CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

ola69
2. únor 2009

Jo nevím jestli je to pozivním myšlením ale po odběru jsem zblblá z narkozy všemu personálu nabízela at se přijedou projet na koni. Je mu chudinkovi 22 a už na něm nejezdíme ale třeba si mimina řekli že nejsem lakomá tak že jim u mě bude dobře.

nitenka
2. únor 2009

😀

tulipanekps
2. únor 2009

nitěnko, ty si prdloušek... a už si byla v mekáči? 😎

nitenka
2. únor 2009

olo kdy jsi viděla na ultrazvuku srdíčká já jdu 10,2 a 20,1 jsem byla na transféru + 5 dní mám šanci ho vidět asi je ještě brzo

tulipanekps
2. únor 2009

holky, už jste si koupily žvejku pedro? já dneska a je teda celkem bez chuti, není to to staré dobré pedro, škoda... 😒

nitenka
2. únor 2009

tili já jsem po rozvodu tam začala snídaní a končila pytlíkem od strejdy doma večeří... a už ho nechci vidět já nevím co mě to napadlo slíbit to emryjkům,ale zabralo to 🙂

tulipanekps
2. únor 2009

ola, já po narkóze chtěla panáka tullamorky...

tulipanekps
2. únor 2009

nit 😀 😀 😀 tak se budeš muset překonat... 😀 😀 😀 já zase miluju kfc a čekám, kdy se mi přejí, zatím vítězím já 😀 😀 😀

saralinda
autor
2. únor 2009

Holky, tak jsem koukla na spolužáky a gympláckejch stránkách píše spolužačka o prvních pohybech mimča a na stránkách vejšky píše spolužačka (která tam nenapsala za 2,5 roku, co jsme po škole ani řádku), že se jí narodilo mimčo. Ale přeju jim to. To jo. Ale sobě a vám taky.

nitenka
2. únor 2009

já zase chtěla furt nikam odejít tak mě ta mladá doktorka musela držet vedla jsem sní monolog.. prý mi říkala že musím ležet že spadnu a já nato že aspon bude sranda ...chudák pak se smála když zamnou byla..prý jsem jim furt říkala že tam není sranda a že chci odejít...

tulipanekps
2. únor 2009

sara, to je jako naschvál, ale co ty víš, co budeš psát za 2 měsíce ty????? 😎

ola69
2. únor 2009

Já byla 38 dní od transferu a to tam byla u obou na 100% ale jedno viděli už 26 dní po transferu. Já nerozpoznala dodnes ani jedno 🙂 ale jsou slyšet.

nitenka
2. únor 2009

holky musím končit... miláček dorazí zachvilku a tady bouchla bomba 🙂 tak jdu čančat a chystat se na návrat pána tvorstva 🙂

tulipanekps
2. únor 2009

takový blbosti člověk po narkóze dělá... to je legrační a nakonec si to ani nepamatuješ, co?

nitenka
2. únor 2009

vubec si nepamatuju nic..říkaly mi to holky na pokoji

tulipanekps
2. únor 2009

nitěnko, tak to jdi a hlavně nezapomeň načančat nový testy 😀

nitenka
2. únor 2009

možná mě tu něktará po tom výstupu pozná protože jsem tam pobavila všechny

nitenka
2. únor 2009

tuli to si piš že ráno čuram na paírek za ty roky si ten pohled užiju .. dosyta 😎 😀

tulipanekps
2. únor 2009

olo, byly to nervy a zase budou. já ty fotky z utz taky pořádně neumím rozluštit, ale když mi to někdo ukáže a vysvětlí, tak jo... 😉

tulipanekps
2. únor 2009

nit 😀 tak hezky pána tvorstva uvítej a pěkný večer 🙂 a ráno už čurat na papírek nemusíš, ne? nebo stejně budeš?

nitenka
2. únor 2009

tak papa všem a nazítra držím palečky ... a budu tu číhat na zprávičky ..dobrou noc.... znáte ten vtip jak potká žížala žížalu a žížala se ptá žížali tak co kde máš starýho? ale chlapa ho vytáhli na ryby 🙂))))))) 😀 tak dobrou noc a hezké sny

nitenka
2. únor 2009

jasně žebudu..... už se nemůžu dočkat že uvidím // ale asi naposled jako tečku 🙂))) ne vlastě doktorka říkala že 15 den mám dělat test takže musím i pozítří .-))))))))))) tak papapa 😵

saralinda
autor
2. únor 2009

JKdyž jsem se probrala po narkóze,tak jsme jako první uviděla sestřičku - mladou, blonďatou - tak jsem jí říkala, že je jako anděl 🙂

nitenka
2. únor 2009

holky tak pádíííííím pa pokud dorazíš Aknyt 😀 😉 tak už tu nebudu ale posílám ti pusu a dobrou noc 🙂

tulipanekps
2. únor 2009

sari, to je taky zvláštní reakce, tak schválně, co budeš vyvádět zítra 😀

aknyt
2. únor 2009

Tuli, neboj, ony se ty folíky schovávají... téměř vždy jsem jich měla víc, než jsem okoukala z papírů. Jen minule to Jarošová stopla na UZ tak hezky, že jsem si to stihla spočítat sama a bylo to úplně přesné. A kvantita nechodí vždy spolu s kvalitou - z 23 folíků (poprvé) jsem měla jen 6 embryjek a zbyla 2 na ET, zbytek KO.
budu na tebe pozítří myslet!!!

A Sar, na tebe už zítra, ať máte OPU v pohodě a vytěží se maximum!!!

Zítra začínám stimulovat, dnes dorazila rudoška, takže jsem na svůj první krátký protokol moc zvědavá.

saralinda
autor
2. únor 2009

aknyt, takže to vyšlo super. Další stimulantka Apolenka. Přebíráš štafetu.

aknyt
2. únor 2009

Díky, už se začínám bát 😀 je to něco jiného, než jsem měla, takže nevím, co čekat... ale aspoň se něco bude dít - show must go on 😉

aknyt
2. únor 2009

Jen doufám, že si nebudu rvát vlasy, že jsem ten krátký protokol chtěla - kdybych z průměrné nosnice spadla na nenosnici 😉

saralinda
autor
2. únor 2009

Toho bych se nebála. Kvalitní nosnice zůstane kvalitní nosnicí 🙂