CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

zzf
8. čer 2010

BAnd - to je taky dobry. My si rekli kdyz nejde mimi tak aspon svatba. Teda uprime se priznam, pekne jsem zatlacila 😀 😀. Na ty rady jako, ze na nej nemam tlacit neverim, bych se nedockala 😀. (jaky netlacit....nema mu to tak trvat) 😀 Uz od zari bojuju o polucky v koupelne, uz ji mam doma i se vsim vsudy, ale porad se nechce namontovat 😀. Tak si delam legraci ze az to namontuje tak urcite pocnem, potoze takle dlouho se priblizne snazime 😅

band
8. čer 2010

zzf - to je jasná - ne ně se musí jen a jen tlačit - u nás to sou lišty a parapety. Neni to ještě tak dlouho, ale je to boj 😀 😀 😀
S tou svatbou máš teky pravdu. Sou nějaký upejpaví na to, že si vybrali takový poklady 😀 😀 😀 ...Ještě, že nás maj, aby sme je navedly 😀 😀 😀

zzf
8. čer 2010

Band jj 😀 😎 😀

band
8. čer 2010

zzf - no jooooooo - všude stejný 😀 😀 😀 ...a co svatba - ke sis jí vysnila? Počasí sis, ale vybrala na jedničku 😉

zzf
8. čer 2010

na Valdstejne v ceskym raji 😀. Kdyz jsem to vysvetlovala kamaradum z italie a franci kde: czech paradise, nechteli verit ze to tady existuje. A s tim pocasi radsi jeste nejasam jeste se to muze pokazit, predpovidaj mistni bourky, tak to budem treba mit za doprovodu hromu a blesku 🙂

band
8. čer 2010

CCCCCCCCC to padnou na prdel až ten náš Ráj uviděj - 😉 ...bude tam krásně...a jestli zaprší tak držim palce, aby to bylo štěstí! ale bude krásně!!! 😉

zzf
8. čer 2010

Hele ja uz jsem z tech priprav tak ustvana ze mi je to jedno 😎 jak bude. Hlaven aby rekl ANO 😀

band
8. čer 2010

zzf - to se neboj 😀 😀 😀 ...bude nervóznější než ty 😀 😀 😀

akin
8. čer 2010

🙂 Ahoj holky, teda člověk si na chvíli odskočí do práce a vy toho tady napovídáte na 2 stránky 🙂

Abych ještě odpověděla band : mám nepravidelné cykly. MS jsem vysadila před 2 lety a sama od sebe a aspoň trochu v termínu dorazila asi 4 x...jinak jsem měl MS třeba po 70 dnech, příště po 45 apod. Takže jsem chodila na vyvolávačky a pak do mně obvodní gyndař rval Proveru. Měla jsem v nepořádku tu poslední fázi cyklu- málo pregesteronu. Jenže po Proveře mi MS slábla a prostě to nebyla normální MS. Doktor měl pořád na všechno spoustu času a nic řešit nechtěl. Při poslední návštěvě mi dokonce řekl, že jsem ještě mladá (29) a že vlastně dítě stejně ještě nechci a že počkáme další půl rok nebo rok ...tak to mně dostal. Když došla Provera, tak jsem si pro nové balení už nešla -a ono najednou MS začala chodit sama (celkem pravidělně +-30 dní) 🙂 Vykašlala jsem se na něj a šla rovnou do Apolináře. Tady mi vzali 2. den cyklu krev a podle toho je prý všechno v pořádku, 12 DC udělali ultrazvuk (velikost folíku nevím, zapomněla jsem se zeptat) a řekli, že když neotěhotním, mám se objednat rovnou na průchodnost vejcovodů...To mně trochu překvapilo-taková rychlost 😖 Navíc jsem i čekala, že když byl před dvěma lety problém v té třetí části cyklu, vezmou mi třeba tu krev pak ještě později a ne jen na začátku. Ale zase jsem jim do toho nechtěkla moc kecat- určitě jsou na takovou načtělou snažilku zvědaví 🙂 🙂 🙂 Jinak ale musím říct, že jsou tam všichni ohromně milí a sympatičtí.

To zzf: Moc gratuluji ke svatbě- budete mít určitě krásně, neboj . A třeba se Vám i o svatební noci zadaří, to by bylo krásné!
🙂 Já se vdávala před 3 lety .

