CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

tulipanekps
2. únor 2009

super, holky, dnešek zatím vypadá pozitivně, teď ještě larri, jak dopadla, měla rande s mudrem nebo mudrou v 9:15... a pak ještě letím já ve čtvrt na 5...

zubajda
2. únor 2009

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli dělají u Apoli IUI i o víkendu???? díky

tulipanekps
2. únor 2009

ahoj zubajdo, já mám zkušenosti jen s ivf... tak neporadím.

len
2. únor 2009

Zubajdo, určitě, já byla jednou v sobotu 🙂

lenickan
2. únor 2009

no jim se ze mne zatím nepodařilo dostat vejce... a nemám z toho děs spíš manžel to odmítá z morálních důvodů... jelikož se mu nelíbí že se oplodní více a využije méně embrií

tulipanekps
2. únor 2009

saralinda dneska vegetí a zítra se chystá na opu, to to uteklo... držím palce, moc. 😉

tulipanekps
2. únor 2009

holky, já si tady tak medituju sama pro sebe, pokud by mi dělali opu ve středu nebo ve čtvrtek, tak transfer asi až v pondělí, co? 😖 😖 😖 jsem z toho na nervy. minule jsem měla opu v úterý a transfer v pátek a teď mi to asi vyjde tak blbě... chjo... 😢

tulipanekps
2. únor 2009

vlastně nemedituju, depkuju se tady... a vlastně ani nemám zatím proč... jetli mi dneska píchnou pregnyl, bude opu ve středu, tak to et asi v pátek nebude... teda nevím... a co zbyde do pondělí??? chjo...

tulipanekps
2. únor 2009

lenicka, tak ty co zbydou budou v záloze pro sourozence, ne? 😉

zubajda
2. únor 2009

len.. díky.... mně to totiž asi bude vycházet teď na víkend... 🙂

len
2. únor 2009

Nooo, kdyby byla opu ve středu, tak transfer klidně v pátek nebo sobotu... Já měla opu v pondělí a transfer ve středu 🙂

tulipanekps
2. únor 2009

len, dík, tak se nechám překvapit, jen bych nerada aby mi mezitím v mističce stávkovali... a nezbylo nic. ale to necháme koňovi...

tulipanekps
2. únor 2009

já právě měla úterý a pátek, tak mi to vycházelo na víkend a obávala jsem se, že v sobotu netransferují...
😖

aknyt
2. únor 2009

tuli, když jsem měla OPU ve středu, tak byl ET v pátek. Akorát zbývající embryjka nechali dopondělí abyla všechny KO.

tulipanekps
2. únor 2009

sar, aknyt, teď tady čtu o fostimonu a puregonu, taky jsem si říkala, že si budu píchat hormon z žen... 😒 ale co, hlavně, že to funguje.. teda doufám. 😎

len
2. únor 2009

Jo, já měla opu v pondělí, ve středu transfer dvou a zbytek nechali prý do pátku-soboty, že když se budou dobře vyvíjet, tak je zamrazí. Bohužel to ve čtvrtek vzdala 😒

tulipanekps
2. únor 2009

aknyt, to je právě vono z čeho jsem tady v pr....

tulipanekps
2. únor 2009

tak se nechám překvapit, protože kdyby bylo opu ve čtvrtek, tak co, čekat do pondělí, to mě mrdne... pardón...

aknyt
2. únor 2009

sakryš, dneska píšu jako čuně ☹
Dostala jsem vynadáno za předchůdce v práci, že mu nesedí čísla dokumentů, prostě šťourové.
Teď čekám, co se dovím od manži...

tulipanekps
2. únor 2009

držíš palce, co, aknyt... nějaký čísla, to je nepodstatný teď... viď?

tulipanekps
2. únor 2009

ola, sice opožděně, ale gratulace veliká 🙂

tulipanekps
2. únor 2009

tak co larri, ještě se nevrátila, aby poreferovala, co?

len
2. únor 2009

Aknyt, to nic není, já dostala nařízeno vynadat podřízené za chybu, kterou udělala její předchůdkyně 😀

tulipanekps
2. únor 2009

holky, to jsou akce, chjo, ale nadřízený je halt nadřízený... 😖

aknyt
2. únor 2009

len, jenže mě sprdli podřízení 😀

len
2. únor 2009

Jsem to odkývala, ale kolegyni za to nenadávám, nebojte 😉

tulipanekps
2. únor 2009

aknyt, tak to je na facku... 😠

len
2. únor 2009

Aknyt, tak to už je fakt vrchol 😀

nitenka
2. únor 2009

tuli tak už jsem byla na kvi tady na středisku kolem 14/15 hodky budou výsledky... tuli potolika testíkách s / se nediv že nemůžu odoloat vidět ten zárzak..počkej až budeš mít ty // budeš stejná 🙂

nitenka
2. únor 2009

tuli to utíká co 🙂 moc na tebe myslím 🙂