CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

papus
26. srp 2009

ahoj Tyno 🙂

aknyt
26. srp 2009

AHoj Papus, letím ke kámošce na kafčo, za hodinku jsem zpátky, musím zabalit na závody a návštěvu ke tchyni ...

papus
26. srp 2009

jasan pak jukni do albíčka 😉

len
26. srp 2009

Nádhera 😵

len
26. srp 2009

Aknyt, jakého textu 😕 Jsem trochu mimo 😉

papus
26. srp 2009

ahoj Len 😉 jak se máš?

len
26. srp 2009

No, jde to, už mi vysadili ty léky... A jinak háčkuju, háčkuju, už mám slušný pořadník a píšu si evidenci, kolik desetikorun mi kdo dluží, neb moje hlava už to nebere 😀

papus
26. srp 2009

už tě to musí doma pěkně nudit

matava
26. srp 2009

ahoj holky, tak ja hlasim, ze bych ve ctvrtek taky rada dorazila 😉 v praci jsem do peti, takze tam budu nejak po pul seste.. koukala jsme na webovky a uz ted mam dilema...dat si slanou nebo sladkou palacinku? ... 😀
jinak genetika nam stale nedorazila, uz je to pet tydnu...grrr...pak chci do apo zavolat a zkusit taky drivejsi termin nez toho 14. rijna...

len
26. srp 2009

Matava, to je paráda, to nás tam bude spousta 🙂 Jinak mám z cynické diskuze ohlas od Maji, že se taky staví 🙂
Jinak genetiku nám slibovali do dvou týdnů a taky nějak skutek utek...

len
26. srp 2009

Papus, začíná být na mých příspěvcích znát, že mi to leze na mozek, jo? 😀 No jen si vzpomeň, od jakýho doktora tu PN mám 😉 Ale popravdě si to konečně začínám užívat...

matava
26. srp 2009

len, vam slibovali dva tydny?..nam rekli rovnou, ze to trva ctyri tydny, ale ze ted jsou prazdniny, tak mame pocitat se 4 az 6 tydny...taky mi to uz leze na mozek, tak doufam, ze do pristiho ctvrtka ty vysledky konecne dorazi... jo a v sobotu mozna pujdem s manzilkem k jedne lecitelce, tak pokud to klapne, ve ctvrtek povypravim.. 😉

len
26. srp 2009

Matava a kde jste byli? My na té VFN genetice kousek od Apoli.

aknyt
26. srp 2009

Papus, mooooc hezký obrázek 🙂

Len, text k minimálce, co jsem sepsala pro Jarošovou a nerada bych si uřízla ostudu s nějakou hrubicí 😉

Jo a už jsem přišla na to, co je na IVF nejdražší...

len
26. srp 2009

No, jestli mě bereš jako gramatickou autoritu... 😀 Pošli mi to, zcela zadara si zkusím zaměstnat mozek, jestli mi ještě nezakrněl 😀

matava
26. srp 2009

len, ja byla v petrovicich, genetika je hned vedle me mudr, takze pohoda...teda az na tu cekacku...
jinak prave jsme se dozvedela, ze ta lecitelka ci jasnovidka by na nas mela cas jen v nedeli, ale to uz zas mame jiny program..tak nekdy priste..

aknyt
26. srp 2009

Len, díky, poslala jsem to mailem, co jsi mi z něj jednou psala 🙂 a doufám, že to až tak strašné nebude 😕

len
26. srp 2009

Aknyt, ty jsi ďábel! 😀
Fakt, nevzdáváš to a rveš se, hrozně by mě zajímalo, jestli takové práce u Apoli někdo ocení a dojdeš uznání 😔 No, minimálně u mě už ho máš, i když to je jenom troška morální satisfakce, že...
Nechala bych to tak, jak to je, neměnila bych NIC 😉

aknyt
26. srp 2009

Ještě jsem tam našla nepodstatnou chybku ve výpočtu, tu jsem teď opravila... Moc dík za shlédnutí. Mám k tomu i "úvodní dopis", kde je v kostce to, že nepočítám, že by to v současnosti k něčemu bylo, ale možná někdy v budoucnu...
Jinak podle mne ta minimálka až tak nevýhodná není, když IVF bez ET stojí 11660 korun a v tom je zahrnuta téměř veškerá práce lékařů i laborky, zrovna tak téměř všechnen potřebný materiál. A že by transferový katetr, nadávkování embryjek do něj a transfer musely stát přes 10 tisíc, to mi teda vážně nepřipadá až tak nezbytné. Ale je jasné, že na to koukám "logikou" toho, kdo to řeší. 😉

