CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

papus
29. čer 2009

Rendo to je supeeeeeeeeeer 😉

Larri vydrž a neztrácej hlavu u Apo snad řeknou víc 😉

nová tvář Atomix vítám tě mezi náma 🙂

larri
29. čer 2009

Rendo,gratuluji a to vis,ze jsi tehulka. 😉

Ktery jsi dneska den po ET?

rendulina
29. čer 2009

larri : jsem 18 den po ET

len
29. čer 2009

Larri, myslím, že Renda je týden "po tobě"... Ach jo, máte hodnoty skoro stejné, ale Rendě k tomu gratuluji a u tebe je mi to tak líto 😔 V kolik jdeš zítra na kontrolu - budu tu přilepená u počítače, jsem hrozně zvědavá, co ti řeknou... Jestli ti budou gratulovat k tomu, jak snadno těhotníš (bychom s Aknyt mohly vyprávět 🙄 ), tak to ber s rezervou, oni jsou občas trochu mimo...

larri
29. čer 2009

Ja jsem dneska 21den,je to mozne,ze jsme od sebe takovy kousek?

Na kontrolu jdu zitra ve 12.00 a budu volat Aknyt co a jak.

Vis,ja to beru jako vyhru,ze jsem otehotnela.Aspon tomu ivf verim jeste vic.A beru to jako prvni pokus.Pokud se to nebude opakovat.Jsem zvedava jakou budu mit stimulaci na priste.
Trochu mam nervy,ktery dr.tam zitra bude.Zrovna zitra bych nejakou doktorku,ale urcite budu mit chlapa. 😠

len
29. čer 2009

Tak fajn, Aknut nám dá určitě hned vědět... myslíme na tebe, ať je to OK!
Máš správnej přístup... víš, jak jsem ti psala - že minules vyzkoušela OPU, teď ET a příště //? Tak teď to bude ještě lepší, máš vyzkoušený i // a příště to dotáhneš až k porodu 😉
Na začátku téhle diskuze sem chodila Myskyvaa, tak ta taky našla //, pak se neuržely, ale hned při příštím transferu už jo 🙂 Teď někdy bude rodit...

larri
29. čer 2009

Kdyz ja chci ty dvojcata a holky. 😀

Kdyby to tak cetl drahy,ten jde se mnou na ivf,ze bude mit fotbalistu. 😀 😀 😀

len
29. čer 2009

Ale neboj, až bude na každý ruce držet jednu řvoucí princeznu, tak na fotbalistu ani nepomyslí 😉

larri
29. čer 2009

jednoho fotbalistu uz ma,to musi stacit.Ted budeme radi,kdyz aspon jedno mimi donosime.A to ja ho donosim,ale jeste nevim po kterem ivf.Nebo prirozene? 😀 😀

len
29. čer 2009

Nech se překvapit, život dneškem nekončí 😉 Možná ty prázdniny teď docela bodnou, ne?

larri
29. čer 2009

Ja uz jsem ted zase nejak podezrele v pohode.Datluji tady,nemam vyzehleno,nemam uklizenou koupelku a je mi to uuuplne jedno. 😉 A to me zitra ceka spatna zprava u Apolinare.

nitenka
29. čer 2009

ahojky holky 🙂 nakukuji co lkari jak dopadla a jsem z toho jelen... co se týka krvácení lari tak já špinila a krvácela až do toho cca 32 dne po ket a malej se udržel..to tvé HCG je mi záhadou to že se zvedlo je fakt zajímaví.. moc držím palce at už víš výsledek ty nervičky na čekání znám a je to hnus... drž se kež ny jsi zítra přišla s hezkou zprávou 🙂 papa

jasmina309
29. čer 2009

hojte 🙂
Larri zlato, na zítra držím palečky, moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leni, ty jsi ted necháš zavést kolik miminek??? Když si byla se mnou na et, tak sme ti v čekárně povídala, že mít 2 emrijka, tak si nechám zavést obě. Poprvé po ivf sme to tak udělali a chytlo se stejně jen jedno.
Tehdy sis ale nechala závést jedno a pak... Dál už to znáš.
Já při druhý stimulce změnila injekce na Puregon (z Fostimonu) a byla menší odezva. Měla sem 5 vajíček, ale bohužel se dr Jažemblovský podařilo vyndat jen jedno jediný vájo, který se tehdy krásně opldonilo,ale u mě se mu dařilo jen 5 týdnů. 🙂
Tak ted už čekám do září a to už bude 6 let a měsíc.....uf
Jestli toto ale nevyjde, tak balím saky paky a budu se muset radovat ze života i tak 🙂
ŽIVOT JE PES

