CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

nitenka
24. dub 2009

ahojky holky jen vás jdu pozdravit a šla jsem si dočíst co ta naše Týnka 🙂 já letím do Genetu na testy skrinink snad bude ok.. rovnou se tam chci poptat na 4D ultrazvuk dělajího kolem 24tt natočí prcka na DVD 🙂 tak se tam chci zaregistrovat v čas..
Všem přeji hezký den..
Aknyt moc ti přeji at se chytí mražáček a máš klídek,byl by to zázrak,ale ty se stávaj a nové auto k tomu a bude to paráda 🙂 tak papa

len
24. dub 2009

Jo, Aknyt, ten Utr. si klidně nech na toho mražáčka, doufám, že už mi ho nebudeš muset vracet 🙂

aknyt
24. dub 2009

Len, zrovna jsem si posrazíku vzpomněla, že jsem ti ho zapomněla vrátit ☹ Ale klidně ho vrátím, protože mám od Jarošový slíbený Utrogestan do 12 tt, pokud se zadaří. Ona se mě ptala, jak jsem to měla s Utrogestanem před tím potratem, tak jsem jí řekla, že jsem začla špinit po vysazení a že v Chomutově mi dali jednu kuličku na den... tak usoudila, že mi ho případně dají na déle.

len
24. dub 2009

Tak to je fajn 🙂 Jinak se nic neděje, vrátíš mi ho prostě na dalším srazíku, já bych ho stejně dřív jak v červenci nepotřebovala 😉

aknyt
24. dub 2009

U mne ho pořád máš 🙂 V nejhorším, kdyby nebyl srazík, tak ti ho nechám v CARu u sester. Mně taky tak nechávala kámoška léky a sestřičky to vyřídily skvěle, dokonce nezapomněly (narozdíl ode mne) 🙂

Nitenko, screening bude určitě v pořádku. A že si užijete ten 4D ultrazvuk. 😉

len
24. dub 2009

Holky, loučím se a mizím na letiště 🙂 Mějte se tu všechny krásně 😵 Objevím se tu nejdřív 11.5., do tý doby nechci net ani vidět, budu totiž ODPOČÍVAT 😎

aknyt
24. dub 2009

tak papa a hezky odpočívej 😉

jasmina309
24. dub 2009

Ahoj holky
Aknyt, ten Utroš mě fakt štve. Při pomyšlení, že jsem začla špinit při 1 IVF v 5tt(přesně po doužívání utroše) a pak v 7tt konec ☹ a to samý se opakovalo při 2IVF, tak sem už domluvená se svou novou gynekoložkou, že v případě 3IVF mi ho napíše samozřejmě. A né jako dosud, když sem se o něj šla prosit a nikdo mě ho nenapsal...Ani Řežábek. On prohlásil, že jestli se má mimi udržet, tak se udrží i bez Utrogestanu.
I když jestli u mě dojde k otěhu tak ho budu chtít zuby nehty, alespon prvních pár týdnů

lenickan
24. dub 2009

oni ho nepíšou? proč?

jasmina309
24. dub 2009

Leničko. Oni ho v centru píšou. Ale pouze na prvních 14 dní po transféru či insceminaci a jak sem psala víše dr v centru tvrdí, že mimi když je "na tý opravdu správný cestě", tak Utrogestan ani nepotřebuje.
Je fakt, že vlastně i když sem o 2 mimi už přišla, tak bych určo o ně přišla, i kdybych otěhu přirozeně.
Každá to máme trochu jinak a trochu jinou léčbu no...
Ale neuškodí brát utroš dýl, ptž ho normálně píší na celej první trimestr.Myslím obvodní gyndaři(což sem si ověřila)
Ted je otázka, zda o mimi nepřijdu až ho vysadím po 3 měsících... To by bylo horší, ale nebudu malovat čerty... (jenže jak víte, osud se s námi pere)

aknyt
24. dub 2009

Jasmin, tak to jsem měla úplně stejně, po doužívání Utrouše jsem začla špinit a pak za 12 dní konec. Ale mně ho Jarošová slíbila, tak se ho případně budu dožadovat. A věřím, že by mi ho gyndařka napsala, kdybych si o něj řekla. Řežábek fakt razí heslo, že po 14 dnech po ET už potřeba není... ale kdyby nebyl, tak proč by ho dávali holkám se špiněním gynekologové?

