CAR Apolinář. Byli milí, vysvětlili vše apod.?

saralinda
15. bře 2008

Ahojky holky, rozmýšlím se, do jakého CARu v Praze se přihlásím. Vím, že všichni chválí Pronatal, ale prodělala jsem operaci u Apolináře, a tak mají všechny mé papíry a navíc jsem tam byla spokojená. A proto bych se chtěla zeptat, jaké máte zkušenosti s CARem u Apolináře. Vím, že dosahují dobrých výsledků (statiskticky). Ale mě by hlavně zajímalo , jak se k Vám chovali. Zda vše dostatečně vysvětlili, byli milí a tak. Mooc vám předem děkuji za příspěvky.

janamej
17. zář 2009

Holky, viděly jste se některé osobně,nebo jen přes internet??

jasmina309
17. zář 2009

Dobré ráno
Kralko, jestli nic, tak aspon naději na příště! 🙂 Drž se kočko!
Jani- Len teprve žádá o lázně a má to plné problémů!
Aknyt- tak cooooo???? Máš jeeeee????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Mat- Kvůli TM bych si byla ochotná vzít i půjčku! Nerada bych si jednou vyčítala, že sem to nezkusila! Je to můj názor, tak at se rozhodnete jakkoliv držím palce!
Haaribo-že by????
Sar- užij Švýcary a dej si za mě jejich super sýrek a čokoládku!Mají fantastický! 🙂

jasmina309
17. zář 2009

Jani- holky dělaj srazík v Praze. Byl před dvěma týdny. Já bohužel nebyla, jsem od Litoměřic! Jinak na srazík jsou zváni všechny a holky si to vždy užijou! Jednou taky chci jet a myslím, že to nebude dlouho trvat 🙂

janamej
17. zář 2009

To by bylo fajn, vždycky lidi poznám nejraději osobně,a za tu LEN se omlouvám,to jsem nemohla tušit-držím palce

janamej
17. zář 2009

LEN, nemohla bych ti stěmi lázněmi nějak pomoct??Kdyžtak dej vědět.

len
17. zář 2009

Dobré ráno 🙂
Jano, nic se neděje, ale já ani nejsem z Prahy (i když do P6 to mám asi nejblíž), ani jsem ještě v lázních nebyla, teprve včera se mi podařilo donést žádost do pojišťovny. A musím teda říct, že všichni doktoři, co s tím měli co do činění, se mě ptali - a do kterých lázní byste ráda? No to by snad měli vědět oni, co se kde léčí, ne? Tak jsem řekla, že si myslím, že na neplodnost jsou Frantovky, a všichni se tak potutelně usmívali, že si chci určitě osahat toho Frantíka, že to prý pomáhá. Tak nevím, kdybych si ho chtěla osahat, tak za dobu snažení už jsem měla dost příležitostí udělat si tam jednodenní výlet, a nežádala bych, aby mi tam pojišťovna uhradila měsíc léčby...
Jinak ano, čas od času se v Praze scházíme odpoledne po práci na kafe a palačinku a bývá to moc fajn 🙂

Jinak jsem sem vlezla číhat, co Aknyt. Určitě tam ráno volala, takže buď už je má u sebe, nebo se vyvíjejí tak pěkně, že jí transfer posunuli na zítřek, tak co Aknyt? 🙂

aknyt
17. zář 2009

Ahojky,
díky za palečky 🙂 Ještě je u sebe nemám a ani jsem dnes nevolala a volat nebudu. Prostě věřím, že ze 4 ta 2 na transfer zbyla. A kdyby jich zbylo víc, tak je to pro mne nadstandard, za který bych byla ráda.
Na transferu jsme se včera domluvily s embryoložkou. Už na začátku jsem říkala, že bych to moc dlouho v laborce neprotahovala 😉

aknyt
17. zář 2009

A večer jdeme na Plíhala, tak snad se nám to bude všem líbit 😀

janamej
17. zář 2009

LEN já se ti pokusím zeptat tý mý kamarádky Lenky, kam jezdí ona, a kde je to dobrý,snad by ti to mohlo pomozt..
A moc myslím taky na Aknyt

len
17. zář 2009

Jano, s těma lázněma jsem měla největší problémy, aby mi vůbec někdo vypsal žádost. U Apolináře mi dali doporučenku s tím, že mi to vypíše na jejím základě obvoďačka. Jenomže k té už mě ani nechtěla pustit sestra, že je to v kompetenci obv. gynekologa. Kterýžto mi dost nevybíravě řekl, že jeho nějaký žádanky od Apolináře nezajímají, že je přesvědčen, že mně lázně nepomůžou, tudíž mi je nepředepíše. Takže jsem psala na pojišťovnu, kde mi odpověděli, že když mám doporučení odborníka, je to opravdu povinnost obvoďačky, tak zase zpět k ní a v úterý mi to nakonec vypsala. Úplně stejný problémy s obv. a gyndr. už jsem měla na jaře, přehazujou si mě jak horkej brambor a nechtějí mít s ničím nic společnýho 😒

len
17. zář 2009

Aknyt, super, takže dneska se embrya vrátí, kam patří 😵

Jano, já jim koukala do té vyhlášky a na prvním místě jsou Frantovky a Klimkovice. Pak ještě Mariánky. A F. mám výrazně blíž, tak jsem řekla, že bych ráda tam 🙂 A teď už je to jen v rukou revizního lékaře, jestli se to teda k němu v tom pojišťovnovým bordelu dostane 😀

janamej
17. zář 2009

Užij si Plíhala, to je vždycky super.

