CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lenickan
1. dub 2009

to já měla instruktora relativně v pohodě🙂 pořád se mne vyptával kdy se budu vdávat🙂) jinak vzteklej nebyl a jízdy nešidil🙂))

aknyt
1. dub 2009

Tif, klasická snažilka 🙂 Ale neboj, v CARu se jistě uklidníš 😉

tifany1
1. dub 2009

jo mě taky nenaučili jezdit. To si pak zkusil můj bývalý, který moc nervy neměl, ale naučil. Pak jsem jezdila v poho sama a docela i ráda

tifany1
1. dub 2009

Aknyt 😀 , máš pravdu.....

lenickan
1. dub 2009

mne to doučil až tatka.. Takový to předvídání a jistotu za volantem🙂

lenickan
1. dub 2009

modro jak se cítíš? Vše v pořádku?

modroocka2
1. dub 2009

Joo autoškola..tu jsem začala dělat v šestnácti v rámci školy... docela prča..🙂
Leničko je mi fajn, v noci jsem se probudila celá spocená, to se mi stalo poprvé v životě...☹ ani v létě jsem tohle nikdy neměla...byl to blbej pocit ale teď už v poho..
CO Ty? Podle Tvé první nevhodné poznámky mi to přišlo, že to snad vzdáváš, ale to se mílím viď, stále věříš že?!

aknyt
1. dub 2009

Já jezdila 2 roky jen na 18 km vzdálený barák po dědovi. Pak mi ruplo v bedně a prohlásila jsem, že si beru auto na tábor a vyrazila na 90 km vzdálené místo, kam jsem nikdy předtím neřídila. Naši z toho byli na nervy, ale byla to moje "maturita" a od té doby řídím bez panického strachu. A jsem ráda, že jsem do toho řízla, protože jinak bych nemohla mít práci v Praze a bydliště v severních Čechách 😉

modroocka2
1. dub 2009

Aknyt tak to bylo rozumný. Nejradší jezdím sama a taky jsem se toho tak nejvíc naučila..🙂

lenickan
1. dub 2009

modroočko - to víš že pořád věřím🙂))

aknyt
1. dub 2009

Leni, to je správný!!! Dokud nedorazí MS, tak není nic ztraceno a jak psala Len, tělo po hormonech dokáže nalhat úplně cokoliv. 😉

haaribo
1. dub 2009

Ahoj holky!!!! Jdu vás pozdravit!!! 😀

modroocka2
1. dub 2009

Ahojky Haaribo, tak jak je dneska?

haaribo
1. dub 2009

Ahoj modroočko, dneska je fajn, jen jsem čekala sluníčko a to se jaksi nekoná... 😒

haaribo
1. dub 2009

A co v tady řešíte??

lenickan
1. dub 2009

ale o víkendu má bý 17 stupnů🙂))) moc se těším, včera jsem po práci už zahájila jarní přípravu terasy🙂 ale byla ejště zimina:(

haaribo
1. dub 2009

Tak to jsem na to zvědavá, Leni, dneska mělo být taky teplo... ☹

modroocka2
1. dub 2009

No já jsem chtěla dneska vyrazit s manžou na odpolední procházku a zatím to vypadá na posezení u horkýho čaje...☹

haaribo
1. dub 2009

Přesně tak, já to na ten čaj vidím už teď...

modroocka2
1. dub 2009

Taky jsem nad tím přemýšlela, ale zkusím se zahřát prací.. vezmu vysavač a uvidím, co to se mnou udělá...

lenickan
1. dub 2009

neblázni modro jen odpočívej!!!

lenickan
1. dub 2009

nekoukali jste se včra na Nahá jsi krásná? Já to teda zásadne nesleduju takový krávoviny ale tentokrát mne to upoutalo jelikož tam byla paní co přibrala poté co podtupovala stimulaci na umělé - měla hyperstimulák a během měsíce měla břícho jak v 9 měsíci. nemohla dýchat, měla tekutinu v těle a byla hospitalizovaná - po této zkušenosti se mimi vzdala a říká tam - že ona ženská není protože nemůže mít děti.
Můžu vám říct že jsem si taky tím prošla tím že jsem k ničemu jelikož nejsem schopna splnit svou funkci, kterou mám od přírody:(

haaribo
1. dub 2009

Leni, tímhle si asi projde každá, která musí na mimi čekat...

To je to, co si neumí představit holky, které otěhulí na první šťouchnutí... nebuď smutná, nejsi v tom sama! 😉

modroocka2
1. dub 2009

Leničko neboj, já to nepřeháním, tohle bude moje jediná dnešní aktivita...kdyby si viděla podlahy u nás, pustila by ses do toho taky... část jsem zvládla včera a zbytek dnes...
Jinak ten názor co popisuješ je k ničemu, souhlasila bych jen v případě, že dítě nechceš nebo spíš upřednostníš práci či něco takovýho před tím být matkou...to že to nejde, není naše vina a není jediný důvod proč se za to trestat....

len
1. dub 2009

Hm, tak to mě teda nikdy nenapadlo, že bych jako byla míň ženská, protože nemůžu mít děti 😒 Možná to bude i tím, že myslím jako chlap 😀 I když - včera jsem dostala vystřelenou růži a perníkový srdce a byla jsem v sedmým nebi 😀 Děti nejsou pro mě hlavním cílem žití, radši budu bezdětná, když mi u toho zůstane zdravej rozum 😉

haaribo
1. dub 2009

Tak to já kladu děti hodně vysoko...něco bez nich v životě chybí a to mi nikdo nevymluví...samozřejmě bych to nezkoušela do nekonečna...

lenickan
1. dub 2009

já jsem nad tím, že by se to nikdy nemělo povést nepřemýšlela. Ale pocity jsou různý🙂)
modroočko: já jsem po IUI taky hned vysávala a vytírala jsem v tomdle magor🙂 miluju čisto a kytky a výzdobu - takže pořád běhám kolem bytu🙂 ale baví mne to

larri
1. dub 2009

Holky muzu mezi vas,kdyz jsem prosincova? Ale pritel je v rijnu,tak to taky plati ne?

Dneska jsem byla na Karlaku na krev a hruza. Vadila mi kazda nastavajici mamina.Vsechny se nesly jako kdyby mely kdo vi co ☹ a mi to prislo moc a moc lito.

Jo a ta moje kamaradka co bude v Naha jsi krasna?,tak to bede v telce 14.4.A jestli jste videly Vymenu manzelek ale minuly tyden,jak tam byla ta blondynka co bydli v Recku,tak ceka dvojcatka.Jo,jo,kdyby jsme zacaly driv,tak by to bylo mozna lehci. ☹

haaribo
1. dub 2009

Ahoj Larri...byly doby, kdy jsem matky s kočárkama nebo těhule k smrti nenáviděla, ale i to naštěstí pominulo..

modroocka2
1. dub 2009

Leničko..já úklízím protože musím...☹ jsem strašlivě líný tvor..nevím jestli máme naklizeno to asi ne..protože se dvouma psékama a kočkama to jednodušše nejde... kočky by ještě šly, ale psi....bydlíme se strejdou a ten jim dovolí úplně všechno, já bych je chtěla venku, ale...