíš volali z CARu, tak to případně líp maskuje...

len
31. led 2009

Aha, vida... Každopádně ten původní byl adminama smazán. Jdu tenhle zase napráskat Zirafce 😀

aknyt
31. led 2009

Co je tam tedy teď? Jakto, že se mi zobrazuje ten původní? Ještě se zobrazuje jiný, ten s plaváním pro kojence...

len
31. led 2009

Ale to samý, jenomže jak je to přímej odkaz, zobrazilo se mi to v jiným formátu 😉 Ale jsem si 100% jistá, že ten původní admini smázli 🙂

aknyt
31. led 2009

ale jak je možné, že to má ten původní datum?

len
31. led 2009

No tak to už je fakt divný... Možná to stopli a pak zase povolili?

aknyt
31. led 2009

Já ti nevím, ale mně se to zobrazovalo celou dobu - nechala jsem to v jednom Firefoxovém okně a při obnovení relace to tam bylo...

saralinda
autor
31. led 2009

Je to divný. Už jenom ta cena -1000Kč bez jakékoli jednotky (z aradu, hodinu?,??). Neměla tam dříve napsáno sestra od Apolináře, nebo to psala v diskuzi?

aknyt
31. led 2009

sar, to psala v diskuzi, že je od Apolináře...

tulipanekps
1. únor 2009

čauky, brý ránko 🙂 tak jak se tady mají všechny píchačky a těhulky a čekačky 😀

nitenka
1. únor 2009

ahoj tuli ☹ jak je so bříško? zdravím všechny holky 🙂

nitenka
1. únor 2009

Aknyt a holky prosím netušíte když ket byl 20,1 5 dení morulky a na ultrazvuk jdu 10,2 zda je šance vidět už srdíčko/a? jaždym dnem jsem víc a víc nervozní 🙂 😉

ola69
1. únor 2009

Ahoj snažilky nějak jsem se nedostala na net. Já jsem začala od 2 dne menstruace s Puregon od 8 dne Orgalutan, 12 den na odběr 15 den na transfer. Od 17 dne Utrogestan a po dalších 17 dnech byl test pozitivní.
Nejhorší bylo to čekání na UZ. Obdivuju holky které to absolvují potřetí, počtvrté. Při odběru se mnou byla jedna která to absolvovala popáté. To já bych se asi zbláznila. Ale co mě potěšilo je kamarádka která si říkala že zkoušet to kolem 40 let je nesmysl a když jsem jí ukázala první fotky běžela k Apolináři a začíná v pondělí. Dala jsem jí kontakt na tyhle stránky. Snad jí to pomůže udržet duševní zdraví jako mě.

nitenka
1. únor 2009

ahojky OLA69 čtu to správně že jsi už manina 🙂 tak gratuluju... už jsi byla na Ultazvuku? jak jsi dopadla? nevím přesně zda dobře chápu že jsi těhulka? byla už vidět srdíčka?

ola69
1. únor 2009

Jo a ještě něco. Asi si budete myslet že nejsem normální ale chodila jsem a chodím k léčitelce a nevím jestli je to jen psychika ale pomáhá to. Má velkou úspešnost a je z Prahy tak kdyby některá z vás chtěla dám vám kontakt. Začala jsem k ní chodit po operaci ( brali mi vejcovody ) a já chtěla aby se to dobře hojilo. Prostě mi pomohla dát tělo do pohody a říkala jsem si že se musí zkusit všechno.

nitenka
1. únor 2009

Olo máš pracdu já jsem 12 den po KET na testíku mám // takže jsem štastná jako blech,ale to čekání na ultrazvuk ,krev a vůbec tu větu jste těhotná je fakt stejné jak čekat na testík..jsou to nervičky... už aby to uteklo

larri
1. únor 2009

Dobre ranko,mate pravdu,ze ty leky jsou od zen po prechodu.Ja slysela,ze od jeptisek.Tak mi to aspon rekla kamaradka,ktera si kvuli tomu vzala pera.Tak ji to rekli v Podoli.

Ja jsem tak zvedava na zitrejsi ultrazvuk.Tuli,hned si musime napsat,jak nam rostou.

Ola,to neznamene,ze kdyz chodis k lecitelce,tak nejsi normalni.Je lecitelka,ktera o tom vi prd a snazi se na tom vydelat a lecitelka,ktera opravdu pomuze.Vim,o cem mluvim.Zemrel mi otec na rakovinu a diky lecitelce byl po psychicke strance v pohode a zemrel sice v nemocnici,ale kdyz sel spat,uz se neprobudil.Ale reknu vam,ze nebyl den,kdy by rekl,ze to vzdava.A to je ze vseho nejdulezitejsi.

ola69
1. únor 2009

Neboj se nic a hlavně se nenervuj. Bude to super. Hlavně ti pomůže vidět první obrázek. Nechtějí to dávat a stejně je to jen malá tmavá skvrna ale..... Já to měla i s překvapením. Dali mi tam 2 embrya s tím že napoprvé to asi neklapne a jsem stará - 39. A byli a jsou tam 2. Už jsou "velký" mají 3cm a dokonce jsme slyšeli srdíčka. Asi se dají i vidět ale ani já a ani vystresovaný otec ( nějak se hroutí že jsou 2 najednou ) jsme srdíčka neviděli. Já nosila těhotenský test měsíc v kabelce a tak 20x denně jsem se na něj koukala abych se ujistila že to klaplo.

nitenka
1. únor 2009

holky jsem zvědavá jake budou ultrazvuky jdu zítra do práce,ale hned jak dorazim tak na vás kouknu..moc moc držim palce at je vajíček hodně a hlavně at jsou hezký a veliiikánský 🙂

nitenka
1. únor 2009

olo díky.. a ve kterém týdnu jsou srdíška slyšet mám šanci? budu 10,2 21den po ket + 5 dení morulky...

nitenka
1. únor 2009

holky jdu vařit stavím se odpoledne... moc na vás myslím hlavně hodně pijet at je vše ok... a usmívat a usmívat

ola69
1. únor 2009

Pro Nitenku - srdíčka jsem slyšela v 9 týdnu ale mělo by to být slyšet už v 8. Mě vyšlo vyšetření na 9.
Neporadíte mi některá co s bolením hlavy ? Hodně piju a migrénu jsem nikdy neměla a prášky nesmím.

len
1. únor 2009

Nit, jestli dobře počítám, embryjkům bude 26 dní, tj. 5+5 tt, nooo, možná už by srdíčko(a) být vidět mohlo(a), ale jestli nebude, vůbec nic se neděje. Já měla v 5+3 vidět jenom dutinku a tvářili se, že je všecko v naprostém pořádku. Průšvih byl až když tam byla tatéž dutinka i za 14 dní 😒

len
1. únor 2009

Jo a jinak jsem si diagnostikovala, že asi těhu nejsem 😀 Když jsem byla těhu, tak jsem střílela naprosto zázračně, kdežto dneska mi to ale ani trochu nešlo 😀