janamej
17. zář 2009

LEN tak dej kdyžtak vědět 😉

janamej
17. zář 2009

holky jdu něco dělat, mám totiž svojí malou firmičku, tak se zatím mějte

len
17. zář 2009

To je normálně spiknutí živlů, tohleto 🙄 Včera večer tu byly dvě řady švestkovýho koláče a teď nic, no aspoň chlapovi chutná 🙄 Kotě jsem právě přistihla, jak vymetá podlahu s mýma gumičkama do vlasů, přičemž už mi zatím někam zvládlo zakutálet dva háčky 😖 Takže snídám vločky, háčkovat budu asi prstem, či co, a kotě mi to do toho dupe po klávesnici, hlasitě přede a vyžaduje drbání, no můžu já se vůbec zlobit? 😀

janamej
17. zář 2009

Jsem zpátky, absolutně se nesoustředím na práci,budu asi zase dělat v noci, to mi práce utíká nejlíp 🙂 Leni,ty máš jedno kotě?? My vlastníme čtyři - momentálně. 🙂

len
17. zář 2009

Jani, jo, jedno, ale zatím mi to zcela stačí 😀 Vlastně je to už pěkná puberťačka, ale naše první kočička, tak ji beru vážně 😉
Jakou máš firmu, jestli se můžu zeptat? 🙂

aknyt
17. zář 2009

Tak já to dneska v práci pomalu balím a vyrazím směr Apolinář. Odpoledne možná na chvilku zaskočím, pak jedeme na toho Plíhala. Info kdyžtak bez dovolení pošlu Len 😉 Pa

janamej
17. zář 2009

Zabývám se Image a životním stylem, včetně výuky jazyků i se znakovou řečí,a bytovou architekturou. Před bouračkou jsem učila malý děti jazyky.

len
17. zář 2009

Tak to je hodně široký záběr! 🙂
Jsem v tomhle ohledu žabař, ale na vejšce jsem doučovala AJ (a matiku) a pak dělala v bytovým studiu, tak trošičku malilinko jsem "z oboru" 😀

Aknyt, já za hoďku mizím a objevím se nevím kdy... Teď dodělávám jednu čepičku a pak mám sraz s holkama, kde je všecky předám 🙂

janamej
17. zář 2009

Len,ty jsi šikulka, taky bych brala to umět ajko ty

len
17. zář 2009

Zase určitě umíš jiný věci 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
Jsem makala půl noci a už mám další "objednávky" 😀 Na konci září mám se všema těmahla holkama a dětma sraz, tak si je všecky spolu vyfotím 😀

collette
17. zář 2009

Ahoj děvčátka,

zanebávám vás, ale jsem ráda, že jsem ráda. V práci finišuju, abych to předala v pořádku a začala na mně doléhat únava. Ráno vstanu, najím se, obléknu a zase bych šla spát 🙄 A aby toho nebylo málo, můžu brečet na povel. Vlastně i bez povelu. Asi hormony došly k závěru, že jsem je držela zkrátka už dost dlouho a teď se utrhly. Důkaz místo slibů - Len mi háčkuje dečku pro prcka a poslala mi info, že je základ nafocený v jejím albíčku. Tak jsem tam mrkla a teď tu bulím jak želva 😅

Leni - ta deka je fakt nádherná!!! Jsi moc šikovná.

Týnko - propásla jsem Tvůj odjezd. Moc držím pěstičky! A už zase bulím...

Matava - drž se, věřím, že to bude opravdu "vaše" dítko!

Haaribo - bolesti mohou být znakem, že to vyšlo 😉

Tak já se jdu upravit na toaletu, vypadám jako profesionální plačka...

kalka
17. zář 2009

Tak holky, jak jsem slíbila.. krev negativní.. takže šlo opravdu jen o těhotný kafe 😀 😀 😀 .. ale hned jdu do dalšího KETu... takže tak za 14 dní jdu do znova 😉
pa a hezký den 🙂

jasmina309
17. zář 2009

Len- no vidíš, jak já tě dlouho znám a ještě sem tvý nádherný ruční práce neviděla! jseš opravdu šikovná na ruční práce!
Ráda bych jednou tvoje ručičky využila 🙂 .pouzec teda v opřípadě, že se mimi podaří a ty budeš souhlasit 🙂
Jinak mocinky myslím na Aknyt 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Mě čekají třídní schůzky...blééé

kalka
17. zář 2009

LEN teda klobouk dolu!.. na tohle bych asi neměla nervíky 😀 .. jsi fakt šikulka! 😉

len
17. zář 2009

Kalko, to mě mrzí ☹ Už toho taky máte za sebou dost, ach jo 😖

Jasmi, píšu si tě do pořadníku - datum realizace: až se Jasmiňátko narodí 😉

len
17. zář 2009

Ale proč sem píšu!

POZOR!

SMS od Aknyt - má u sebe dvě krásná osmibuněčná embrya, zbylí dva bojovníci nejspíš půjdou zamrazit 😵
Dnes už se tu asi neobjeví, ale je to paráda, co? 🙂

jasmina309
17. zář 2009

No to je Len doslovaq boží zpráva!!! 😀 😀 😀 😀 😀

DĚKUJEME ZA INFORMACI A TÍMTO TÝNCE DRŽÍME PĚSTI PRO TENTO BOJ!

TENTOKRÁT TO URČITĚ VYHRAJEŠ, CÍTÍM TO!!! 🙂 HODNĚ ŠTĚSTÍ TÝNO!!!!!

Leni- mnohokrát děkuji za zařazení do pořadníku... Doufám tedy, že k realizaci z mé strany bude na co háčkovat 🙂

len
17. zář 2009

No jasně, už přemýšlej o barvách 😉