modroocka2
27. dub 2009

Krásné slunečné ráno všem...
bohužel co jsem se vrátila do rachoty nemám moc času psát, ale aspoň sem tam přečtu co je nového... takže chci pogratulovat Aknyt, že konzultace dopadla tak skvěla a přeju, aby vše dopadlo ještě líp... 😀
U mě to vypadá, že nakonec další pokus nebude...nějak mě sebralo, že moje tělo neposlouchá a dělá si co chce a dohnal mě veškerý smutek, který jsem utlumila nadějí na další pokus... nejsem si jistá, že jsem připravená na další zklamání..uvědomuju si, že by třeba nemuselo přijít, ale moc se bojím, že jo a že by mě to sebralo totálně... ach jo..uvidíme, ještě mám nějaký čásek si to rozmyslet, ale asi už ne...
Každopádně přeji všem snažilkám hodně síly a úspěchů...

aknyt
27. dub 2009

Modroocko, neboj, energie se najde!!! Vždyť máte 8 krásných embryjek v mrazáku a ta na vás čekají. Dej si případně delší odstup, ale nevzdávej to!!! Držím palečky, ať touha po mimi zvítězí nad strachem z neúspěchu...

larri
27. dub 2009

Ocko nevzdavej to.Je to dlouhy boj,ale uvidis,ze bude se stastnym koncem.

Aknyt,gratulujiiiiii.

aknyt
27. dub 2009

AHoj Larri 🙂

Tak jsem se teď objednala do CARu na UZ kontrolu před KETem, moc možností jsem tedy neměla díky prodlouženému víkendu příští týden. Ale podařilo se mi objednat dokonce i k Jarošové, to jsem ráda.

Jaký jste měly víkend? Já si ho moc užila, byli jsme na výletě i se sousedovic synkem (chtěla jsem si ho oťuknout, má s námi jet na tábor) a bylo moc hezky 🙂

modroocka2
27. dub 2009

Holky děkuju, asi to bude chtít fakt delší pauzu... po prázdninách uvidíme.... 🙂
Aknyt držím pěstičky ať vše dobře dopadne... 😉

lenickan
27. dub 2009

ahoj holky.
Modroočko takže se mnou nebudeš očekávat // v květnu? Ach joo:(
Ale dělej vše jak cítíš - tak je to totiž správně!
Držím palečky...
Já dneska našla holky exklusivní tažný hledn jsem 20DC tak nevím třeba přeci jen ta ovulace byla? Těžko říci uvidíme..

aknyt
27. dub 2009

Leni, to je klidně možné, že by ovulace byla později než v polovině cyklu. Bez UZ nebo LH testu se to těžko pozná, za pár dní uvidíš, třeba už IUI nebude a nebudeš smutnit, že s tebou nebude Modroocka čekat na // 😉

lenickan
27. dub 2009

aknyt já měla na ovulačním testu // v pátek a v sobotu (ještě jsem měla doma dva co zbyly tak jsem to zkusila)
tak třeba i jo... uvidíme...

lenickan
27. dub 2009

jsem moc ráda, že tento týden je krátkej🙂 jedeme ve čtvrtek večer na pálení čarodějnic do českého štrnberka tak se těším... a víkend strávíme na chatě, budeme jezdit na kole a půjdeme posázavskou stezku.... aspon nějak si musí člověk zpříjemnit to čekání🙂)))

larri
28. dub 2009

ahoj holky,
Leni,ja 23den po MS nemam ovulaci a 25 mam.Takze ovulaci muzes pozdeji,ja to z vysledku krve a je to taky tim,ze jsem mela MS co 35dni.A to rikala doktorka,ze 23 den nic a 25 jeee,tady to mame vysoko.
Mozne je vsechno.

lenickan
28. dub 2009

krásné ráno holky...

