CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
4. únor 2009

Len, ty máš, koukám, samé "pěkné" záležitosti ☹
Já vždy vyměknu a koupím nové balení a pak máme doma načaté 3 krabičky. A nebo nekoupím, manža je vybere a když je potřebuju, tak najdu prázdnou krabičku 😀

len
4. únor 2009

Nojo, když my jsme takoví ti - prášek, až když pomalu umírám 😉 Takže já si vezmu 1-2 při MS a manžel pět do roka na bolení hlavy, nám ta třicítka vystačí na roky 😀 Místo toho se tu teď dopuju melounovýma Orbit bombónama 😉

tulipanekps
4. únor 2009

len, životnost brufenů je většinou delší, než doba, co vydrží doma, já bych se nemučila...

len
4. únor 2009

No, ty tři hoďky to přežiju o mátovém čaji a doma už buďto bude líp nebo po něm sáhnu, takovej masochista zase nejsem 😉

len
4. únor 2009

Akorát jsem před dvěma rokama na Island omylem nakoupila snad padesátku endiaronů, no a světe div se, od tý doby nebyl průjem, takže ty propadnou kompletně 😉 Kdyby měl někdo zájem... Nebo mám taky megabalení Kinedrilů a Travelgum, když jsem si ještě myslela, že třeba budu mít mořskou nemoc 😉

tulipanekps
4. únor 2009

tak u nás brufen nepřežije moc... já sním na ms první den tak 6-8 čtyřstovek, druhý den tak 2-3... manža ho bere občas taky, tak u nás se teda nezkazí 😉

len
4. únor 2009

Já mám nějak kliku, že ty nejhorší bolesti mám tak den-dva a ještě ne vždycky, takže jak jsem s nima ještě nezkažená, stačí mi jeden a na půl dne je klid a ještě se mi po tom motá hlava...

aknyt
4. únor 2009

U nás je to nárazové - někdy vydrží hodně dlouho a někdy měsíc. Ale máme doma hlavně dvoustovky.

len
4. únor 2009

Mimochodem, četly jste si někdy příbalový leták k Ibalginu? Člověk to vezme na bolení hlavy a jako vedlejší účinky jsou bolest hlavy a perforace střev k tomu 😀

aknyt
4. únor 2009

Opravdu? Tak to je dobře, že jsem to nečetla 😀

nitenka
4. únor 2009

ttuli ty jsi mě dobře odhadla asi jsi zjistila,že vPraze už nejsou těhotenské testy že ?..koukni do alba jsou všechny u mě 🙂 😀

len
4. únor 2009

Já se zrovna koukala, ty jsi teda testovač 😀 Je to mázlý, ale stejně je to moc pěkně vidět, paráda, gratuluju 🙂

aknyt
4. únor 2009

Nitenko, máš moc pěkné testíky 🙂 Tak vás opatruj 😉

nitenka
4. únor 2009

ONO MI TO LÍP NEŠLO NAFOTIT NEVIM PROČ 🙂

aknyt
4. únor 2009

My to chápeme, klepou se ti ručičky od radosti 😉

nitenka
4. únor 2009

ach jo pardon zase se po to přetuklo já nevím co blbnu omluva za velká písmenka už po třetí tak snad už nebudu zlobit 🙂 díky ☹

tulipanekps
4. únor 2009

jééé, mě zmizela odpověď... jí tady hledám...

tulipanekps
4. únor 2009

jinak těhu testy zatím nesháním... ale album jsem ti sčíhla 😉

je mi blivno z toho zítřka, jsem na nervy, chjo. teď jsem snědla nějakej hnusnej párek, tak asi i z toho... 😖

len
4. únor 2009

Tuli, klid, to bude dobrý, budeš ještě překvapená, kolik se jich tam bude schovávat 😉 Mně říkali 8-9 a odsáli jich pak 12 🙂 A realisticky - teď už bude jenom hůř a hůř a hůř 😀 Teď se klepeš, jak to dopadne, pak se budeš klepat, jestli se dobře dělí, no a potom, jestli se jim u tebe líbí, pak jestli dobře prosperují, pak jak zvládneš porod, jestli budou zdravý a pak ve škole chytrý a neudělaj nějaký průšvih... Prostě se ženeš do jednoho velkýho strachu, tak zavři oči, zatni zuby a za 14 dní budeš mít album jak Nitenka 🙂

ola69
4. únor 2009

Trocha inspirace pro snažilky. Byli jsme na UZ na v 11+5 týdnu mají bobánci 6cm každý. Což překvapilo i doktora 😲 Mám to naštudované a měli by mít tak 4-5cm. Takže po IVF a ještě dvojčátka a tabulky jsou jim jedno rostou jak z vody. Nítěnko těš se 🙂

aknyt
4. únor 2009

Tuli, budu na tebe zítra myslet!!! Uvidíš, že jich bude víc, než čekáš.

larri
4. únor 2009

tuli,drzim pesti a zahrej mi tam postylku na patek.Zitra mam volno,tak az ti bude lip,dej vedet.Budu na tebe myslet hned,jak se vzbudim. 😉

nitenka
4. únor 2009

olo tak gratuluju to je fakt nádhera 🙂 já se těším strašně,ale i se boji 🙂 ale to je normální...

saralinda
autor
4. únor 2009

Holky, dneska vůbec nestíhám, tak píšu až teď a snad vás postupně dočtu.
Výsledek je takový, že ani jedno vajíčko nedozrálo natolik, aby se oplodnilo a přežilo. Takže naděje protentokrát umřela, ale nevzdáváme se a jdeme dál.

tulipanekps
4. únor 2009

tak se hlásím, prase jedno nenažraný, milka padla - celá...

saralinda
autor
4. únor 2009

Tuli, zítra budu držet pěstičky. Vůbec se neboj, je to vpohodě. Nebolí to. A ty jsi dobrá nosnice.

tulipanekps
4. únor 2009

děkuju moc za palečky, zítra na vás budu myslet.

tulipanekps
4. únor 2009

sari, já tě strašně obdivuju, jak jsi statečná. je mi to líto, že ti to nedopadlo, ale tys takový optimista a nasměrovaná dál, že ti to moc přeju, abys příště uspěla líp...

tulipanekps
4. únor 2009

len, děkuji moc. ty si prdloušek 😉 to já si ani neuvědomuju, jaký nervy si tím naordinuju...

tulipanekps
4. únor 2009

holky, nevolala jste některá do laboratoře o víkendu, jak se vyvíjí?