CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

aknyt
18. čer 2009

Měla jsem sezení u šéfky a obídek, ale teď tu jsem 😉

papus
18. čer 2009

AHOJ HOLKY 😉tak a teď vám napíšu co se semnou dělo byla jsem na 11.15h šla jsem dovnitř hupsla nahoru doktor si to připavil čekal na míma pak to začal zavádět a dlouho to nešlo tak říká nastřihnu vám trocu čípek zabolí to no nic příjemného začal nový pokus o zavedení opět nic vzal ultrazvuk na bříško aby tam viděl a nic moc tam neviděl měla jsme prázdný močák tak jsem se šla pořádně napít a po hodině mě vzal a říká zas,že jsem pila moc tak opět na záchod a tak to jsme šla ještě 5krát odčůrat než tam konečně viděl já jsem si držela ultrazvuk pevně na mřiše a on se pokoušel je tam dát pořád nic pak znovu nastříhnul čípek a něco ještě udělal s pipetou a pak hurááááá mimísci byli tam kde mají být

no prostě jak jsem měla tu sepci v děloze a odstranovali mi ju tak se tam hůř dostává.....já si zasadit trpaslíka tak mi vyroste místo 15min jsem tam strávila 2,5h.....ZAVÁDĚL MI TO ŘEŽÁBEK

lenickan
18. čer 2009

ahoj holky, teda na týden vystrčím paty a tady se toho probere🙂
ani to nestíhám dočítat...
my jsme dnes zahájili 3 měsíc resp. 9+0 tak doufám že vše bude jak má. Před týdnem už bylo srdíčko, v pondělí dostanu průkazku...
Holky moc vám to už všem také přeju!!! Už to určitě dopadne a budete řešit únavu a žaludek🙂
U mne je ta únava šílená!!!!!!!!!!!!!!! a to nedlabu utroš to kdybych měla utroš tak to bude asi ještě horší ...

len
18. čer 2009

Teda Papus... ale hlavně, že jsou tam, kde mají být 😉 Takže výsledek - dva uvnitř a v mrazáku nic?

papus
18. čer 2009

Len dva uvnitř a v pondělí mám volat zda ho zamrazí či ne,ale spíš to vypadá ne 😒

len
18. čer 2009

Papus, stejně dva uvnitř jsou paráda a ten jeden by byl jen malý bonus 😉

Holky, je menší zlo píchnout s hodinovým zpožděním nebo se nervovat s tím, že to musím zvládnout sama (jsem hroznej srab)? Chlap na mě zapomněl 😝

papus
18. čer 2009

Leni myslíš puregon???

papus
18. čer 2009

jestli to je puregon tak plus mínus hodka by neměla vadit já to taky neměla úplně ve stejnou dobu

len
18. čer 2009

Jo, ten... U Pregnylu mám jasno 😉 Ale teď koukám, že Řežábek píše - odchylka 2-3 hodin nevadí.

papus
18. čer 2009

tak počkej na manžu 😉

len
18. čer 2009

Má smůlu, ujel mu bus... tak jsem se bodla osobně a na něj budu aspoň týden vrhat vyčítavý pohledy 😝

jasmina309
18. čer 2009

Ahoj holky!
Papus, tak po tom všem hodně štěstí! Sis to teda ale vybrala 😒 . No hlavně, že imís je utebe v bříšku! 🙂

Jinak já dopadla opět špatně ☹ . Ivf zatím nehrozí... Musím opět jíst Prášky na srážení imunity. Opět 2 měsíce a tak doufám, že to už snad je na tý správný cestě. Ted to vidím tak, že si uděláme prázdniny, ptž na další kontrolu jdu začátkem září.
Hlavní je, že vím, že léčba k něčemu je. Ale vzhledem k mý nemoci to jde pomaleji...Ty hodnoty jdou dolů pomaleji.Ale jdou a to je hlavní.
Takže jestli já se ještě někdy dočkám mimi, tak nejdřív příští léto 2010 🙂
Ze mě už je SUPERDLOUHODOBKA-UMĚLINKA 🙂 🙂 🙂 (snažení od srpna 2003, v péči Car od října 2007)

aknyt
19. čer 2009

Jasmin, tak to mě mrzí, že to zatím nejde, ale hlavně že se to zlepšuje!!!
Jinak jsme na tom podobně, taky nestihnu mimi dřív, než příští léto 😉 Ale to už sakryš, musí vyjít. A nejen nám, ale i Saralindě a dalším. SUPERDLOUHODOBKA-UMĚLINKA už, podle tvých kritérií, jsem už taky 😀 (snažení 3/2003, CAR 4/2007). Snad už dlouho nebudeme snažilky a vylepšíme statistiky Apolináře, jako těhulky/maminky.

