CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

lenickan
29. dub 2009

aknyt nědělám si iluze, ale mám stejné pocity minule mi Jarošová dělala IUI 15DC a říkala, že je hlen krásný a čípek otevřený že právě probíhá ovulace. Ale hlen nebyl ani zdaleka tak skvělý jako byl 17DC! Takže taky nevím. Spíš jsem neřešila kdy byla jako spíše jestli vůbec víš?
Jakže uvidíme🙂 My to jistíme vždycky tak obden at je ovule nebo ne🙂
Jsem na to všechno zvědavá...
Kdy jdeš ty?

aknyt
29. dub 2009

Jdu 7.5. na kontrolní UZ a pak se uvidí, na kdy naplánují KET a kdy a jestli vůbec KET proběhne. Jestli proběhne, tak bych počítala, že by mohl být 11. nebo 12.5. Dost to záleží na tom, jestli Estrofem vyprodukuje hezkou sliznici a jestli se embryjko bude po rozmražení vůbec vyvíjet.

lenickan
29. dub 2009

nějak mne začínají brát křeče na mrchu... snad nepřijde a vydrží aspon do 32 dne... by byl průser s tou naší dovolenou... bych nezvládala kontroly:(

aknyt
29. dub 2009

tak budu držet palečky, ať to mrška vydrží co nejdéle!!! Nemáš na ní ještě brzy? Pokud dobře počítám, tak jsi 24 DC, ne?

lenickan
29. dub 2009

aknyt je brzy jsem 22DC ale ty křeče byly přesně mrchový.
U mne je jedno jestli je brzy nebo pozdě -- mám to prostě nepravidelný a nevím na kterou stranu se to zvrátí... většinou to bylo delší.... tak se budu modlit aby tentokrát když to delší potřebuju to bylo taky tak🙂

aknyt
30. dub 2009

Tady je teda mrtvo ☹

Tak vám aspoň přeju hezký prodloužený víkend!!! 🙂

saralinda
autor
1. kvě 2009

ahojky holky, koukám, že užíváte venku sluníčka. To je dobře.
Aknyt, ty budeš u Apoli 7.5? Já tam budu 6.5., tak to se mineme. Škoda. Jsem obědnaná na 12h, ale předtím jdu na kontrolu na onkologii, tak už tam budu trčet od 9h, ne-li dříve.

papus
4. kvě 2009

ahoj holky tak se IUI nepovedlo dnes ráno dorazila mrcha v plné síle ☹ 13.5 jsme objednaná tak jsem zvědavá jakou stimulku mi dr naplánuje.......

Leni jak se máš jak to u tebe pokračuje?? 😉

Saralindo ať ti to dobře dopadne 😉

Pádím do práce zatím se mějte hezky 😉

aknyt
4. kvě 2009

Papus, tak přeju hodně sil do dalšího kola!!!

Sari, snad ti to tam půjde rychle, taky to čekání zrovna nemusím a mít to ještě 2x, to je síla 😉

aknyt
4. kvě 2009

Jinak u nás bylo ráno 14 stupňů, tak jsem se podle toho oblékla a teď tady v Praze mrznu ☹ Taky se mi to pomalu krátí do CARu, už začínám být netrpělivá. Zítra máme ředitelské volno v práci, tak si zajedu do servisu nechat si spočítat škodu na autíčku, abych zjistila, jestli budeme opravovat a nebo šrotovat. Manža by chtěl koupit nové, mně se moc nechce do dalšího leasingu... dost bychom přeplatili.

lenickan
4. kvě 2009

ahoj holky, prodloužený víkend byla nádhera a ted je to zase tragédie... zima grrr..
U mne žádná změna, snažím se oddálit mrchu na sobotu nebo ideálněji neděli či pondělí. Dnes nasazuji první utroš🙂 a budu se modlit že bestie tentokrát když jí fakt nechci aby přišla načas nepřišla tak jak dle učebnic má🙂))
Pak začínáme od 2DC injekce a 8-9DC kontrola.. to mi vychází hned po dovolené takže by nám to mohlo vyjít akorát..🙂

