CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

spes2009
11. čer 2009

Aknyt, tak to by bylo super 🙂

len
11. čer 2009

Jé, Aknyt, jsem tě přehlídla, tak to gratuluju! 🙂

larri
11. čer 2009

Tak,zacinam se oblekat a jedu.Ted mi rekla sestricka,ze mam napsano v karte,ze je riziko hyperstimulacniho syndromu.

AZ SE VRATIM,DAM VEDET.

aknyt
11. čer 2009

Tak Larri, držím palečky, ať je to OK a jsem ráda, že ses umoudřila 😉

spes2009
11. čer 2009

Larri já taky držím pěsti, ať dobře dopadneš 🙂

saralinda
autor
11. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem zpátky.
Za prvé: Len moc se omlouvám za lízátka. Zapomněla jsem na ně a vzpomněla si až když jsem tahala peněženku z kabelky.

Larri, to je dobře, že jsi se vydala, alespoń nic nezanedbáš. Dej vědět, jak jsi dipadla.

A nakonec, jak to dneska bylo. Píchli mi nakonec 2 cysty. Bolelo to dost a půlku zákroku jsem probulela, ale je pravda, že jsem srab. Asi to bylo dost i stresem; byla jsem dost zatnutá a tak mě bolelo i když zaváděla zrcadla. Samotné píchnutí bolí hodně, ale je to jen sekunda. Jarošová se mnou byla trpělivá a zvládla to. Anestezioložka, taková staršáí paní, byla úžasná - držela mě za ruce a furt mi něco povídala. Měli jsme mladou blond sestřičku a byla moooc hodná a příjemná. Takže si na nikoho nemůžu ani trošku stěžovat.

A poslední info - Jaržembovská je zpátky a je stále taková vysmátá.

len
11. čer 2009

Sar, to mě mrzí, že to bolelo ☹ Ale je fajn, že to máš za sebou, teď už jenom příjemný věci (OPU, ET, //, zvracení a tak 😀).

S lízátkama si nic nedělěj, děkuji i za snahu mě obdarovat 😀 Ale holky prosím jejich pochvalu pouze tobě do IP, protože mi tu dělají chutě 😀

aknyt
11. čer 2009

Sari, jsi hrdinka, že jsi to tak zvládla, máš můj obrovský obdiv!!!

Tak v CARu už zase řádí "živel" 😀 Teď už je CAR zase tak, jak má být a realita se bude zase snoubit s tím bezbřehým optimismem, že Len 😉

len
11. čer 2009

Aknyt, se vsadím, že při svým štěstí na ni narazím na OPU 😀 Mě cpala do IVF už v únoru (měla pravdu, jako vždy 😀), tak se asi bude divit 😉 (na rozdíl od Ř, kterej mi ho doporučil v březnu a v červnu se divil, kam spěchám).

spes2009
11. čer 2009

Sar, jsi fakt hrdinka, klobouk dolů 🙂

Když já jsem byla na sále na OPU, tak byli taky všichni moc milí. Pořád mě hladili po rukách a povídali si se mnou. Já mám z OPU náhodou moc hezký zážitek, byla jsem moc mile překvapená, jak to tam chodí 🙂

spes2009
11. čer 2009

Já fakt znám jen tu Jarošovou, až je mi skoro líto, že neznám živel jménem Jaržembovská 😀

aknyt
11. čer 2009

No, pokud to nebude nezbytně nutné, tak se asi se "živlem" v ordinaci nepotkám 😉 Ale zase je fakt, že posledně jsme se docela dobře bavily nakrknutou sestřičkou Holou... která ve finále práskla dveřmi.

aknyt
11. čer 2009

Spes, neboj, určitě ji poznáš 😀 Myslím, že to je nepřehlédnutelná osoba (Mladá, štíhlá, vysoká blondýnka, která vypadá jako čerstvě odmaturovaná) 😀

spes2009
11. čer 2009

Budu si dávat pozor 😉

Ale je fakt, že mi sestřička Holá přijde docela pořád taková buď nakrknutá nebo unavená 😅

spes2009
11. čer 2009

Holky, já se stejně vždycky k tomu Apoli moc těším. Třeba teď mám jít na tu konzultaci a už se nemůžu dočkat. Asi je to tím, že nám dávají naději, či co.

lenickan
11. čer 2009

ahoj holky jaký byl včerejš srazík??
Mám po kontrole u Apoli a vše je v pořádku. Jsem 8+1 a mimi má srdíčko a měří 1,6 cm. Dostala jsem závěrečnou zprávu a mám jít ke svému gyndaři. Rovnou jsem vyfásla poukaz na NT screening v 1. trimestru to nás čeká za 2 týdny krev a za 4 týdny UZ. Tak uvidíme🙂))

Zítra jedeme na dovolenou tak nějakou dobu nebudu. Držím všem palečky ať už to klapne!!!!!!

aknyt
11. čer 2009

Ona tak sestřička Holá působí, ale protivná na mne byla jen jednou, většinou je stejně hodná, jako ostatní. A protivná sestra vypadá úplně jinak.

