CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

haaribo
31. bře 2009

Já jsem hlavně trochu komplikovaná....jsem týden po operaci cysty na vaječníku...proto ani moc nepospíchám...a taky jsem chtěla obj. k Dr. Řežábkovi....už nějakou dobu jsem s ním všechno konzultovala mailem...jinak by to bylo rychlejší....

lenickan
31. bře 2009

ano tak zavedeme opačnou strategii🙂 aspon budou mít na nás více času🙂))
len a ty máš ted 2 měsíce výpovědní a pak 3 měsíce odstupné?

haaribo
31. bře 2009

Já jsem tam byla na semináři a lékaři, co nám tam přednášeli se mi moc líbili...info získávám až teď.... 😉

len
31. bře 2009

Leni, přesně tak 🙂 + Něco na pracáku, takže prakticky do konce září mám čas si něco najít...
Haaribo, určitě budeš spokojená 🙂

lenickan
31. bře 2009

haaribo my žertujeme🙂
doktoři jsou tam fajn🙂

lenickan
31. bře 2009

Len hlavně nestresovat - vím že jsou to kecy a že to víš ale práce vždy nějaká bude🙂))

len
31. bře 2009

Tak tak, nejdřív si chci pořádně užít dovolenou, pak vyřešit IVF a pak se uvidí 😉

haaribo
31. bře 2009

Já bych úplně byla spokojená, kdyby nám to vyšlo přes IUI, ale mám v břiše veeelké srůty, tak nevím... ☹

lenickan
31. bře 2009

Přesně tak len, mysli ted na sebe ne na práci🙂

len
31. bře 2009

Haaribo, a vejcovod máš průchozí aspoň jeden?

haaribo
31. bře 2009

To je to, co já netuším. Před 4 lety jsem potratila mimoděložní a vzali mě na sál s tím, že se mrknou a už tenkrát jsem tam měla cystu...bylo mi řečeno, že pokud budou dělat nějaký výkon, nedělají průchodnost vejcovodů. Ale pokud jsem byla těhu, tak je asi průchodné mám... A teď jsem tu cystu měla znova.... ☹

haaribo
31. bře 2009

Jak říkám, jsem hooodně komplikovaná... 😀

len
31. bře 2009

No tak tady uvidíš, buď to nejdřív zkusí zkouknout jenom plynem (kymo), to je párminutová pohodička, nebo laparku... Budu držet palce 🙂

haaribo
31. bře 2009

Len, a fakt to nebolí???

Víš, po tom, co se mi bez umrtvení opakovaně šťourali v ledvinách, jsem na cokoli zaživa alergická...

len
31. bře 2009

Ne, ten profuk plynem (pozor, neplést s HSG pod rentgenem) je sice trochu nepříjemný, ale bolestivý určitě ne, zažila jsem tam daleko horší věci...

haaribo
31. bře 2009

Tak povídej, přeháněj.... 😉

aknyt
31. bře 2009

Ahojky haaribo, zrovna jsem zachytila na rodince tvůj vzkaz a koukám, že jsi holka šikovná a trefila jsi sem sama 🙂

Len, mrzí mě, jaké to máš v práci. Fakt nemůže jít nic jednoduše ☹ Obvoďák by ti neschopenku nedal?

len
31. bře 2009

Ty horší věci? 😀
No, probuzení po odběru vajíček teda bylo extra bolestivý (ale můžou dát čípek proti bolesti, což jsem nevěděla). Probíhající potrat a probuzení po revizi taky děs, ale to bylo asi horší na hlavu 😝 I když ono to mimoděložní vyjde taky tak nějak , co? 😖

Jinak: vnitřní ultrazvuk - naprosto nebolestivý (pokud nezapomenou dát na kondom gel, jinak to drhne), kymo stejně jako IUI - nepříjemný, ale nebolestivý, transfer vajíček - ani jsem o něm nevěděla, injekce na IVF znám pouze v podobě pera - něžný manžel to zvládnul bez jediné modřinky 🙂

haaribo
31. bře 2009

Ahoj Aknyt! To víš, když něco potřebuju, udělám pro to cokoli.... 😀

len
31. bře 2009

Aknyt, nevím, uvidíme... Vzhledem k tomu, že se cukala provést mi i předoperační (a proč si to ti gynekologové neudělají sami?), tak nevím nevím, jestli když jí tam přijdu, že mám po zastavovačce migrény (14 dní před stimulací), jestli se nade mnou ustrne a neodešle mě taky kamsi (ke gynekologům)...

haaribo
31. bře 2009

Len tak to jsi mě uklidnila....já teda každou další narkózu snáším hůř a hůř....zvracím jak za prachy...a vnitřní UZ znám, a zatím to nikdy nedřelo... 😀
Jinak to mimoděl...to bylo hlavně zklamání než bolest... ☹

aknyt
31. bře 2009

Haaribo, to je dobře, že se nedáš 🙂

Leni, za zkoušku nic nedáš u tý obvoďačky. je fakt, že v tom mám toho mýho úplně skvělýho. Když jsem za ním přišla pro neschopenku po transferu, tak mi napsal angínu a bylo 😀

len
31. bře 2009

Hele, na ten odběr vajíček je to kraťoučký. Byla tam se mnou holka, co prý taky pokaždý hrozně zvrací, no a nic - překvapeně se probudila a cítila se zcela OK, protože ta narkóza trvala nějakých 10-15 minut 🙂

modroocka2
31. bře 2009

Hezké odpoledne holky...
tak jsem si odbyla návštěvu u očního a dostanu brejlčky na dálku...naštěstí jen slabounké a snad jen na řízení či dlouhodobé čučení na projekci...
Jinak zdravím Haaribo a přeji spoutu úspěchů u Apolináře...

haaribo
31. bře 2009

Ahoj modroočko, taky tě zdrvím a děkuju, docela jste mě uklidnily.... 😉

haaribo
31. bře 2009

Doufám, že tady ještě něco pochytím, než se tam sama vydám.... 🙂

modroocka2
31. bře 2009

No to víš..jsme tady jedna velká "rodina" každá víme něco, i když jsou tady některé tak zkušené, že se až divím, že nepracují v nějaké poradně, protože si myslím, že takových lidí je málo a jsem ráda, že exisutje koník, kde se můžu s takovými lidmi spojit... 😉

modroocka2
31. bře 2009

Haaribo, tady můžeš chytit jedině těhotenství....😀

len
31. bře 2009

Bych si mohla po vzoru nejmenované osoby zařídit poradnu nebo věštírnu, když jsem teď bez práce, co? 😀

haaribo
31. bře 2009

To já jsem taky moc ráda, že tady jste a máte zkušenosti právě s tímhle centrem...vždyť kde jinde vzít informace...