Papus nesmutni ted ti dají měsíc pauzu a pak opět stimulka a opět IUI🙂 pokud budeš chtít

lenickan
4. kvě 2009

aknyt v dnešní době brát půjčky je šílené, ale pokud je autíčko staré tak by se opravdu nemuselo ve finále vyplatit:(

lenickan
4. kvě 2009

Koupila jsem si laciné tehu testy na www.ovulacnitesty.cz tak snad to bude spolehlivé🙂)

aknyt
4. kvě 2009

Leni, autíčku je 12 let, ale je od 22.4. nabourané, tak řeším cenu opravy a přípravy na STK.
Z testů bych věřila jen Mamatestu, ten mi nelhal. Co za test sis vybrala?

lenickan
4. kvě 2009

je to ten proužek, no takové ty zvědavostní choutky budu uspokojovat těmadle lacinejma a pro případné potvrzení si koupím taky kvalitní já mám ráda ClearBlue

lenickan
4. kvě 2009

to už je staříček, asi by opravdu bylo lepší nové... nějaké levné můžu ev. doporučit moje známá dělá na Fiatu a prodává Fiat a Lancii takže by ti určitě dala nějakou zajímavou slevu.

aknyt
4. kvě 2009

Leni, to spíš tu Lanciu, Fiat by mi doma neprošel... i když se slevou možná ano...
ClearBlue mi připadá zbytečně drahý, i když je pohodlný 😉

aknyt
4. kvě 2009

Jenže Lancia je dost drahá na naše možnosti 😢

lenickan
4. kvě 2009

Já mám Grande Punto a je to super auto a opravdu v porovnání s cenou blbé fábie je to levnější a ještě i lepší...
Lancia je tady na trhu relativně krátce a ta moje kámoška je tam vedoucí prodeje tak kdybys chtěla můžu ti dát kontakt🙂

lenickan
4. kvě 2009

Ona je schopna sehnat i demo vozy, které mají najeto třeba 3-8.000 a ceny jsou fakt bezkonkureční🙂
tak přemýšlejte doma🙂

lenickan
4. kvě 2009

potřebuješ velké auto?

aknyt
4. kvě 2009

Leni, naopak malé auto 😀 aby se to dalo zaparkovat a moc to nežralo a nebyla vysoká pojistka...

lenickan
4. kvě 2009

no tak tu Ypsilonku tu prodává za super ceny mám se jí zeptat?

aknyt
4. kvě 2009

Zkus se zeptat... ale naše možnosti jsou dost omezené... ty Fiaty jsou asi levnější.

lenickan
4. kvě 2009

už jsem jí napsala e-mail. Taky se to dá řešit tak že řekneš částku do které se chceš vejít a ona ti nabídne co je v jejich možnostech zda vůbec něco🙂

aknyt
4. kvě 2009

Leni, díky - to druhé řešení bych zatím nezkoušela 😉 Aby ty jejich možnosti nebyly případně ovlivněny směrem nahoru...

papus
5. kvě 2009

Krásné ráno 🙂

Ankyt děkuji ti 😉

Leni my jdem rovnou do IVF teď 13.5. by mi dr měla naplánovat stimulaci tak uvidím jak se to bude vyvíjet 😉

lenickan
5. kvě 2009

aknyt to je taky pravda... zatím se mi neozvala🙂
papus ta ti budu moc a moc držet palečky. Já mám v sobě první dva utroše, dnes další dva a až do pátku pak vysazuji a za cca 2-4 dny by to mělo přijít tak to bude snad dobře načasované🙂

papus
5. kvě 2009

Leni a ten utroš máš na co?

lenickan
5. kvě 2009

papu to je progesteron který mi upraví cyklus jinak bych na mrchu mohla čekat taky 50 dní... tak proto🙂