A musím souhlasit, chlapa je potřeba nenápadně vmanévrovat, kam potřebujeme 🙂 Oni jsou to zlatíčka, ale holt ne každej chlap touží po tom se oženit a tak je člověk musí trochu nalákat 🙂

PS:dneska jsem 26 DC, 12 den po injekci a začínám špinit ☹

zzf
8. čer 2010

akin - to vis ja byla taky v praci, ale v kancelari ani noha, tak jsem si chvili povidala 😀. Tak za chvili vyrazim k apolinari na inekci. Kdyby aspon ten chlap byl doma a sel se mnou................nemam rada kdyz nevim kam jdu

band
8. čer 2010

akin - no to víš, když se do toho pustíme 😀 😀 😀 . Hele a říkala si jim to o tom pregesteronu.?Ono se nějak pak po ovulce chodí - to je divný ☹ ...Takže se ti možná rozjíždí mrcha 😒 - no hele, já mám taky takovej pocit, že tetokrát přijde o pár dní dřív i když jí mám normálně jako hodinky 😒 chjo...
zzf - jak si to zvládla u apolináře?

zzf
8. čer 2010

band - jj v poho 😀 . Byla tam moc milá sestřička. Prej jestli to zvládnu ve stoje.....když viděla mou panickou hrůzu v očích jen mě odnavigovala k lehátku 🙂
Jsem zvědavá na zítra, jedu sama autem do práce a večer zase domu.

collette
8. čer 2010

zzf - taky jsem se vdávala v Českém ráji. Máme chalupu kousek od Jičína. Přijeli přátelé z Anglie, bydleli v Jičíně v Jičíně 😀 (hotel Jičín). Když už byly na tom našem countryside, tak si střihli Prachovky. Móóóc se divili, jak to máme blbě značený, vždyť zelená trasa by měla být nejjednodušší a oni tam lezli po skalách!!! 😀 😀 😀

akin
8. čer 2010

Já v práci na koníka, bohužel, nechodím- nechci, aby bylo vidět, že tam lezu. Nějak u nás nejsou těhule v oblibě 😒

band - o tom progesteronu jsem řekla při první návštěvě takovému mladému tmavovlasému doktorovi (nepamatuju si jména : 😕 ) a na další návštěvě jsem byla u jiné doktorky (jméno samo nevím 😠) a ta jenom zhodnotila výsledky krve z toho 2. dne cyklu, koukla na ultrazvuk a napsala pregnyl. Ovulku zprůměrovala z těch posledních 3 MS, které dorazily samy. Asi jsem jí to měla raději ještě říct-myslela jsem, že to má napsané v kartě od toho předchozího doktora...Já jsem navíc nervák a nikdy se na nic nezeptám nebo si vzpomenu až doma. Asi se tam raději ještě jednou vnutím s tou krví... Třeba se ti už mrška nerozjede, když máš jinak všechno v pořádku 🙂

zzf- to jsem nevěděla, že ten pregnyl můžou píchat i rovnou u Apolináře a takhle pozdě odpoledne. Já lítala po doktorech jako trapka, aby mi to někdo píchnul 🙂 Tak držím palečky, ať to vyjde!

zzf
8. čer 2010

Akin - ja byla na pohotovosti presne zrcadlove jak je car. Vcera mi to doporucila sestricka kdyz jsem ji volala, protoze mi nedali zadnou zadanku. Ale sestricka vecer byla suprova, Jen rekla ze normalne bez zadanky mi to neda, ale kdyz uz tam sem 🙂 Ani jsem nic neplatila 🙂

zzf
8. čer 2010

Collette - haha taky dobry... My jeste uvidime co snima provedem ;)

bora87
9. čer 2010

ahoj ahoj ahoj, tak jak vidím, přípravy svatby vrcholí, já jsem vdaná dva roky a mohu říci, že alespoň člověk při plánování svatby přijde na jiné myšlenky. Asi bych potřebovala při stimulaci něco podobného, abych pořád nemyslela na to, co se může stát a tak ... no, jsem zvědavá, kdy mi vyjde termín punkce, zeptám se, jak dlouho se běžně stimuluje??? Bych si to chtěla aspoň odhadnout, bo se nechám překvapit na pátek - dnes jsem měla jeden utz a v pátek kontrolní, tak jsem zvědavá, co z nich vypadne ...