Papus, tak to sis tedy transfer užila ☹ Ale hlavně že se to podařilo a máš drobky u sebe 🙂 Teď si je hezky hýčkej, a držím jim i tobě palečky, ať spolu zůstanete dalších 262 dní 😉

rendulina
19. čer 2009

Jasmina: Hlavní je,že se něco(i když pomalu)ale zlepšuje! Stejně budou mít v CAR teď dovolené a ty si můžeš proto užít prázdniny naplno a nabrat tak sílu na září 😉

A s tou super dlouhodobou umělinkou nemusíš mít komplex -my jsme v CAR již od 6.března 2007 🙂 😉

Tak že pěkný inventář!!! 😀

len: vidíš jak jsi to pěkně zvládla!!! 😉 Překonala jsi svůj strach a můžeš tak být na sebe pyšná!!!

papus: Pěkně tě p.docent Ř.potrápil-ale neboj,to určo klapne(to by bylo takového utrpení pro nic...) 😉
Drž se a pěkně hajej a hlaď bříško 🙂

lenickan: gratuluji k srdíčku 🙂

rendulina
19. čer 2009

Aknyt: tak to jsi nám pěkně v sávěsu(jen o měsíc) 😀

aknyt
19. čer 2009

Rendo, tak to jste s Len největší CARové inventáře tady 😉 A co ty, jak je? Hýčkáš, hýčkáš:?

rendulina
19. čer 2009

Aknyt:Tak to díky 😅
Ale jo,od včera mě to břicho pobolívá již jen sen tam.Ale mám takový divný svíravý pocit při nadechnutí-měla jsem to trochu již v pon. a út.no a teď zase(hlavně teda když sedím 😖
Jinak hýčkám,hýčkám 😉

aknyt
19. čer 2009

Tak to je fajn, že hýčkáš 🙂 Jen tak dál!!!

aknyt
19. čer 2009

My byli včera s manželem na Country fontáně a ověřila jsem si, že chlap dokáže pokazit i tak fajn akci ☹
A nechybělo moc a měla jsem zase vybouraný auto. Jen tentokrát by to asi nedopadlo tak dobře, jako minule 😠

rendulina
19. čer 2009

Aknyt: Hlavně že se vám nic nestalo!!!

aknyt
19. čer 2009

Rendo, nestalo, akorát máme tichou domácnost 😀

haaribo
19. čer 2009

Ahoj holky! Jak se máte?? My dneska odpo odjíždíme s manžou do Pece pod Sněžkou a překvapivě....už prší!!!!! 😠 😠 😠

aknyt
19. čer 2009

Haaribo, to je přece úplně normální, že se počasí na dovolenou pokazí 😉
ale nepřeju vám to. Od zítřka prý pršet nemá, jen se má ochladit... určitě si to užijete i tak 🙂

haaribo
19. čer 2009

Jo, jo, při mojí smůle tam začne padat sníh... 😀
Docela už jsem zvědavá na úterý, co mi řeknou...

aknyt
19. čer 2009

Taky jsem zvědavá na úterý, co mi řeknou 😀

Určitě ti řeknou, že je vše OK a jste připraveni jít do akce 🙂

haaribo
19. čer 2009

Tynko a tebe čeká v úterý co??
Taky bych už chtěl, aby se dělo něco konkrétního. Ale tehle týden mě to lítání po doktorech docela odrovnalo, ještě že mám dovču, nevím, jak bych to jinak časově zvládla...

aknyt
19. čer 2009

Jedu do Žatce na konzultaci ohledně laparky a hysteroskopie. Jsem moc zvědavá, kdy mě vezmou a tak... to víš, jsem netrpělivá a chtěla bych vše co nejdřív 😀

haaribo
19. čer 2009

Jé, tak tomu bych se docela chtěla vyhnout...doufám, že to půjde i bez toho...Ale budu ti držet palce, ať ti dají termín co nejdřív...

aknyt
19. čer 2009

Vidíš, já se tomu taky chtěla vyhnout, loni jsem prohlásila, že to není potřeba... ale změnily se okolnosti a taky možnosti, co podstoupit, takže to teď považuju za důležité...
S tím termínem je to tak, že to sice chci co nejdřív, ale nechci kvůli tomu rušit dovolenou 😀

haaribo
19. čer 2009

Já si ani tak nemyslím, že by to nebylo potřeba, spíš se mi nechce, protože jsem v průměru jednou ročně pod narkózou a je mi po ní dost blbě, spíš čím dál hůř...takže po další nijak netoužím...