CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

saralinda
autor
6. srp 2009

OK. Teď už to chápu, myslela jsem, že je tam přímo IVF. Taky jim tam něco napíšu 😀

saralinda
autor
6. srp 2009

Tak jsem tu ODS anketu taky vyplnila (i kydž ne všechno). No, nebylo to jednoduché.

aknyt
6. srp 2009

Psala mi Larri, všechny pozdravuje, Papus gratuluje a navrhuje také srazík 🙂

Co předběžně říkáte na 19.8.? Zase třeba ve Fauxpas?

len
6. srp 2009

19.8. zatím vypadá dobře 🙂

saralinda
autor
7. srp 2009

19.8. mi plně vyhovuje. Píši si to do kalendáře. A Larri už v tu dobu bude v Praze? to by bylo super.
Holky, jelikož se celý příští týden nedostanu na net (budete mi chybět 😢 ), tak mi prosím definitivní datum, místo a čas srazu písněte do IP. Díky moc.
A nevíte co Tulipánek? Jak té dopadlo IVF?

len
7. srp 2009

Sar, hlásila // a pak se zase odmlčela...

aknyt
7. srp 2009

AHojky 🙂
Len, tak kolegyně, ještě donesla 4 další krabičky. Musí to být krabička? Nebo jakýkoliv text ve slepeckém písmu? Jedna kolegyně mi totiž dala sloupnutý popisek ze sprchového gelu a z tělového mléka.

Jéé, Tulipanek má //? To jsem ani nevěděla (nebo už to zapomněla).

len
7. srp 2009

Aknyt, musí to být obal od léků... Mohu tedy vyrazit tím busem, co je tam cca v 10:40? Prozvoním tě, až do něj sednu, pak tam budu +- za deset minut 🙂
Takže mám počkat u výjezdu, co je kousek od zastávky ve směru Roztoky? Zpět mi to jede cca v jedenáct.

saralinda
autor
7. srp 2009

Tak to je super. Musíme na Tulipánka myslet.

aknyt
7. srp 2009

Dobře, kdyžtak počkej před vrátnicí a nebo uvnitř 😉

len
7. srp 2009

Aknyt, moc a moc děkuji! 😵
Sar taky, akorát jsem líná jezdit na Roztyly 😀

len
7. srp 2009

Tak já jedu, cinknu z busu 🙂

len
7. srp 2009

Tímto ještě jednou veřejně děkuji Aknyt a jejím kolegyním za krabičky a Aknyt obzvláště za to, že se mnou čekala na sluníčku dvacet minut na bus 🙂

(Aknyt, vezl mě ten samej blbec, co cestou tam odmítnul zastavit. Tak aspoň, že neodmítnul při zpáteční cestě).

aknyt
7. srp 2009

Len, no nemáš na něho štěstí 😉 ?

len
7. srp 2009

Tak štěstím bych to zrovna nenazvala...
Ale na druhou krabičkovou výpravu jedu vlakem 🙂

aknyt
7. srp 2009

Ve vlaku ti snad nezapomenou zastavit 😀

len
7. srp 2009

No, vzhledem tomu, kde hodlám vystoupit... 😀

saralinda
autor
7. srp 2009

No, snad ti alespoň přibrzdí 😀

len
7. srp 2009

Hele, nejedu do Hoštic, ale do Holešovic 😀 Byť jen na zastávku (taková ta boudička v polích) 😉
Ale autobusák ani nepřibrzdil, prostě to profrčel, i když na něj všichni řvali 😝

aknyt
7. srp 2009

Len, ale prý je to normální, kolegyně je z Roztok a pravidelně chodí pěšky z následující zastávky. A párkrát jí i nezastavil na znamení...

haaribo
7. srp 2009

Ahoj holky!!!!
Tak jsem zpátky od Apoli...no strach byl obrovský, ale kymo dopadlo skvěle. Průchodnost potvrzena a vůbec nic jsem necítila, ani zavádění zrcadel. To mě usvědčilo v tom, že pokud se mi bude něco dělat, chci jen Vokroje. Fakt je super a všechno vysvětlí....

aknyt
7. srp 2009

Haaribo, jsem ráda, že to bylo v pohodě a že jsi našla svého favorita 🙂

haaribo
7. srp 2009

Tynko, ten se mi fakt líbí. Pokud jedná s člověkem narovinu a řekne, co bude dělat, nebudu mít strach. Teď mám spíš strach z toho, proč nemůžeme otěhulit, poslední možná příčina se nepotvrdila a já mám strach že budeme muset zacvakat ICSI....

haaribo
7. srp 2009

A jinak, já mám tisíckrát lepší zkušenosti s doktorem než s doktorkou....minule jsem myslela, že mě ta trubice roztrhne a teď jsem necítila vůbec nic...to fakt nechápu...

aknyt
7. srp 2009

Haaribo, pokud máte slušný spermiogram, tak nejspíš ICSI potřebovat nebudete... Já Vokroje moc neznám, protože upřednostňuju doktorku Jarošovou, tak se téměř k nikomu jinému už nedostanu.

haaribo
7. srp 2009

Já u něj byla na UZ a zaskočil mě, jak se začal představovat a že se ještě neznáme a celkově všechno vysvětlil. No a teď mě v tom utvrdil...

kkamca
7. srp 2009

ahoj..
haaribo:a to si byla na jakým vyšetření jako profuky nebo co?

haaribo
7. srp 2009

Ahoj kkamčo, na profukách...

saralinda
autor
7. srp 2009

Haaribo, tak to je super, že tě nic nebolelo. Ty mě na Vokroje docela nalákáváš. Ještě jsem u něj nebyla a po tom, co o něm píšeš, bych ho docela ráda poznala.

len
7. srp 2009

Ahoj, Haaribo, tak to je fajn, že to dopadlo OK 🙂
Sar, vokroj je fajn a dá se na něj i koukat 😀
Jinak vlak zastavil 😀