len
26. srp 2009

Tak já budu opravovat teď, jo? 😀 Jsem to zhlédla, ne shlédla 😀

Ale jo, pro většinu ženských asi jo, pro nás bohužel ne, když my potřebujeme těch vajíček maximální množství, abychom z toho asoň dvě OK embrya vytřískali, že 😒

aknyt
26. srp 2009

Mně teď šlo spíš o to Řežábkovo zdůvodnění, proč je neekonomická minimálka. Prostě jde jen o větší kšeft 😖
Podle mne fat transfer nemůže stát tolik peněz...
no vidíš, shlédnout a zhlédnout... už bych radši neměla nic psát, když už dělám chyby i ve větách jednoduchých 😀

len
26. srp 2009

Já jsem ráda, že mě tu nikdo neopravuje, to by taky bylo 😉

saralinda
autor
26. srp 2009

Papus, nádhera. Držím ti malíky.

Holky, nás teda na strazíku bude 🙂 To je super.

modroocka2
27. srp 2009

Dobré ráno.. včera jsem musela rychle vypadnout z práce a pak už jsem se nestihla přihlásit, takže všem děkuji za palečky...
Jinak upozorňuji, že nikomu nedoporučuji jít v mých šlépějích, ale pochopíte to asi až ve čtvrtek...

saralinda
autor
27. srp 2009

Dobré ráno, děvčata. Mně se dneska nechce v práci nic dělat. Ale bude tu šéfová a návštěva ze zahraničí, tak se tomu asi nevyhnu ☹ Už aby byl víkend.

haaribo
27. srp 2009

Ahojky!!!
Neee, víkend neee, to budu zase v práci....

aknyt
27. srp 2009

Ahojky, dneska vyrážím na sportovní hry "reprezentovat" naši instituci v pinčesu, takže nebudu pár dní na netu. Pak rovnou odtud zamíříme ke tchyni do Ostravy, takže budu doma až v úterý. Teď už se mi nechce nic dělat, jsem v pokušení omrknout si, jestli tam jsou kešky, kam jedu 🙂 že bych po večerech lovila...

rendulina
27. srp 2009

Zdravím a přeji pěkné ranko-ač u nás potopené do mlhy husté tak,že by se dala krájet...jak řekl Rákosníček 😀

papus : krásná fotečka v albíčku!!!Gratuluji a přeji,ať vše vychází!!! 😉

len : oni ti již vysadili léky?Jako od Dr.u které jsi na PN?Mě bylo řečeno,že je budu brát dlouhodobě a že se jen tak vysadit nesmí...! 😕

modroocko : teda tys mě také nasadila brouka do hlavy!!! Nemohla bys alespoň malinko naznačit, JAK JSI ZATOČILA SE SVÝM ŽIVOTEM ? My již zkoušeli snad vše a tak by mě takové zatočení opravdu velice zajímalo 😉 Klíďo(pokud to nechceš zde prozrazovat),písni mi do IP.
Uděláš mi velikananánskou radost.
Alespoň bychom měli další výhled do budoucnosti...na co bychom se měli zaměřit...?!

modroocka2
27. srp 2009

Tak to já se na víkend těším... půjdu na svoji letos již 4 svatbu a hodlám si to pěkně užít... 🙂 i když tentokrát nebude zábava umocněna alkoholem a právě proto to možná bude o to lepší...🙂
Rendulino: do IP Ti to písnu, ale upozorňuji znovu, že to není nic hezkého, čeho byste se měly držet... naopak...

rendulina
27. srp 2009

Jo můžu se ještě optat kdy ten srazík je?V IP mám ještě datum 19.8.a nějak mě unikl ten následující...
Že by 3.9.?
Nevím,zda mi to tedy vyjde ale ráda bych vás konečně poznala life 😉

I přes mapku co je přidána ke Cafe Faux Pas ale nějak nevím,jak bych tam měla dorazit...?Jo ti mimopražští to nemají tak jednoduché...! 😅
Většinou přijíždím do Phy na Masarykovo nádr.a u Hlavního nádraží to znám směrem na Václavák.A tak nevím,kudy kam bych se měla dát... 😒 😉

Tak pokud mi někdo dokáže poradit,jak na to-budu ráda !!! 🙂