len
9. čer 2010

Bora, já stimulovala 2x 10 dní (při dlouhým) a 1x 7 dní (při krátkým).
Jinak za dva měsíce slavíme od svatby pět let, no, aspoň jsme se přehoupli do jiný kategorie - po svatbě se každej ptal, kdy bude potomstvo, teď už i těm méně chápavým dochází, že pět let asi nečekáme z plezíru 😀 Jsem se vždycky utěšovala, že na mě naši čekali taky pět let, tak teď by to teda mohlo nějak samo klapnout 😀

barbika
10. čer 2010

Bora, já taky stimulovala 10 dní (dlouhý). A máš pravdu, přípravy na svatbu zaneprázdní člověka maximálně 😀 My začínáme stavět, tak taky tak trochu nemám čas myslet na ostatní věci.
Zítra je to 14 dní co jsem po ET. Nevydržela jsem to a dělala jsem si test 11 den, ale byl tam jenom slaboulinkatý duch. Tak nevím. Ale prsa mě teda bolí pěkně, ani si na ně nemůžu lehnout. No a Tobík je taky nějaký tulivý, tak si říkám, že třeba něco vycítil a bojí se o to svoje postavení 😀

zzf
10. čer 2010

Ahoj holky, jsem tu jen na skok. Pripravy vrcholi a ja nestiham a ten previt je na sluzebce a vrati se dneska v noci....tak snad mi zitra rekne ANO 🙂

zzf
10. čer 2010

Jinak v 4 jsem si naordinovala cokoladovou masaz. do te doby musim vsechno stihnout.....jimojine 14:30 Malickova v CARu 😀

band
10. čer 2010

ahoj holky, tak moje postřehy s Pregnylem se nějak zamotávají:
Dělala sem mamatest /10: 9 a 11 DPO a byla slábnoucí čárka. Pak sem v závyslosti pokrčovala a nakoupila další mamatesty, ale už méně citlivé a 12 a 13 DPO bílo. Už mám i nafouklí břicho a tlaky, jako před MS, ale nic...no dneska 14 DPO se na tom méně citlivém testu oběvila opět druhá slabá čárka...Myslíte, že takhle zlobí ještě ten Pregnyl? To sou věci 😒

barbika
10. čer 2010

zzf: tak ať všechno dobře dopadne a užij si masáž 😉

band: tak s tím nemám zkušenosti. Ale držím palce ať ta slaboulinkatá čárečka sílí a sílí!!!!!!!!!!!!!!! Ale ne Pregnylem...... 😉

kralka
10. čer 2010

Ahoj, jen malý dotaz. Počítá se i den KETu? Já jen, abych nečekala zbytečně o den dýl než budu testovat 😀.
zzf....přeji, aby se ti zítřek vyvedl podle tvých představ...... nebo ještě lépe 😉

band
10. čer 2010

zzf - pěkně si to ano nacič: ANO! ano... Ano, a n o, anóóó´ 😀 😀 😀 ať to pěkně zní 😀 😀 😀
Moc si to užij!

barbika: moc děkuju! právě taky nevim - je to lump ten Pregnyl 😀

kralka - já bych počítala i ten den 😉

zzf
10. čer 2010

Band - preju at to neni pregnyl.
jinak holky jsem druhy den po pregnylu a vubec nic necitim ani za bych ovulovala 🙂

band
10. čer 2010

zzf - kéž by ta mrcha nedorazila 😉 - to bych se vás tady pak snažila všechny rychle nakazit 😀 😀 😀 - ale mám ty tlaky, jako před mrchou 😠
Jinak já ovulku teda cítila, ale další změny pak až asi za 7 dní - beďárky, prsa a tak... 😒

kralka
10. čer 2010

band...to je rozumné řešení. Proč jsem nad tím vůbec tak přemýšlela, že 😎

band
10. čer 2010

kralka - myslim, že to tak počítaj všechny 😉 - každá hoďka dobrá, když se jedná o testování 😀 😀 😀 ...znáš to 😉

valmark
10. čer 2010

Ahoj holčiny,
já byla včera na druhém KETu. Do poslední chvíle jsem se rozhodovala, zda dát jedno nebo dvě, jelikož přítel nechce dvojčata.
Ale nakonec jsem si nechala dát obě rozmražené, jelikož znovu zamražení by mohlo narušit další vývoj.
No tak doufám, že se těhu zadaří a když, že tam bude jen jedno.
Nechci já toho náhodou už trošku moc? 🙂 🙂 🙂