len
29. čer 2009

Jasmi, já si minule taky nechávala zavést dvě a chytlo se jedno... A tentokrát už mám v sobě od středy taky dva mrňousy, bohužel jich z těch deseti víc nezbylo, ale tihle dva to musí vynahradit, věřím jim 🙂

atomix
30. čer 2009

Ahojte holky! Dekuji vam za privitani, to se mi na jine diskusi jeste nestalo 😀
Larri, drzim palec na dnesek!
Len, myslim, ze mas dobre naslapnuto, tak hezky nuchnej kote a zadnou cinnost nevyvijet!

larri
30. čer 2009

Atomix dekuji a ja te urcite jeste neprivitala.Tak te vitam ted a nevadi,kdyz ivf nepodstupjes,ze by si se k nam nemohla pridat.

Mi uz nervy pracuji,tak se pujdu pomelicku chystat na spatnou zpravu ☹ .

Urcite dam vedet a budu na vas myslet.

Jinak preji dobre rano a hezky den. 😉

jasmina309
30. čer 2009

Larri, ty palce držím a nepouštím ani při žehlení 🙂
Snad budou co platný!!!
Atomix, i já tě vítám: i když seš jen "umělinka", tak to neva. To už je fuk jestli umělinka přes iui nebo ivf

Len, tisíckrát promin, že mi to tentokrát uniklo. 😨 Jsem nepozornej čtenář teda.
Takže asi právě proto, tě to tentokrát vyjde at už s dvojkama či s jedním prckem 🙂
Myslím na vás a držím palce do testování nejen tobě 🙂

jasmina309
30. čer 2009

Len a dotat ještě? Čím si stimulovala tentokrát, jak dlouho , kolik dávku aza kolik dní si měla opu a et? A ještě mi prozrad, tos měla 10 folíků a ve finále dvě embijka???
To je otázek, co? 🙂 Sem to ale baba zvědavá... 🙂 🙂

Já ted čekám na Terezku, která mi přinese poslední vysvědčení ze základní školy. A jupíííí, vstříc prázdninám 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rendulina
30. čer 2009

Ahoj Apolinky 😉

larri : také ti držím pěstičky,ať z těch předpokládaných špatných zpráv je přeci jen dobrá a nadějná!!!

len : Tak jak se ti holka daří? Skoro po týdne od ET? Pobolívá bříško? 😵

Jasmina : Jééé tak tu jsou zase prááááázdninyyyy - a kam se chystá Terezka po ZŠ dál? Tak si ten dnešní den pěkně užijte a oslavte nějakým dobrým zmrzlinovým pohárkem 🙂

spes2009
30. čer 2009

Ahoj holky 🙂

Jasmino, u nás děti dostávaly vysvědčení už v pátek, tedy mám ten pocit, všude bylo moc dětí s deskami a cukrárny plné. Tak mě překvapilo, že Terezka ho přinese až dneska 😅

Myslím na Larri, snad to bude pro ni ta nejlepší zpráva ze všech možných.

Atomix, jasně že nevadí, že nejsi před IVF 😉

Rendo, co ty, jak se cítíš? Kdy jdeš do CARu na utz?

spes2009
30. čer 2009

Jinak Len, včera jsem se naložila asi na půl hodiny do vařící vany, až mi z toho bylo špatně, protože nesnáším moc teplo a vypila skoro flašku Lambrusca a pořád nic. Takže pokud nedorazí během dneška nebo zítra ráno, tak už se začínám smiřovat se srpnovým/zářijovým termínem. Ale je mi z toho smutno, protože jsem chtěla jít co nejdříve a těšit se na výsledek. I by mi to hezky vyšlo na dovolenou. Je to jako na potvoru, normálně mám MS pravidelnou, dnes jsem 30.DC a nic, ale premenstruační příznaky mám už 3. den a pořád čekám a čekám ☹ .