aknyt
28. dub 2009

Ahojky,
tak jsem se vrátila z němčiny... pořád mi to nenaskakuje, už jsem asi fakt marná. Občas se objeví záblesk znalostí z dob gymplu, ale pořád si připadám jak blb. Ale co, vždy jsem věděla, že se německy nedomluvím a že bych preferovala angličtinu, kdyby bylo třeba mluvit 😉

aknyt
28. dub 2009

Modroocko, už je lépe?
Pořád na tebe musím myslet, jaká by to byla škoda to teď vzdát... a není pravda, že ti tělo nefunguje, vždyť málokdo se může pochlubit tolika embryjky jako ty!!! Vím, že je to nápor na nervy, ale podívej na Nitenku - povedl se jí až pátý transfer a už je v 17 tt, takže po 2 neúspěšných IVF není nic ztraceno. Embryjek máš na 3-4 KETy a neboj, tělo se umoudří. Ono po té stimulce se často nechová ukázkově, přece jenom je to porce hormonů, co do sebe pereš. Odpočiň si, užij si dovču, léto prázdniny a naber síly do boje a NEVZDÁVEJ TO 😉 !!!

maja42
28. dub 2009

ahoj holky,
tak máme za sebou první konzultaci s řež. udělal na nás dobrý dojem, jenom kdyby nespěchal na poradu vedení... ale i tak dobrý. víceméně mě pochválil, že to "mám dobře rozjeté", donesla jsem nakopírovaný štůsek zpráv a výsledků, takže klasika, pohlavní choroby, já 2DC hormony, 8DC utz, chlap spermio. trochu mi to blbě vyšlo, že jsem dnes 6DC, ale my stejně čekáme na výsledky genetiky a jsem objednaná na endokrinologii a přeléčujem antibiotikama brebery, takže dřív než v příštím cyklu bysme na to stejně neskočili. jinak to shrnul slabší spg nic neznamená a že to má hodit za hlavu. a dokonce i párkrát odhodil poker face a malinko se usmál.

a co vy všechny? koukám, že na poslední stránce trochu depka. snad se vše v dobré obrátí a do konce roku jsme všechny v tym 😉 já jak jsem u apo viděla ty výstavky děcek, tak jsem měla co dělat, abych nezačala řvat. sakra, už aby...!

aknyt
28. dub 2009

Majo, taky mi občas ta fotogalerie nedělá dobře 😉
Je fajn, že vám ta konzultace tak hezky vyšla a brzy se pustíte do akce. To tady bude pak veseleji a až začnou akce. Teď je tu docela pusto.

maja42
28. dub 2009

no mě, nevím proč, hrozně dojímají dvojčata. a holt v caru je jich plná nastěnka 😉 ono je těch dvojek obecně víc, zaplaťpánbu za ty cary 😀
a co ty, týnko, budeš zavádět toho jednoho záložníka nebo co máš v plánu?

aknyt
28. dub 2009

No, máme v plánu KET toho jednoho. Doufám, že se po rozmražení bude úspěšně vyvíjet. Ale je to poslední pokus před dárcem, tak do toho jdeme teď. Kdyby bylo IVF, tak bych ho ještě nechala v mrazáku na později.
Moje sousedka se 5 let snažila o druhé mimi a pak se jim zadařily přirozeně dvojky 🙂 to bylo překvápko.

Co vaše koťátka? Viděla jsem galerii na plivajzovo blogu a jsou moc hezká 🙂

lenickan
28. dub 2009

ahoj Majo tak super, u Apoli to odsejpá🙂 a jdeš do IUI?
Já jsem byla 10DC na uz a prý nic:( ale v pátek a v sobotu jsem měla // na ovu testu a včera exklusivní hlen a vysoký mekkoučký čípek tak si říkám že třeba nějaká ta ovule mohla být?
Těžko říci ale kazdopádně jsme to jistili v sobotu 2x a včera taky🙂

aknyt
29. dub 2009

Leni, to uvidíš za pár dní, jestli ovule byla a jestli jste to "zajistili" 😉
Mně to nikdy takto nevycházelo, hlen se mi neshodoval s ovulačním testem. Čípek jsem moc zmáknutý neměla, takže podle toho jsem moc nepoznala (podel čípku poznám jen MS). Každopádně je prý nejlepší hlen den před ovulací (v den ovulace už by neměl být takový) a na ovulačním testu musí být // stejné intenzity (nebo na tom, co jsem měla já před léty). Aspoň tak mi to vysvětlovala gyndařka. Hlen se mi většinou shodoval s bazálkou... a podle toho mi ovulacce vycházela od 19 do 21 DC. A přitom podle UZ v CARu mi ji pak tipovali na 16. DC. Takže jsem pak od sledování upustila, byla to u mne zbytečně vynaložená energie na získání pochybných výsledků 😀