Spes, taky se tam většinou těším. Protože se těším na další akci, která mi dává sílu a naději. A Jaržembovské se bát nemusíš, ona je živel, ale je talentovaná (vždy měla pravdu, i když se mi to nelíbilo) a komunikativní. Jen prostě si musíš zvyknout na její styl.
Pro mne je to osoba, kterou bych neváhala vzít na nějakou pařbu, ale jako doktorka je na mne až moc temperamentní... jak v činech, tak slovech 😉

aknyt
11. čer 2009

Leni, gratuluju k srdíčku a přeju, ať je vše jak má být 🙂

len
11. čer 2009

Lenicko, gratulace veliká! 😵

aknyt
11. čer 2009

Teď psala LARRI, že je v pořádku, ale má zvětšené vaječníky. A že se má hlídat. To je dobře, že to není OHSS.

spes2009
11. čer 2009

Lenicko, moc gratuluji 😵 😵 😵

Aknyt, uvidíme, já jsem s Jarošovou spokojená, tak budu asi i dál chodit k ní. Ona když se mi představovala, tak řekla, že se o mne bude starat a tak to bylo. Jsem za ni ráda, je hodná 🙂
Já mám náhodou tu Holou ráda, ale přijde mi taková spíš pořád unavená. Všechny tam jsou náhodou fajn.

len
11. čer 2009

Aknyt, díky za zprávu 🙂
Tak aspoň má jistotu a klid 🙂

larri
11. čer 2009

Ahoj holcicky,
tak jsem zpatky.

Saro,ty jsi ale bojovnice.Tak at ti to milacek pofouka a to ti v praci zavideli dovolenou. 😉

Jinak jak psala Aknyt,mam se hlidat a kdyby neco okamzite prijit.Potkala jsem tam Petra Cecha fotbalistu s manzelkou.Ta bude za chvili asi rodit,ale ta jejich holcicka,blondynka kudrnata....takovou ja nikdy mit nebudu,leda by nam popletli spermie 😀 😀 😀 kdo to nevi,tak mam araba.

Predstav te si,ze jsem tam jeste potkala holcinu co jsme byly spolu na prvnim OPU.A nepoznala jsem ji,protoze drzela zeleny papir na injekce,ale ona mela byt tehotna.Tak jsem to riskla a zavolala na ni a byla to ona.Chudak,potratila v 11tt.A hadejte kdy jde na OPU.....SPRAVNE V PONDELI.

hOLKY TAK BUDU DRZET PESTI VSEM TREM.

len
11. čer 2009

Larri, můžeš přítele jemně varovat - já, dítě tmavé matky a ještě tmavšího otce byla taky modrooká kudrnatá blondýnka 😀 Vybarvila jsem se až časem 😉 Naštěstí jsem jim teda byla podobná aspoň rysama v obličeji 😀

Hele, samý pondělní OPu, já asi taky budu pondělní, ale až to další - sežeňte mi někdo parťačku, ať mi tam není smutno! 😉

larri
11. čer 2009

Ja taky potkala jarzembovskou,ale nedela nekde jinde? Prochazela kolem car a pak sla nekam dal s kolegyni.

len
11. čer 2009

No tak oni courají dopředu dozadu doleva doprava, pořád tam někdo povlává kolem, až si říkám, kdopak si mě dneska vylosoval 😀

aknyt
11. čer 2009

To je fakt, že se tam hodně točí, Jaržembovská mi dělala laparku a současně sloužila v CARu (v tom týdnu), Jarošová byla na oddělení a současně v tom týdnu v CARu... ten jejich systém je nad moje chápání.

Spes, já si taky oblíbila Jarošovou a snažím se držet jí jako klíště. Kromě Faita jsem byla u všech, co tam jsou. A prostě jsem si vybrala tu mudru, která mi vyhovuje nejvíc. Kdybych měla vybírat za Jarošovou náhradu, tak bych hodně váhala mezi Jirsovou, Bláhovou a Jaržembovskou. Ale dost to závisí i na tom, že nemusím chlapy gynekology. Rozhodně bych ale nešla ke Koryntový.

len
11. čer 2009

Aknyt, my si do zelí teda nepolezeme 😀 Já naopak preferuju chlapy 😀
Jinak oni se střídají i v té ambulanci - sloužil Vokroj, pak vylezl, kouknul na mě, jestli jdu k němu, tak já že ne, tak odešel, za chvíli přišel Řežábek... To samý na ultrazvuku - co jsem tam v pondělí půl hodiny seděla, tak ven vylezla Jarošová, pak snad Vokroj a nakonec si mě vyzvedla Koryntová... A taky když tam volám a říkám, že chci k tomu a tomu (popř. ráda bych se vyhnula tomu a tomu), tak vždycky dostanu minimálně jednu alternativu, kdo tam na mě může ještě ten den kouknout 😉

aknyt
11. čer 2009

To máš pravdu, možnost volby je. A kolikrát až tak nezáleží na místnosti, když jsem chtěla k Jarošový na konzultaci, tak mě k ní párkrát objednali k ultrazvuku. A taky mi párkrát dělali UZ v místnosti na konzultace 😀 A ty místnosti na konzultace mají už dvě. Jednu malou bez UZ, mám dojem, že tam hlavně shrnují výsledky OPU, a tu druhou, kde transferují. Za tu možnost volby jsem moc ráda, ale někdy je to oříšek si vybrat. Ona když mi vyšla kombinace Fait-Koryntová... 😉

len
11. čer 2009

Jo, v tý OPU - konzultační nemají to mučicí křeslo, tam můžu vzít i manžela 😀