Holky, které jste byly na KETu, kolikátý den cyklu vám dělali KET? Já si pořád říkám, že kdyby dorazila zítra, tak by KET byl 16.DC a snad by to ještě šlo. Jestli mi doroste ta sliznice. Zrovna mi to vyšlo takhle špatně, že mají ty prázdniny a já na to nepůjdu třeba jen o 1-2 dny 😔

rendulina
30. čer 2009

spes2009 : zdravím! Mě stále pobolívá v podbřišku a již nešpiním (asi to bylo z té náhlé i když nevelké ale přeci jen po delší době - chůze)

Na 1.UZ do CARu jedu 2.6.v 11.45h 🙂

Přemýšlela jsem nad tím vyvoláním tvé MS ale napadlo mně to samé,co jsi vyzkoušela včera-to totiž nedávno zabralo kamarádce na 100% 😉
Pak jedíně se malinko vytočit a nebo udělat nějakou pořádnou tůru = obojí nejsou zrovna příjemné věci ale zkusit se to může...Tak hodně zdaru! 🙂

len
30. čer 2009

Jasmino, pokaždé jsem stimulovala Puregonem - 10 dní á 200 IU. Poprvé 12 folikulů, 6 vajíček, všechna přirozeně oplodněna, ale dvě triploidní. Dvě zavedena, dvě se zastavila ve vývoji.
Tentokrát 13 folikulů, 10 vajíček, 8 přirozeně oplodněno, ale 6 triploidních. Dvě zavedena.

Rendo, no, cítím se stejně jako minule, sem tam pocit jak na MS a lehké křeče v děloze, únava, možná trochu zvětšená prsa - no Utrogestan, no, ale minule to bylo to samé 😉

Spes, tak tos udělala fakt maximum, jestli tohle MS nenakopne, tak už nic... držím palce 🙂

aknyt
30. čer 2009

Ahojky,

Spes, mám pro tebe návrh, pošlu ti tu mojí rozjíždějící se MS a ty mi pošli tu svou zabržděnou, ju? Já ji nechci a ty jo... 😉 Jinak pro mne by to znamenalo odsun laparky na srpen a akce na říjen, takže taky nic moc.

Zprávy od Larri zatím nejsou, tak se tu nervuju a snažím se pracovat...

aknyt
30. čer 2009

Len, mám na tebe prosbu - mohla bys, prosím, od soboty "ošéfovat" postupku? Jestli tedy nebudeš na dovče jako já. Jinak manžílek pracuje na logovacím systému, kdy by si každá mohla měnit své údaje sama, tak snad mu to brzy vyjde.

len
30. čer 2009

Aknyt, jasně, zkusím to 🙂
Problém je, že jak to děláš v nějakém programu, tak je to pro mě hrozně nepřehledné (ale zvládnu to!), to víš, moje notepadový tabulky mají v HTML deset řádků, nikoli pár stovek 😀

Larri snad měla jít na dvanáctou, ne?

spes2009
30. čer 2009

Rendo, tak jestli jdeš 2.7., tak to máš za chvilku, to na tebe budu myslet 😉
Fakt jsem se skoro opila, pořádně spařila, sexovala, tak dneska ještě pořádně šlápnu do pedálu a kdyžtak prostě příště no. Ale že mě to mrzí, to je fakt. 😔

Aknyt, co já bych za to dala, kdyby se mi alespoň rozjížděla. Tak to jsme na tom stejně, ta svoje těla holt neovlivníme. Kdyby jsi mohla, pošli mi ji, prosím, expres, ať mám klid a můžu si začít lepit ty náplasti 😅
Pro tebe to znamená definitivně odsun laparky na srpen? Nebo to není ještě úplně jasný. To je fakt děs, že kvůli "blbý" MS se odsunou "důležité" plány. 😠

aknyt
30. čer 2009

Mrško, mrško, šupajdi ke Spes - a expres!!! Já tě nechci, u ní ti bude líp!!!

Ona laparka by šla celkem kdykoliv, ale hysteroskopie se dělá v první půlce cyklu, hned po MS - takže když se nechci vzdát dovolené, tak by pak zbývala jen možnost v srpnu... (vracím se 18.7. z dovči).

len
30. čer 2009

Vidíš, Aknyt, já se schválně na tu laparku ptala a bylo mi vysloveně řečeno, že dělat ji jen proto, abych ji měla "do počtu," je nesmysl 😒 Pár zánětů slepáku nic neznamená a když při MS nelezu bolestí po zdech, tak by to s tou případnou endometriózou taky nebylo tak tragické 😖

spes2009
30. čer 2009

Aknyt, díky za ten expres, budu informovat, jestli dorazila v pořádku 😀

Aha, takže ty chceš jít před dalším IVF na oboje dvoje. Ty jedeš na dovču na ten tábor, že jo?

Mrško, mrško, zastav se cestou k Aknyt ještě někde jinde, pojď nejdřív expres ke mně a pak to vezmi přes Moravu a Krkonoše k Aknyt 😀 To na oplátku 😉